Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

SMS...

storm Data wysłania : dnia 18.08.2009
Czytany : 1583 razy
Treść :
Proponuję obejrzeć uważnie...
Odpowiedzi na wątek:
roksana Data wysłania : dnia 20.08.2009
Czego pan żałujesz? Może by panu przyszyli cóś większego np. od jakiegoś murzyna 2 metry wzrostu.
roksana Data wysłania : dnia 20.08.2009
Jak pana znam to wspólnie z tym uciętym wypił pan po drodze ten płyn ze szklanki z palcami. A same palce schowaliście gdzieś w koszu na śmieci. Ale może moderatorzy ruszą w końcu tyłkami i przestaniemy czytać tu takie wątpliwej jakości dowcipy.
dr3wno Data wysłania : dnia 19.08.2009
ja mialem 2dniowego bana za barana skierowanego do 44 :)
witek.el Data wysłania : dnia 19.08.2009
Może mówię od rzeczy, ale ciagle to wszystko pamiętam. Pchali mnie korytarzem na wózku, a obok mnie jakiegoś klienta, który trzymał w lewej ręce szklankę z własnymi palcami odciętymi przez krajzegę. Te palce pływały w jakimś płynie. Ten facet prosił; "Niech pani tak nie trzęsie, bo mi te palce wylecą". Siostra na to; "Cicho pan bądż, i trzymaj pan, bo co panu póżniej przyszyjemy". Przyznam, że z ulgą dowiedziałem się, że nie mam nic do przyszycia.
storm Data wysłania : dnia 19.08.2009
I tu się zgodzę... Ja załatwiałem wiele spraw ostatnio - w urzędach, sądach, itd... i dochodzę do smutnego wniosku: trudno być w naszym kraju patriotą. Jesteśmy 39 milionową bandą baranów.

Ps. Nie wiem czy za "barana" jest ban (za "jełopa" są 24 godziny). Jeśli tak to przepraszam.
Przepraszam. Wyprowadza mnie to z równowagi. To mój Kraj, kraj gdzie za zabicie, albo pozbawienie kogoś możliwości poruszania się płaci się 30 tys., a za nazwanie kogoś "pedałem" 15 tysięcy. Gdzie wiejskie chłopki siedzą 12 miesięcy za jazdę na rowerze po piwie, a za zabicie człowieka samochodem po pijanemu dostaje się pół roku w zawieszeniu na 2 lata.
storm Data wysłania : dnia 19.08.2009
Nie rozumiem Twoich wypowiedzi witek.el... Ktoś powiedział, że jest śmieszne? O co tu chodzi? Na pewno nie o Twoje auto... Chyba o coś więcej. Pozdrawiam!
Obejrzałem; bardzo smieszne. Ale chyba za opłatą. Bo za darmo to się trafia po takim czymś na wózek i ma się usztywniony kręgosłup .
O co tu chodzi? To ma być dowcipne? W podobnym wypadku straciłem samochód (do kasacji), złudzenia (za odszkodowanie mogłem sobie kupić 1/10 samochodu z tego rocznika). O reszcie nie chcę nawet wspominać
ale w fieście tez chyba ktos pisał eska.. albo byl wybitnie spostrzegawczy..
SiejeOwies Data wysłania : dnia 19.08.2009
o fak dobre przesłanie
nie fajnie sie stało..
storm Data wysłania : dnia 18.08.2009
To sobie wyobraź, że ty jesteś w którymś z tych aut... Fajniej?
dr3wno Data wysłania : dnia 18.08.2009
nie fajnie..