Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Zlot zimowy Samotnia - Karpacz

sela Data wysłania : dnia 28.10.2009
Czytany : 1523 razy
Treść :
Zatem tak wygląda sprawa :)
Zarezerwowane jest 16 miejsc. Jeden pokój 10 osobowy i jeden 6 osobowy.
Termin 15-17 styczeń 2010r a dokładnie noc z piątku na sobotę i z soboty na niedziele miejsc może być więcej :)

teraz o kasie nocleg kosztuje 31,80 zł razem z opłata klimatyczną :)

każdy kto będzie chciał może sobie zamówić dodatkowo pościel kosztuje to 7 zł na miejscu można sobie wykupić obiad wypić herbatę i podłączyć do hotspot aby pozdrowić moonowiczów :)

Warunki szkolne ale w tym cała frajda :) pamiętać o śpiworach :) chyba że chcecie własną pościel ale to 7 zł można przeznaczyć na sok :P ...

Zgłoszenia na zlot proszę wysyłać na adres Łukasz Kaczmarek foto.moon.pl

Proszę o następujące informacje w zgłoszeniu:

Nick:
Imię:
Nazwisko:
telefon kontaktowy:
GG:
osoby towarzyszące (szt.)
nocleg z piątku na sobotę*
nocleg z soboty na niedzielę*
obiadokolacja w sobotę*
obiadokolacja w niedzielę*
(* TAK lub NIE)
orientacyjny koszt to: nocleg 32zł/os/noc
obiadokolacja – 25 zł

kontakt do właścicieli
Schronisko Samotnia
ul. Na Śnieżkę 16
58-550 Karpacz

tel/fax 48(75)7619376
schronisko@samotnia.com.pl

nr gg 1342687

Jeśli ktokolwiek ma ochotę zarezerwować dodatkowe noclegi poza terminem zlotu, proszę się kierować bezpośrednio do właścicieli i zaznaczyć, że jesteście z Foto Moon i przyjechaliście na Zlot.

położenie mapa google

maps.google.pl
Odpowiedzi na wątek:
sela Data wysłania : dnia 30.10.2009
dziś mam dokładny ostateczny termin w którym zamykam listę chętnych na wyjazd na Zimowy Zlot Foto Moon Karpacz - Samotnia

jest to 1 grudnia 2009 razem z potwierdzeniem do 2 grudnia muszę również wpłacić zaliczkę... aby nie przepadły miejsca wynosi ona 500 zł za 16 miejsc osoby które by chciały jechać proszę o poważne potraktowanie wyjazdu :)

proszę przy tym właścicieli strony o przeniesienie wątku na stronę główną w miejsce V zlotu a zastąpienie go zimowym zlotem :) i umożliwienie mi edycji wątku :) aby dodać dane do uiszczenia opłat ...
sela Data wysłania : dnia 30.10.2009
dziś mam dokładny ostateczny termin w którym zamykam listę chętnych na wyjazd na Zimowy Zlot Foto Moon Karpacz - Samotnia

jest to 1 grudnia 2009 razem z potwierdzeniem do 2 grudnia muszę również wpłacić zaliczkę... aby nie przepadły miejsca wynosi ona 500 zł za 16 miejsc osoby które by chciały jechać proszę o poważne potraktowanie wyjazdu :)

proszę przy tym właścicieli strony o przeniesienie wątku na stronę główną w miejsce V zlotu a zastąpienie go zimowym zlotem :) i umożliwienie mi edycji wątku :) aby dodać dane do uiszczenia opłat ...
sela Data wysłania : dnia 28.10.2009
uciekło mi część wiadomości wiadomości jak będą jakieś pytania to pisać albo dzwonić co wolicie mail i telefon na www.selaart.com albo na stronie o mnie moona