Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie amigamedia na to:
Widzę,że piszesz brednie.
zdjęcie gbur polski na to:
Szkoda, że wnętrze kapliczki jest tak mało widoczne Może zmniejszenie kontra ...
zdjęcie gbur polski na to:
Co jest przyczyną, że te pierwsze rowery są tak wściekle różowe? Nie pytam ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Właśnie wróciłem...

medyńu Data wysłania : dnia 17.10.2010
Czytany : 1566 razy
Treść :
Właśnie wróciłem z National Portrait Gallery gdzie ma obecnie miejsce wystawa jednego z pionierów fotografii Camille Silvy.

www.npg.org.uk
Odpowiedzi na wątek:
Yeti Data wysłania : dnia 18.10.2010
2fast hmm smiem powiedzieć że to Ty pod zdjęciami mojej żony wypisujesz niewiadomo co... wiec daruj sobie... a maskotka w moim PF dedykuję take Tobie... jeśli Ci się niepodoba to se wyjmij wtyczjkę i już... zresztą to w Twoim stylu... jak kto lepiej robi zdjcia to... foto.moon.pl
achaj Data wysłania : dnia 18.10.2010
i czemu tu się dziwić..

idzie taki domorosły geniusz któremu sie wydaje ze jest fajny, zajebisty i w ogóle.. pstryka takiego potworka i światu pokazuje..

foto.moon.pl

kazik sobie jeszcze na to moze pozwolić.. bo w sumie to bardzo lokalny śpiewak.. inaczej chłopaki od róż i pistoletów.. cave.. czy inna znana persona.. tacy wiedzą co robią.. akredytacje dają tylko fachowcom

co zaś sie tyczy wystawy prac Silvy... noo popłypał bym sobie :)
storm Data wysłania : dnia 18.10.2010
Kiedyś byłem na świetnym koncercie w Glasgow... Nick Cave też nie chciał być fotografowany. Podobno w regulaminie wpisują coś o ogniskowej - im dłuższa lufa, tym mniejsze szanse na wejście. Plus jest taki, że u nas jak zostawisz aparat w przechowalni, już go nie zobaczysz. Tam miałem spokój. Pozdrawiam!
2Fast Data wysłania : dnia 18.10.2010
Ty nie bedziesz mi mowil co mam sobie darowac a co nie.. Na twoim miejscu wyciagnal bym wtyczke od internetu i mocno przemyslal pewne sprawy zamiast fotografowac i publikowac zdjecia maskotek z ogonem podwinietym miedzy nogami.. A moze to tez zrobila twoja zona? Tak jak te ostatnie - dokladnie wtedy jak ty byles zalogowany i pisalesz komentarze.
Albo poprostu trzymaj sie ode mnie z daleka.. Wiecej razy juz ci nie powtorze
Yeti Data wysłania : dnia 18.10.2010
kiedyś był taki program "Wzruszyła mnie twoja historia"
2fast darował by sobie...
2Fast Data wysłania : dnia 17.10.2010
No i jak? Podobalo ci sie? Bylo warto spedzic czas? Polecil bys innym? Jakies spostrzezenia? Uwagi?
Ja bylem na koncercie GnR.. Na wstepie zabrali mi aparat do przechowalni (walczylem jak lew ale musialem dac za wygrana)
Tyle z minusow. Stary sklad juz dawno oplakany.. Jest nowy i daje rade! Dj Ashba - wspanialy i charyzmatyczny gitarzysta!!
Trzy godziny ostrego rocka! Nowa plyta i stare przeboje! Tracilem glos dwa razy :))
Wspaniale niemalze duchowe przezycie - warte kazdej kasy!
Polecam tak mocno jak moge