Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

odrobine odwagi szefie

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 12.04.2010
Czytany : 1909 razy
Treść :
czas chyba tu troche posprzatac;] banowales za mniejsze "przewinienia" a teraz wyglada na to ze masz jakises opory;] wpis kim wisi tu juz dosc dlugo i jest ewidentnie obrazliwy. to czy dotyczy tylko grupy czy calosci malo mnie obchodzi bo cos mi sie do odbytu wciska;]
Odpowiedzi na wątek:
roksana Data wysłania : dnia 13.04.2010
Ogólnie biorąc chamstwo kwitnie tu coraz bardziej, przy coraz mniejszych oporach moderatorów. Ale takie są prawa natury; wszystko co żyje, rozwija się, przez pewien czas kwitnie, a potem się degeneruje i zdycha. Nie czytałam co napisał (napisała) Kim, mój komentarz odnosi się do ostatnich kilkunastu miesięcy. To co tu widziałam, kiedy jeszcze nie byłam nawet zarejestrowana moonie wydaje mi się teraz jakimś greckim "złotym wiekiem" moona :(
chaber Data wysłania : dnia 13.04.2010
Fajny wątek był założony. A ja wczoraj nie mogłam śledzić wydarzeń, a dzisiaj juz nie mam jak poczytać. Ale widze,że musiało być ostro.
Dziękuję za akt odwagi :)
2Fast Data wysłania : dnia 13.04.2010
ale kim wyraznie napisala ze chodzi jej tylko o gniotorobow :) wiec nie widze powodow do obaw o twoj odbyt :)
A swoja droga tez kiedys polecilem komus w/w `kuracje`.. nie publicznie, nie na forum ale.. :))
Black - pozdrawiam serdecznie!
wrecz przeciwnie;] zawsze bardzo lubilem sie z tobo "podrapac"przynajmniej dlamnie to bylo zabawne;] stare juz nie wróci;] a szkoda
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 12.04.2010
no to mnie Tom zaskoczyłeś.. heh mam tylko nadzieje, że nie tak do końca negatywnie ;) :D.. pozdrowionka
Yeti Data wysłania : dnia 12.04.2010
a tak poważnie to też nie chce żeby mnie coś gdzieniegdzie uwierało....
wlasnie o tobie myslalem ;] Black;]] dobrze ze zona tego nie widzi;] zwieram mocno "policzki";]] pozdro
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 12.04.2010
użyj korka to się nic nie wciśnie :p.....
a tak na poważnie... wpadłam z małymi odwiedzinami... ogólna atmosfera tego wszystkiego co się dzieje.. skłania do refleksji... a jak są refleksje to i są wspomnienia dobrych chwil.. więc.. chciałam serdecznie pozdrowić tych z którymi spędziło się tu trochę miłych chwil..