Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Sąsiedzi zdjęcie zdjęcie Zimowy czas
zdjęcie Sąsiedzi Jarek Bukowski na to:
dokładnie tak jak piszesz. to jest piękne, w tym stoickim spędzaniu czasu. do ...
zdjęcie Kościół Św. Trójcy Jarek Bukowski na to:
hehe, nie - ideologii bym nie dorabiał. ten kościół i zakątek ul. Królewsk ...
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
nie wiem, może złudzenie, ale przecież obraz to złudzenie ;-)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Linki  

Gudzowaty...

Sroka Data wysłania : dnia 25.10.2009
Czytany : 2175 razy
Treść :
Znacie, ale pooglądajcie :)
www.gudzowaty.com
Odpowiedzi na wątek:
roksana Data wysłania : dnia 02.04.2010
Ja też. Szczególnie, że nie mam żadnego sprzętu.
pablo1221 Data wysłania : dnia 01.04.2010
Kiedyś usłyszałem w radio wypowiedź pewnego fotografa. Powiedział on tak: 80% dobrego zdjęcia to zasługa tego, co ma się w głowie. 20% to sprzęt i umiejętność wykorzystania go. Ja się pod tym jak najbardziej podpisuje.
roksana Data wysłania : dnia 26.10.2009
Nie jestem biedna, ale na na taką wyprawę z aparatem do Afryki nigdy mnie nie będzie stać. Nie chciałam nic złego powiedzieć o Tomaszku, podziwiam jego zdjęcia, tylko tyle, że przeciętni ludzie też mogą znależć szczęście :). A Kapuścińskiego uwielbiam. Szczególnie "Cesarza". Nie mam jeszcze tylko "Podróży z Herodotem", ale dostanę je prędzej czy póżniej.
Sroka Data wysłania : dnia 26.10.2009
Nie bądź cyniczna; to nie pieniądze robią zdjęcia, a aparat sam się nie ustawia i sam nie pstryka... ten temat wałkowano już wielokrotnie; oglądając jego zdjęcia czuje się klimat, pasje... To jak czytanie książek Kapuścińskiego... pzdr
roksana Data wysłania : dnia 26.10.2009
Chyba chodzi o Tomaszka. Tatuś ma forsę, a synek najlepszy sprzęt na świecie. I robi niezłe fotki. Niech mu tam będzie. Nie zazdroszczę forsy nikomu.Chociaż też bym tak chciała . Afryka, ja i 300 mm / 2,8 ... eh. Może bym cóś podobnego zrobiła? Ale myślę, że przeciętność też ma swoje zalety; kocham się z wzajemnością (jak sądzę) i nie za forsę.