Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Gdzie ten śnieg? zdjęcie Playmobil Underground zdjęcie Posypało
zdjęcie Posypało Wołodyjowski na to:
śnieżyca autentyczna, zdjęcie traci przy pomniejszaniu, zaś ratowanie podost ...
zdjęcie Posypało gbur polski na to:
Nic w tym dziwnego, że z balkonu – na taką pogodę to psa z budy nie wypędz ...
zdjęcie Tomasz Balon amigamedia na to:
Świetne!
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Przekleństwom mówimy zdecydowane NIE

Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 08.10.2009
Czytany : 3471 razy
Treść :
Uprzejmie proszę o nie przeklinanie na serwisie, dzisiaj znalazłem 3 sztuki po 5 minutach przeglądania.

Jeśli ktoś przeklnie to będę z miejsca blokował na 10 dni.

Dziękuję za uwagę.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
slavicflavour Data wysłania : dnia 08.05.2011
masz racje.. wczoraj troche ironizowalem ale z ta moderacja to prawda. choc jak mi sie zdarzylo z kims posprzeczac to bana dostalem natychmiastowego na dwa tygodnie. i w sumie chyba podzialalo. ;-)
naprawde jest potrzebny moderator. i to jesli chodzi o zdjecia, i jesli chodzi o dyskusje na forum. lubie poczytac dyskusje o sprzecie, o technikach ale nie lubie jak sypia sie bluzgi. choc przyznam szczerze, ze wczoraj po powrocie do domu (a zrobilem jakie 1000km w bardzo szybkim tempie) to troche sie posmialem z bitwy miedzy uzytkownikami. ;-)
Radek S Data wysłania : dnia 08.05.2011
mniejsza o personalia - byleby wykonywał robotę jak należy. Wczoraj kolejny popis Pana G. - moderatorzy słodko śpią po sobocie....Cudnie
slavicflavour Data wysłania : dnia 07.05.2011
jak to sie mowi: "przeklenstwom nie i c..j"...
jestem za... tylko zeby nie byl to achaj ani eve-klon :-P
moze user radekk??
urzadzmy wybory. takie demokratyczne... ale jawne.
Radek S Data wysłania : dnia 07.05.2011
Ja wiem Szymon, ze może nie masz czasu....ale ja mam powyżej uszu przekleństw - fajnie gdyby chociaż na forum byłby z tym spokój. Wyznacz kilka osób spokojnych, często obecnych na forum na moderatorów. Stara gwardia chyba śpi albo też nie ma czasu....no chyba, ze zupełnie Ci nie zależy...Ja osobiście mam sentyment do moona i bardzo Cię proszę abyś zrobił coś, by to forum zupełnie nie "umarło".
achaj Data wysłania : dnia 03.12.2009
p...... się
witek.el Data wysłania : dnia 03.12.2009
Jasne, choćby dlatego, ze mieszkamy tak blisko :) I nie dziwi mnie, że masz pan obrzydzenie do osób nie podzielających ogólnego poglądu, ze jesteś pan geniuszem we wszystkich dzioedzinach. Ale dlaczego pan mnie do tego przyłączasz? Ja akurat pana podziwiam. Pomijając już pana niezwykłe zdjęcia, ale przede wszystkim za to, ile pan zrobił dla ludzkości, że np. wynalazł pan żarówkę. Ja do pana nic nie mam, chyba tylko wdzięczność.
achaj Data wysłania : dnia 03.12.2009
"Coś mi się zdaje Szymon, że dałeś władzę jakimś zdechłym emerytom."

już a samo to należałoby złamać rękę ;)... choc po uprzednim śledztwie.. gdyz nie wiadomo kto to pisał.. schizofrenia tego nicka jak i nicka "roksana" jest powszechna.
witek.el Data wysłania : dnia 03.12.2009
Czyżby? Odnoszę przeciwne wrażenie. Jeśli ktoś używa wulgarnych wyrazów to nigdy mu nic nie jest. Jeśli ktoś protestuje przeciw temu, to też na moderatorach nie robi wrażenia. Ale jeśli ktoś chce zwrócić na to uwagę i używa takich samych wyrażeń, to już jest karany. Myślę, że za rok, czy dwa; wulgaryzmy będą na porządku dziennym. Coś mi się zdaje Szymon, że dałeś władzę jakimś zdechłym emerytom. Jest żle. Jest żle, poniewaz ja nigdy nie używam "
takich" wyrazów, a teraz mam na to na Moonie ochotę. Ty za to odpowiadasz, jesteś tu bogiem i wszystko co dobre, ale i złe spada na Ciebie.
Goran Data wysłania : dnia 16.11.2009
Kultura wymuszona - kulturą nieprawdziwą. To coś jak socrealizm i cenzura prewencyjna wraz z nim idąca.
achaj Data wysłania : dnia 09.10.2009
jakos trudno mi w to uwierzyć.. choć omylny jak każdy bywam..

a na koncert iść musisz.. opowiesz jak bylo
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 09.10.2009
zdziwil bys sie z jak wieloma rzeczami bysmy sie zgodzili;]] ale nie tu ;]]]
19 listopada bedzie u mnie -zrobie wszystko by pojsc na jej koncert;]]
Michał Garbala Data wysłania : dnia 09.10.2009
a może poprostu przestańmy przeklinać, ubliżać, itp... jak zwał tak zwał... bez tego życie jest piękniejsze :)

no a jeśli będzie sytuacja, kiedy przekleństwa będą się cisnęły na usta to proponuje w ten czas 10 głębokich wdechów... :P
niestety.. to jedyna rzecz o której moge powiedziec że się z tobą zgadzam.. dla mnie jest Ona zjawiskiem :)
Alison ciagle wymiata ;]]]
uzywając nieskomplikowanego języka ex-prezydenta .."posłuchaj se pan to panu moze ulży.." ;)

Yazoo - Happy People
Yazoo - Happy People
A wondrous, melancholic song by Yazoo, a short-lived but highly successful English synthpop duo from Basildon, Essex. When listening to it, I always think wh...
wiem;]
nie umiem ci pomóc .. nie znam się na tym..przykro mi... chociaz nie :D:D:D
;] i znów powrócil;]] a ja z szacunkiem.
nie musisz już byc taki unizony.. i tak patzre na twój wielki problem z góry.. i nawet nie obchodzi mnie że męczysz sie z jego powodu.. kolorowych snów..
tak przypuszczam;] gratuluje sukcesu;]
Strony : 1 2