Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
kolejny? super? co jest grane?
zdjęcie amigamedia na to:
Kolejny super obraz,co jest grane?
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
groźnie to wygląda. chyba wolałbym więcej detali na dole zdjęcia - tam jest ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Sprzęt  Zrób to sam  

Fotografia nagrobkowa

pawelek196 Data wysłania : dnia 02.01.2010
Czytany : 9202 razy
Treść :
Interesuje mnie jedna rzecz, do kogo mogę się udać aby zrobić sobie zdjęcie na płytce ceramicznej, chodzi mi kto się może czymś takim konkretnie zajmować, wiem, że każdy fotograf taką usługę pewnie ma, ale fotograf sam sobie tego na płytce z porcelany nie wywoła ani nie wydrukuje, a po za tym ceny mnie rozbrajają, mam zdjęcia które są świetnie obrobione i nadają się do wywołania. Może ktoś wie gdzie taką usługę mogę wykonać.
Odpowiedzi na wątek:
Rollek89 Data wysłania : dnia 25.07.2014
Fajnie wyglądają takie zdjęcia sprzed lat lub nawet stylizowane na taki styl. Ale widziałem już nie jedno zdjęcie w kolorze i jak dla mnie to nietrafiony pomysł.
fotoporcelana Data wysłania : dnia 20.04.2014
Polecam skróconą wersję strony o zdjęciach na porcelanie pod adresem www.fotoceramika.net.pl .
Jeżeli potrzebujesz więcej szczegółów dzwoń śmiało. Zapraszam.

Zbigniew z www.elipsa-porcelana.pl
fotoporcelana Data wysłania : dnia 07.03.2014
Zapraszam na stronę naszej firmy www.elipsa-porcelana.pl Wszystkie podstawowe informacje o kształtach i formatach porcelanek.Znajdziecie też cennik: www.elipsa-porcelana.pl
W razie pytań proszę dzwonić. Chętnie pomożemy.
Pozdrawiam
ovale.pl Data wysłania : dnia 19.09.2010
Fotografia na porcelanie to bardzo specyficzna branża wymagająca wieloletniego doświadczenia. Zdjęcie wypalane jest w temp 1000C, wszelkie naklejki można sobie wyrzucić do śmietnika. Tzw. porcelanka ma być odporna na mróz -40 C, upał 40 C, deszcz itd. Wszelkie nadruki na porcelanie - kubki z marketu - nie wchodzą w ogóle w grę. Ceny są wygórowane, bo niewiele jest ludzi którzy naprawdę się na tym znają. Polecam firmę ovale.pl gdzie za 40 zł można zrobić zdjęcie nagrobkowe czarno białe, a kolorowe za 80 zł. Dodam tylko że właścicielem firmy jest artysta plastyk który posiada niesamowitą wiedzę na ten temat oraz ogromne doświadczenie.
pawelek196 Data wysłania : dnia 05.01.2010
to u mnie jest duzo taniej.
achaj Data wysłania : dnia 05.01.2010
dowiadywałem się.. i oto wynik

7x9

czb. 115 kol. 199

8x11

115 245

9x12

125 270

pani w labie stwierdziła że nikt jeszcze nie zamawiał 9x12 ze względu na duze rozmiary

aa istnieje jeszcze opcja dodania złoconej obwódki wokół zdjęcia koszt 15 pln.

pzd
pawelek196 Data wysłania : dnia 02.01.2010
Witku na którym cmentarzu jest ta piękność pochowana, sam bym chętnie zerknął na jej portret, uwielbiam oglądać stare zdjęcia z tamtych lat, mają urok. Jesteśmy z tego samego miasta o ile pamiętam, to może uda i mi się ją podziwiać :) no chyba, że to nie u nas :P
pawelek196 Data wysłania : dnia 02.01.2010
Wiesz mnie w labie zaoferowali zdjecie w kolorze za 280zł o wymiarach 9x12, wiesz ale oni to komus pewnie wysylaja do zrobienia, ale przeciez ktos to musi robic, jak mozesz zapytaj, bede wdzieczny.
achaj Data wysłania : dnia 02.01.2010
znam lab który ma w ofercie taka usługę.. po niedzieli zapytam sie ile to kosztuje

widzialem "zdjecia" w sepi.. czy takie Cię interesuja?
witek.el Data wysłania : dnia 02.01.2010
Na tym zdjęciu jest piękna. Porcelanowe zdjęcie jest jeszcze całkiem czytelne. Miała trzydzieści kilka lat. Lubię z Nią być i zawsze tam w końcu trafiam. Bo gdzie mogę, tylko tam?
witek.el Data wysłania : dnia 02.01.2010
Też kiedyś mnie to interesowało. Ale wtedy też już było to "nienormalne". Pamiętam, że były dwa sposoby. Jeden był łatwy, naklejało się obrazy w jakiś tam sposób uzyskane. Ale to było nietrwałe (kilka lat?). Drugi sposób był o wiele trudniejszy i trwalszy. Wypalało się obrazy w piecu. Ale jak i co, to nie pamiętam. Ale te porcelanowe portrety potrafią mieć kilkadziesiąt lat. Sam zawsze trafiam tam gdzie pochowana jest piękna kobieta z la 30 - tych Jest tam ubrana, jak te piękności z tych lat.