Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie eve-klon na to:
ladnie
zdjęcie ... eve-klon na to:
miniaturka mnie oklamala;>
zdjęcie eve-klon na to:
boże widzisz a nie grzmisz!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

dla rodaków polki-w-aborcyjnym-eldorado

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 19.09.2010
Czytany : 1783 razy
Treść :
moze pojdzie
wiadomosci.onet.pl
Odpowiedzi na wątek:
eva M Data wysłania : dnia 11.10.2010
I tu wniosek nasuwa sie tylko jeden; nalezy wreszcie zniesc prawo antyaborcyjne w Polsce aby zadna kobieta nie musiala nigdzie w tym celu wyjezdzac. Aborcja jest sprawa wlasnego sumienia i prawem do decydowania o wlasnej przyszlosci i nikt nie powinien miec prawa w to ingerowac, ani KK, ani rzad. Amen
Jolanta Pietrzyk Data wysłania : dnia 10.10.2010
2fast obejrzy sobie taki film Kwiat Pustyni
2Fast Data wysłania : dnia 09.10.2010
trzeba najpierw powiedziec ze Londyn to nie sa cale Wyspy.. Jak jest w glebi kraju - nie wiem. Samo miasto to olbrzymie skupisko narodowosci, kultur, religii..
Wartosci kazdy ma swoje i jak nie lamie prawa to wszystko jest ok. Niektorzymaja takie ze lamia.. i wtedy przyjazdza policja :)
Czy aborcja jest legalna - nie wiem. Gdzies czytalem ze za wycinanie lechtaczek u kobiet grozi do 5 lat wiezienia. To ponoc ma cos wspolnego z moralnoscia kobiet islamu..
achaj Data wysłania : dnia 08.10.2010
Tomie.. tu nie chodzi o odwgę.. a o rozsądek..
storm Data wysłania : dnia 08.10.2010
Szymon fajny gość... ale też tego nie chwytam. Myślę, że warto czasem na takie tematy podyskutować. I po to jest ta kategoria. Tom zwrócił uwagę na wartości moralne, w czasach kiedy bogiem staje się Facebook i wirtualna farma. Mam podobne odczucia. 2Fast powinien coś o tym wiedzieć bo ten proces widać dużo bardziej na Wyspach. Tam to dopiero jest intelektualna sieczka! Pozdrawiam!
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 07.10.2010
moje zdanie juz poznaliscie, wiec mi tam wszysko jedno czy watek wisi czy nie - szkoda, ze tak niewielu(e) z was odwazylo sie zabrac glos;]
a twojej interwencji Szymonie tu nie chwytam? ..
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 07.10.2010
proponuję zakończyć ten temat
2Fast Data wysłania : dnia 07.10.2010
Tomku - czy ja musze ci mowic ze telewizja klamie?
Jak odroznic to co naprawde wazne od tego co sprzedaje sie w tv
Jak odroznic to co mozesz zmienic od tego co absolutnie od ciebie nie zalezy.
Co jest strata czasu, czasu ktorego tak przeciez tak malo, czasu ktory mozna poswiecic na robienie tych malych a jakze waznych rzeczy. Tych ktory nikt nie pokaze w tv.. Jak nie kumasz to ja juz wiecej nie napisze.
Yeti Data wysłania : dnia 06.10.2010
Wątek ciekawy...
czasem zaczynam wierzyć w ludzi.. to fakt ciekawe że Londyn ma problem gdy zabije się kota a nie ma problemu z zabiciem dziecka... ale cóż my mali szarzy ludzie możemy?...
powiedzieć NIE... to ja w taki razie mówię NIE takiemu dziwnemu wartościowaniu...
Przykre... to może dziesiątkę różańca nawet słaby katolikom polecam... może i ja marny katolik się z tematem te dziesiątki zmierzę...
pzdro
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 06.10.2010
yanmar a ty ile masz lat, albo ty masz za malo lat albo ja za duzo;]] bo jakos nie wiem jak mozna dojsc do takiego wniosku;]]
A zebys wiedzial Fascie, ze cierpie na tyle by sie tym z kims podzielic - bo mnie to obchodzi, bo sie z tym nie godze, bo chcialbym poznac zdanie innych (a gzie to robie - to chyba malo wazne - jest tu seki watków majacych 0 wspólnego z foto.moonem) i nie rozumiem dlaczego musze sie ograniczyc do mojej rodziny??
jezeli uwazacie ze nie ma sprawy i wszystko jest ok. to wniosek nasuwa sie smutny - niestety-
yanmar Data wysłania : dnia 06.10.2010
2Fast - dobre podsumowanie...

amen...
2Fast Data wysłania : dnia 06.10.2010
czytaj wiecej takich artykolow, ogladaj wiecej filmikow z netu o kocie wyrzucanym do kosza.. Na podstawie tego wyciagaj wnioski, licz ile dzieci ginie na godzine/minute, badz dumny z tego ze masz orla w paszporcie, ze jestes lub nie jestes dobrym katolikiem - nie wazne.. Ze mieszkasz na wyspach albo w stanach, w afryce..
Powiem ci jedno. Masz rodzine to dbaj o nia. Przekaz im swoje wartosci. To da duzo wiecej niz cale gadanie i robienie burzy mozgow na forum foto.
No chyba ze naprawde bardzo przez to cierpisz i musisz o tym z kims porozmawiac
storm Data wysłania : dnia 06.10.2010
Za Tom Wolczyk... Takie czasy nastały. Wartości nie są w modzie - na Wyspach szczególnie.
yanmar Data wysłania : dnia 05.10.2010
zaraz, zaraz... o ile dobrze zrozumiałem, to cały problem w tym, że będzie nas mniej, Polaków...
bo gdyby to Angielki, albo Niemki się skrobały to problemu by nie było?
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 05.10.2010
akurat wlasnie off topic po to jest by nie pisac o fotografii;]]
kosciól katolicki - to taka mierna wymówka - populistyczny argument;] trudno mnie nazwac dobrym katolikiem ale uniwersalne wartosci sa mimo wszystko uniwersalne - czyli kazdyy czlowiek powinien je przestrzegac. prawo do zycia jest najwazniejsze. niedawno w anglii wybuchla wielka wrzawa bo jekas kobieta wrzucila kota do kosza - media internet szumialy - w czasie kiedy kot siedzial w koszu zabito kilkaset nienarodzonych ludzi - a tu cisza. na wojnie alianci stracili kilkuset zolniezy a w tym czasie w samym londynie zginelo kilkadziesiat tysiecy dzieci. wyslalem link bo jestem polakiem trudno byc dumnym polakiem po takim artykule;]
yanmar Data wysłania : dnia 05.10.2010
nie wiem, czy to dobry temat na forum fotograficzne...
ale jak już mówisz, że nie żyjemy w średniowieczu i jest antykoncepcja, to zauważę, że KK właściwie nie dopuszcza antykoncepcji...
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 05.10.2010
w sumie to chodzi mi o to ze sa tacy ludzie których to nic nie obchodzi.
kilka tysiecy malych ludzkich istot (rocznie Polki w UK) zostaje rozdartych na stzepy, wydlubanych - wyssanych przez tube - bezkarrne morderstwa - a jezeli zadacie pytanie kiedy czlowiek staje sie istota ludzka to wystarczy poczekac 9 miesiecy.
przeciez nie zyjemy w sredniowieczu - jest edukacja - antykoncepcja.
O to mi chodzi yanmar.
yanmar Data wysłania : dnia 02.10.2010
ale właściwie to o co Ci chodzi?
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 01.10.2010
cisza pod tym watkiem jest wymowna ale i zastanawiajaca;]
czy to szok, czy moze cos innego;] odwagi