Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Zmiany  

MODERACJA ZMARŁA

Yeti Data wysłania : dnia 06.03.2010
Czytany : 4160 razy
Treść :
Fajnie.... zamiast galerii mamy teraz fotoalbum rodzinny...
no ewentualnie zdjecia z wycieczek...
szkoda że moderacja jest dla wybranych :/
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
slavicflavour Data wysłania : dnia 25.06.2010
oooo taaaak.... zablokowac cale wojewodztwo ;-))) skad s@mson pochodzi?? ;-))
witek.el Data wysłania : dnia 25.06.2010
Jakiś chory facet. Ciekawe jak to psychiatrzy ochrzczą; może : "internetowa kleptomania fotograficzna" :). I jest praktycznie bezkarny. Dobrze, że chociaż tutaj dostał dożywocie. Ale może mieć znajomych z dostępem do sieci, istnieją też kawiarenki internetowe, więc może się tu jeszcze pojawić w innych wcieleniach. Chyba, żeby zablokować całe miasto, albo województwo :)
Yeti Data wysłania : dnia 24.06.2010
gość jest mega tupeciarzem!!! ukradł foty zbyjowi i nie tylko...
yanmar Data wysłania : dnia 24.06.2010
Sroka napisał - "...ktos nikomu nieznany z imienia nazwiska, ukrywajacy sie pod pseudonimem..."
niestety, (albo na szczęście) nikt praktycznie w necie nie jest anonimowy...
użytkownik S@mson85 nazywa się Szymon Sacharczuk

www.national-geographic.pl

nk.pl

nk.pl

kilka zdjęć wklejonych przez niego na NK też jest skradzionych...
yanmar Data wysłania : dnia 24.06.2010
dobry pomysł
Yeti Data wysłania : dnia 24.06.2010
może dobrze było by piętnować takich użytkowników w dodatkowy sposób np dodając komentarz pod profilem, że konto zostało zablokowane z powodu...
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 24.06.2010
Niejaki S@mson85 ma już blokadę dożywotnią.
yanmar Data wysłania : dnia 23.06.2010
Yeti - jakbyś nie wiedział, to informuję - niejaki S@mson85 wrzucił dziś to zdjęcie www.partner.olympus.pl jako swoje
Yeti Data wysłania : dnia 23.06.2010
coś przegapiłem... czy ktoś mógłby mi napisać co??
i dobrze by było z dożywotnim banem :D
na innych portalach złodziej dostaje dożywotniego bana i zawiadamiany jest autor skradzionego zdjęcia
Sroka Data wysłania : dnia 23.06.2010
Yanmar mądralo - a w jaki sposób go ukarzesz? można bić piane, tylko po co?
Oczywiscie ze to kradzież to zło i trzeba je tępić -
no ok, złodziej jest i w dodatku wina została udowodniona,user o pseudonimie ... został napiętnowany;
Jeśli gość jest rozsądny więcej się tu nie pojawi, jeśli jest zakutym łbem to co mu zrobisz? taka jest cena wolności, niestety źle pojmowanej przez niektórych.
Twierdze, ze nie ma co obwiniać moderatorów o ten stan rzeczy, a jeśli twierdzisz inaczej zaproponuj rozwiązanie.
pzdr
Sroka - może jeszcze byś chciał złodzieja po główce pogłaskać?
chaber Data wysłania : dnia 23.06.2010
Zaraz zaraz, bo nie rozumiem...
Sroka to uważasz,że tak jest w porzadku? Ja źle się czuję w miejscu , gdzie zlodziejstwo nie jest napiętnowane. Wręcz jest na nie cicha zgoda. Autor nie został zbanowany, fakt kradziezy przedstawiono jako wątpliwy, zlodziej nie czuje,ze cos nie tak, nawet innym naubliżał i nic.
Zaraz zaraz, bo nie rozumiem...
jaki to wstyd dla portalu, ze ktos nikomu nieznany z imienia nazwiska, ukrywajacy sie pod pseudonimem, wysyla cudze prace? Niech sie wstydzi zlodziej, tym bardziej ze zostal zlapany! nie rozumiem jaka w tym wina moderatorow? osobnik dostanie bana, pojdzie do drugiej kawiarenki, zalozy nowe konto i znowu bedzie wysylal kradzione... niestety internet ma dwa oblicza.
Co do idiotow - no coz - podobno "wszyscy jestesmy chorzy, tylko nie wszyscy sa zbadani" jak mowi stare chinskie przyslowie

Pzdr
pytanie do moderatorów i do właściciela portalu: czy na fotomoon można wstawiać kradzione zdjęcia i nie być zbanowanym???
i nie mam bynajmniej na myśli banu na 48h, tylko ban całkowity...
achaj Data wysłania : dnia 23.06.2010
a napisz fakt oczywisty ze twój rozmówca jest idiotą .. od razu 48 h "na deskach"

nie nie mozna zbyt wiele wymagać..
dr3wno Data wysłania : dnia 23.06.2010
popieram.. tepic zlodziei wszelakich. dozgonna banicja
chaber Data wysłania : dnia 23.06.2010
Tak , wiem co to jest walka z wiatrakami, ale mimo wszystko spytam. Jak to jest, że jak ktoś wstawia kradzione zdjęcie to nawet bana za to nie dostaje. W powodzie usunięcia moderator podaje, że zdaniem użytkowników fota jest kradzona. Trochę można czytać, że jak tam z tym było to do końca nie wiadomo, bo autor twierdzi, że tylko pożyczył.

Wstyd mi za portal...... i tak wiem, drodę mam otwartą....
Michał Garbala Data wysłania : dnia 07.04.2010
spojrzałem na katalog pf rsp75 i juz wiem o co chodzi... cóż... powodzenia
Strony : 1 2