Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Linki  

Na Powierzchni (Bostonu)

achaj Data wysłania : dnia 13.10.2010
Czytany : 1688 razy
Treść :
www.boston.com
Odpowiedzi na wątek:
achaj Data wysłania : dnia 15.10.2010
taka ciekawostka którą gdzies przeczytałem...

Wiadomo że na uwięzionych górników oczekiwały całe rodziny a niektórzy z członków rodzin niemal od samego początku akcji ratowniczej. Jednak na sam moment wydobycia często przybywali znajomi… sąsiedzi i…. kochanki górników.
Jak się okazało do jednego z wydobywanych na powierzchnie oprócz żony przybyły dwie stęsknione kochanki. Jedna z pań widząc prawowitą małżonkę dyskretnie wycofała się w bezpieczne miejsce natomiast druga .. zapragnęła namiętnie przywitać lubego który spędził pod ziemią ponad dwa miesiące. Oczywiście ten spontaniczny gest nie mógł ujść uwadze równie stęsknionej żony, konfrontacja stała się nieuchronna :)
Panie wymieniły po kilka ciosów po czym zostały rozdzielone przez służby pilnujące ładu i porządku na miejscu zdarzenia. Godnym uwagi jest również fakt że powód całego zajścia .. czyli wydobywany górnik, został przez lekarzy ( też mężczyzn) natychmiast odesłany do szpitala.. a nóż świeże powietrze mogło by mu zaszkodzić ;)
yanmar Data wysłania : dnia 15.10.2010
świetne foty - wiele budzi prawdziwe emocje i wzruszenie...
ale z fotograficznego punktu widzenia - dla mnie najlepsze foto nr 38

dzięki achaj za linka!