Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
kolejny? super? co jest grane?
zdjęcie amigamedia na to:
Kolejny super obraz,co jest grane?
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
groźnie to wygląda. chyba wolałbym więcej detali na dole zdjęcia - tam jest ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Zmiany  

Ocena zdjec

Sroka Data wysłania : dnia 28.08.2009
Czytany : 3551 razy
Treść :
Witajcie,
czy byloby mozliwe wprowadzenie oceny zdjec w postaci jakichs symboli typu gwiazdki, plusy itp? nie mowie juz o jakims podziale na jakosc, kompozycje, wrazenia - ale takie ogolne?
pzdr
Sroka
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
bart.hoga Data wysłania : dnia 22.09.2009
zgadzam sie calkowicie z Jarkiem Gazikiem.. napisal wyczerpujaco dlaczego 'nie' w pierwszym jak i drugim komentarzu.. pozdr
roksana Data wysłania : dnia 22.09.2009
Takie donosy na samego siebie nie robią na mnie wrażenia. Jeśli chcesz, żebym cię uznała za chama musisz coś konkretnego zrobić; np. napisać że "pierdolę". Nie przejmuj się, że to brzydkie słowo; teraz na moonie to szczyt kultury.
storm Data wysłania : dnia 22.09.2009
Uderz w stół, a nożyce się odezwą...
roksana Data wysłania : dnia 22.09.2009
Od czasu do czasu się jakiś cham trafi, na to nie ma siły. Niestety postęp w tej dziedzinie jest raczej in minus. Za moich czasów (2005 - 2007) to było panie lepiej :D
storm Data wysłania : dnia 21.09.2009
Zasada chyba jest taka: bez wazeliny, bez chamstwa! Pozdrawiam!
achaj Data wysłania : dnia 21.09.2009
nie ma systemu ocen gwiazdek i temu podobnych rzeczy.. chwalić możesz i to hurtowo jak czyni wielu.. nie ważne czy postępujesz zgodnie z własnym sumieniem czy zależy ci na tym aby i twoje prace chwalono.. możesz pisać szczerze co myślisz.. ale wówczas licz się z niechęcią, mentalną obstrukcją.. krwawymi odwetami i całym inwentarzem z tym związanym.. pozdrawiam
gibii Data wysłania : dnia 21.09.2009
Witam:) Tak sie zastanawiam ( bo jestem tu nowa), czy prócz komentarzy sa jeszcze jakieś gwiazdki, punkty ?( Jesli nie , to sie bardzo cieszę, jesli tak, to nie widze takiej opcji) . czy trzeba tylko chwalic, czy mozna takze wyrazuić opinie na temat fotki? Z góry dzieki za odpowiedź, jak sie ktos tego doczyta. Pozdrowionka
jarek_gazik Data wysłania : dnia 30.08.2009
Sroka, z tego co wiem, to są tutaj sami amatorzy. Albo tak powinno być. Chodzi mi o to, że przydzielanie punktów już było i się nie sprawdziło. Długo by pisać dlaczego, ale głównie ze względu na fałszywe konta, "umawianie się" na ocenę konkretnego zdjęcia "wroga" itp. A wracając do naszej polemiki, to mówiąc, że liczy się dla mnie komentarz od "...jednej osoby co się zna..." miałem na myśli to co napisałem - czyli osobę co się zna. Niekoniecznie profesjonalistę. Cieszę się zawsze jak dzieciak gdy np niejaki RadekS napisze pod moją fotką "może być" (co niestety nieczęsto się zdarza). Nie oszukujmy się, KAŻDY (lub prawie każdy) doskonale wie kiedy walnął gniota a kiedy dobrą fotkę. Komentarz pozwala zwrócić uwagę na detale. Moon to nie jest konkurs piękności albo tańce na lodzie żeby sobie oceny dawać.
witek.el Data wysłania : dnia 30.08.2009
Nie słyszałem jeszcze, żeby człowiek w ciążę zaszedł. Może kobieta, ale nie normalny człowiek.
Sroka Data wysłania : dnia 29.08.2009
xVxdx - to byla tylko luzna propozycja - nic na sile
jarek_gazik - twierdzisz ze jest tu 1 profesjonalista na 30 amatorow?
mam wrazenie ze jest odwrotnie...

pzdr
roksana Data wysłania : dnia 29.08.2009
W ogóle, to czytam tylko "Przyjaciółkę", bo tam piszą jak zrobić, żeby człowiek w ciążę nie zaszedł.
roksana Data wysłania : dnia 29.08.2009
Daj spokój Sroka, wszystko już było (ben Akiba). Wszystko to co się proponuje było już na moonie. Tylko tych, co proponowali już nie ma. Zmuszona jestem być (z pewnym oporem) za Achajem (bez mieszania).
mikry Data wysłania : dnia 29.08.2009
moon ma swoja specyfikę,i niech tak zostanie
jarek_gazik Data wysłania : dnia 29.08.2009
A po co to ocenianie ja się zapytuję? Czy dla kogokolwiek będzie mieć znaczenie 6 gwiazdek od osoby nie mającej pojęcia o fotografii? Dla mnie czasem liczy się komentarz od jeden osoby co się zna niż od 30 oglądaczy. Czytajmy komentarze, patrzmy w galerię tych co komentarz piszą. Jeśli o coś warto łamać kopie to o jakość komentarzy, jeśli chodzi o mnie, to gwiazdki można sobie odpuścić.
loki_p Data wysłania : dnia 29.08.2009
Punkciki już były i na szczęście już ich nie ma :)
xVxdx Data wysłania : dnia 29.08.2009
Sroka:"a szkoda bo to fajne miejsce"
więc nie próbujmy zmieniać go na siłę w miejscu w którym akurat nie potrzebuje zmiany.
spokoju ducha na week życzę wszystkim.
Adonis Data wysłania : dnia 28.08.2009
buziak w czółeczko twoje mądre Grzesiu :*
dobranoc, mili moi :)
Sroka Data wysłania : dnia 28.08.2009
a wracajac do tych *...
po prostu ogladam zdjecia i w tzw miedzyczasie slucham itunes no i te * mz sa naprawde dobre...
tyle
pzdr
achaj Data wysłania : dnia 28.08.2009
a ja uwielbiam Ciebie :*
Adonis Data wysłania : dnia 28.08.2009
aaa!
uwielbiam ten portal!
:*
Strony : 1 2