Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie la dolce vita zdjęcie Poranne łąki
zdjęcie Wavov na to:
robi wrażenie :)
zdjęcie Wavov na to:
ciekawe ujęcie :)
zdjęcie .... Wavov na to:
to zdjęcie ma w sobie to coś ;)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Zmiany  

Bo lubie jasność w temacie...

chaber Data wysłania : dnia 30.08.2010
Czytany : 2241 razy
Treść :
Nie witałam sie i żegnać się nie będę.
Wstawiać foty będę, bo nie lubię robić do szuflady.
Limit komentarzy wyczerpałam. Można brać z kupki :)
Pozdrawiam serdecznie i dobrej zabawy życzę.
Odpowiedzi na wątek:
chaber Data wysłania : dnia 30.09.2010
Pomarudzić rzecz ludzka :) Zagladam teraz nie często, ale jakoś nic mnie nie mija. Tu juz dyskusja pod fotą jest tak sporadyczna, że zostało juz faktycznie tylko jako miejsce do ewentualnego wieszania fot.
profan Data wysłania : dnia 27.09.2010
Generalnie marudzicie. Pozdro:)P
storm Data wysłania : dnia 24.09.2010
Co raz trudniej spotkać tu na prawdę dobre foto. Za to więcej pstryków do kosza. Sam nie wstawiam, wiem... ale i tak żal.
dr3wno Data wysłania : dnia 15.09.2010
na modkow nie warto pisac.tego betonu sie nie skruszy
chaber Data wysłania : dnia 15.09.2010
No to się napisałam. Więcej zrobić nie mogłam. Przestało mnie bawić forum, gdzie dozwolone jest wyzywanie od moherów i gdzie rola moderatora ogranicza się do usuwania fot 13-latek.
chaber Data wysłania : dnia 14.09.2010
Dzisiejsze trolowanie trela (czy jak mu tam) tez było jedyne w swoim rodzaju. Może jakis moderator zajrzy od czasu do czasu na ta stronę!
arczi Data wysłania : dnia 07.09.2010
chaber - tylko zdjęć nie usuwaj... tylko nie usuwaj...
chaber Data wysłania : dnia 07.09.2010
2Fast@ - hm .... można i tak. Ale.....Popatrzyłam pod Twoją pierwszą fotę wrzucaną na ten portal (w każdym razie po kilku dniach od rejestracji) i jakieś komanty tam są. Pod moimi jest podobnie. To wnioski same się nasuwają, albo zaraz byliśmy genialni, albo : "zapomniał wół jak cielęciem był" :) Pozdr.
2Fast Data wysłania : dnia 06.09.2010
mlodziez musi sie jakos przebic. To taki test czy sie nadaja :)
Wmysl zasady: zeby cos dostac najpierw trzeba cos od siebie dac
chaber Data wysłania : dnia 06.09.2010
"pogadac ze znajomymi wspolne tematy - bezcenne :) "-
jak najbardziej. Też lubię.
A co z fotami nowych userów. Zostawic ich samych sobie? Czy jakaś elementarna przyzwoitość nie nakazuje wskazać co dobrze,co źle? Przecież też zaczynaliśmy. Dlaczego to na okragło mają ciągnąć ze trzy osoby....
2Fast Data wysłania : dnia 06.09.2010
ja tez nie traktuje tego miejsca jak bar przelot. Podoba mi sie ze userzy nie sa tacy anonimowi, maja zdanie na kazdy temat i wcale tego nie ukrywaja. Czasem sa 'krotkie spiecia' - jak to miedzy ludzmi. Pokazywanie fotek w necie to fajna sprawa. Jesli jarek znalazl fajniejsze do tego miejsce - ok. Mi tam tu dobrze.
A co pisania komow - od wszystkiego trzeba czasem odpoczac. Norma. Ale pogadac ze znajomymi wspolne tematy - bezcenne :)
chaber Data wysłania : dnia 06.09.2010
Legal@ - mnie nawet nie chodziło o odstawienie moona, bo nie mam takiej potrzeby. Lubię mieć swoje foty w jednym miejscu (no, chyba,że wreszcie zrobię własną stronę).
Bardziej chodziło o to, że jako uczestnik, czułam się po częsci odpowiedziala z moona. Dalej uważam, że to normalne i tak powinno być. Z tym, ze folklor tego miejsca jest inny. To należy zaakceptowac i nie szarpać się. Zdecydowana większość traktuje to miejsce jak "bar przelot" i chce żeby takie było.
ysiek Data wysłania : dnia 05.09.2010
przychylam się do opinii jarka :) pozdr. wszystkich :)
Legal Data wysłania : dnia 05.09.2010
Mam podobne odczucia chaber, dwa miesiace odstawienia troche pomaga, ale i tak nie chce sie pisac ciagle tych samych uwag i odpowiadac na te same zarzuty. Niech inni sie wykaza ... co ?
jarek_gazik Data wysłania : dnia 05.09.2010
Na puszcze ani na szkłach nie jest napisane "...for moon only...". Gdy się odkryje że można fotek nie wystawiać, jest to porównywalne z odczuwaniem wolności graniczącym z fizyczną przyjemnością. :-)
small town witch Data wysłania : dnia 02.09.2010
trza dystansu w usta nabrac :) pozdrawiam
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 31.08.2010
w sumie to rozumiem - zrób sobie przerwe idz na detox;]] polecam i jestem za;]
w koncu teraz aparat jest dla mnie dla mojej rodziny a bywalo juz ze foty robilem pod portale;]] teraz mam to gdzies;]] cierpi nasza klasa;]]]] pozdro
chaber Data wysłania : dnia 31.08.2010
Nie wiem. Zmęczyłam się.Nie mam tu etatu. Zabawa nie może zmieniać się w obowiązek, bo przestaje być przyjemnością.
Może to niestosowne porównanie, ale jak słuchałam wczoraj o poczuciu elementarnej odpowiedzialności i przyzwoitości, o szukaniu u innych co dobre, a nie co złe i ,o poszanowaniu odrębnego zdania..... to jakoś tak mi wyszło, że bez tego nigdzie ani rusz. Tu też.
Ktoś ostatnio napisał, że moon to światek próżności i kłótni...
Sami oceńcie...
rsp75 Data wysłania : dnia 30.08.2010
Teraz Ty ??