Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Polowanie
zdjęcie Maestro z Marimby amigamedia na to:
Dobry portret
zdjęcie Maestro z Marimby Wołodyjowski na to:
W zeszłym roku odszedł. Był skrzypkiem i niezwykłym zjawiskiem muzycznego Sz ...
zdjęcie ...jestem gotowa... Sligo na to:
ja też już bieżę!!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

do czego służy koszyk??

Yeti Data wysłania : dnia 21.07.2010
Czytany : 1472 razy
Treść :
Mam pytanie...
Do czego służy koszyk?
bo jak naciskam to nie działa....
Odpowiedzi na wątek:
Yeti Data wysłania : dnia 03.08.2010
od dziś Dziś do Panów moderatorów zwracał będę się przez "pan"
jak się okazuje u mnie naciskanie na koszyk kończy się banem...
może jednak by wprowadzić zasadę 5 koszy i czerwona ramka coś by się zmieniło...
pozdrawiam
yanmar Data wysłania : dnia 03.08.2010
:)))
witek.el Data wysłania : dnia 31.07.2010
Maćko z Bogdańca; Ksiądz z Krześni powiada, że się z całym miasteczkiem przespała.
Zych ; E takie tam takie i miasteczko; wszystkiego najwyżej z 300 chłopa. A ksiądz nierad jej bardzo, że to niby ulubionego ministranta mu zbałamuciła. Wielkiej to był urody młodzieniaszek, którego inni księża aże z Sieradza przyjeżdżali oglądać . Jak na pielgrzymce na Jasnej Górze był, to go wszyscy pobożni paulini chcieli go u siebie nocować . Aliści ksiądz proboszcz tego nie dozwolił, jeno w biednym szałasiku na chwałę bożą z onym ministrantem nocował.
witek.el Data wysłania : dnia 31.07.2010
Maćko z Bogdańca; Ksiądz z Krześni powiada, że się z całym miasteczkiem przespała.
Zych ; E takie tam takie i miasteczko; wszystkiego najwyżej z 300 chłopa. A ksiądz nierad jej bardzo, że to niby ulubionego ministranta mu zbałamuciła. Wielkiej to był urody młodzieniaszek, którego inni księża aże z Sieradza przyjeżdżali oglądać . Jak na pielgrzymce na Jasnej Górze był, to go wszyscy pobożni paulini chcieli u siebie nocować . Aliści ksiądz proboszcz tego nie dozwolił, jeno w biednym szałasiku na chwałę bożą z onym ministrantem nocował.
Yeti Data wysłania : dnia 23.07.2010
hmm no cóż mogę powiedzieć tema miał zwrócic uwagę na brak moderacji....
moderatorzy na całe szczęście wykonują swoje obowiązki... hmm czy na tyle ile potrzeba... ???
problem w tym że ceny aparatów spadły... ilość "artystów" wzrosła.. tym bardziej trzeba by "trzymać poziom"....
chciałbym zwrócić na to uwagę...

DZIĘKUJE :)
small town witch Data wysłania : dnia 23.07.2010
:D
witek.el Data wysłania : dnia 23.07.2010
Maćko z Bogdańca; A Jagna, Jagna ile ma lat?
Zych ze Zgorzelic; Co najwyżej z pięćdziesiąt. Ale jeszcze ją tak do chlopów ciągnie, że jak którego obaczy, to aże kolanem o kolano trze.
Maćko; Alem słyszał, że potomstwa też nieco ma, nie wiadomo skąd.
Zych; Jakiego tam potomstwa. Prawda, że nieco tam ulęgła, ale bez żadnych chłopów, wszystko w niepokalanym poczęciu, czyli jako teraz powiadają; in vitro.
Maćko; Powiadają też ludzie, że po lesie z rozmaitymi zwierzami się szwendała ...
Zych; E tam zaraz szwendała. Poszła onego czasu z widłami i toporem i niedżwiedż ją napadł. Ale tak się z nią umęczył, że go rano zemdlonego pacholek Hlawa na gumno zawlókl. Tak był zesłabły, że jak go ze skóry obdzierali, to ani nie jęknął, ino za Jagienką oczami przewracał, co się po polowaniu w balii kąpała.
Maćko; A onego pachołka za co zeście obdarli?
Zych; Nie pachołka, jeno niedżwiedzia. Wisi on teraz w Zgorzelicach nad kominkiem i moc bab ze wsi do onej skóry przychodzi. Jak która zajść nie może, to go za coś tam ułapi i za parę dni już zadowolona chodzi. Jeno nie gadajcie nikomu, bo proboszcz powiada, że to in vitro i krzyw na to bardzo.
witek.el Data wysłania : dnia 22.07.2010
"Krzyzżcy", wersja cyfrowa:
... Fulko de Lorche; Co wy chamy chcecie tę dziewicę znieprawować?
Zygfryd de Lówe; Weżcie i coś z nim zróbcie; idiotę rżnie, albo jest. Albo niech się nim Rusini zajmą. I niech póżniej powiedzą, że ubieżał w Mandżuriu.
Zbyszko z Bogdańca; którykolwiek z was dwóch, albo trzech będzie chciał cóś od Jagienki i zostawi mi Danusię, temu bańki nosem pójdą, albo gorzej nawet.
Jurand ze Spychowa; Oddajcie mi dziecko, dziewicę ktorąm żem wam dał!
Zygfryd de Lówe; Masz. bierz ją.
Jurand; To jakaś stara dupa! Oddajcie mi ten towar, albo się z wami policzę!
Brat Rotgiera; Bierz i wynoś się, nigdy nie była dziewicą.
Jurand; O wy chamy! Sam sprawdziłem, że była!
Odpowiecie mi za to i za tą forsę co musiałem w Księstwie Mazowieckim policję zapchać
Zygfryd; Co z nim zrobić?!
Brat Rotgier : Napiszcie w naszej prasie, że chory był zawsze na jedyne oko i na dodatek ostatnio cóś z ręką ma..
Danveld; Może by, że pijany zawsze?
Zygfryd; To musieliby połowę tego ich sejmu w izbie wytrzeżwień zamknąć.
Brat Rotgier; Albo, że nie katolik tylko Litwin, a dziadek u Moskali służył?
Zygfryd; Przede wszystkim spętajcie go i odbierzcie mu ten długi miecz. Bo już dziewki zakonne pyskują, że my mamy krótsze.
Brat Rotgier; Nie ma nic, przyszedł tu bez broni.
Zygryd; Są podstępniejsi niż myślałem. Mają tu jakiś współpracowników. Niech wszyscy bracia spuszczą spodnie!

cdn
witek.el Data wysłania : dnia 22.07.2010
Jasiu; co to jest rura? Rura, jest to dziura oblana żelazem.
2Fast Data wysłania : dnia 22.07.2010
mozesz nosic w nim obiektywy albo zalozyc go sobie na glowe jak bedzie padac :))

Moze lepiej ze nie dziala :) Tyle bylo o niego gadania ..