Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Sąsiedzi zdjęcie zdjęcie Zimowy czas
zdjęcie Sąsiedzi Jarek Bukowski na to:
dokładnie tak jak piszesz. to jest piękne, w tym stoickim spędzaniu czasu. do ...
zdjęcie Kościół Św. Trójcy Jarek Bukowski na to:
hehe, nie - ideologii bym nie dorabiał. ten kościół i zakątek ul. Królewsk ...
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
nie wiem, może złudzenie, ale przecież obraz to złudzenie ;-)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Wydarzenia  

Konkurs fotograficzny - "Recepta nie wystarczy"

doz Data wysłania : dnia 17.03.2010
Czytany : 2018 razy
Treść :
Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do udziału w ogólnopolskim konkursie „Recepta nie wystarczy”.
Udział w konkursie może być dla was okazją do wykazania się kreatywnością, wypromowania swoich prac w internecie i zdobycie cennych nagród.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu fotografii, która w oryginalny i kreatywny sposób pokaże, jak mało warta jest recepta bez środków na jej wykupienie. Sugerowane jest umieszczenia recepty w kadrze. Kreacja zależy jednak od wyobraźni Autora.
A Ty, co zrobisz z receptą?

Konkurs jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej Recepta nie wystarczy realizowanej przez Fundację Dbam o Zdrowie. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi na powszechny, lecz niedostrzegany problem – rosnącą liczbę Polaków, których nie stać na zakup najpotrzebniejszych leków.

NAGRODY
Za miejsce I - Nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł
Za miejsce II - Nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł
Za miejsce III – Aparat fotograficzny Sony Cyber-Shot DSC-W320
Wyróżnienia: Profesjonalny kurs fotografii studyjnej

Wszystkie nadesłane fotografie spełniające warunki techniczne zostaną umieszczone w galerii konkursowej i poddane głosowaniu internautów. Głosowanie internetowe startuje wraz z terminem zakończenia przyjmowania prac.

Wszystkie nagrodzone prace zostaną wystawione w łódzkiej galerii – Cafe Foto 102, oraz opublikowane na portalach internetowych patronów medialnych konkursu. Dwadzieścia najwyżej ocenionych prac zostanie także pokazanych w Galerii Piotra Uznańskiego na ulicy Piotrkowskiej 31 w Łodzi.


Prace, wraz z wypełnionym formularzem rejestracyjnym (do pobrania na stronie www.receptaniewystarczy.pl) można wysyłać od 15.03 do 30.04.2010 r. na adres: konkurs@receptaniewystarczy.pl


Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajdziecie na stronie: www.receptaniewystarczy.pl
Odpowiedzi na wątek:
doz Data wysłania : dnia 19.03.2010
Ze względu na docierające do nas uwagi dotyczące zasad Konkursu „Recepta nie wystarczy” zdecydowaliśmy się na wprowadzenie korekty w regulaminie.

1. Obniżono wymagania dotyczące rozdzielczości zdjęcia z 240 do 72 dpi.

2. Wprowadzono także bardziej czytelny niż poprzednio zapis dotyczący praw organizatora do wykorzystania prac nadesłanych na Konkurs – przekazanie Fundacji praw do wykorzystania fotografii konkursowych do celów marketingowych jest dobrowolne i zależy od decyzji Autora fotografii.

3. W odpowiedzi na uwagi dotyczące warunków rozstrzygnięcia Konkursu, Organizator zdecydował się również na przyznanie nagrody specjalnej w wysokości 1000 zł Autorowi zdjęcia, które zostanie uznane za najlepiej obrazujące hasło konkursowe – Recepta nie wystarczy – przez Jury konkursu.

4. Przykładowy druk recepty jest dostępny na stronie konkursowej w zakładce Zasady.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi, mamy też nadzieję że poprawiony regulamin spełni Państwa oczekiwania.

Wszystkie powyższe informacje dotyczące zmian w regulaminie dostępne są na stronie internetowej www.receptaniewystarczy.pl.
roksana Data wysłania : dnia 18.03.2010
Pewnie że recepta bez środków to nic. Trzeba mieć grosz jakiś. Ja co zrobię z receptą? Jak będę miała za co, to zaraz ją wykupię. Bezpieczniejsze to, niż u jakiś gości, i tańsze. A te 3 tysiąe kasiory chętnie by wzięła. Mozna by jakiś czas bez recepty