Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie ... zdjęcie
zdjęcie Sligo na to:
czyli skowronek..
zdjęcie Sligo na to:
prawdopodobnie jes to Eurasian SkylarkAlauda arvensis
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
elemelek? :)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Komentowanie wyłącznie swoich fotek

jarek_gazik Data wysłania : dnia 26.07.2009
Czytany : 3108 razy
Treść :
Zauważyłem, ze plagą na moonie stają się osoby albo wcale nie komentujące, albo komentujące wyłącznie swoje fotki. Nie podoba się mnie to. Czy macie jakieś pomysły jak temu zaradzić? Nie ukrywam że chodzi mi po głowie rozwiązanie "systemowe". Coś w rodzaju "nie komentujesz - nie wystawiasz". Tak tylko chcę wiedzieć co o tym myślicie. Może coś konstruktywnego z tego wątku wyjdzie a Szymon to "wdroży"? Nigdy nie wiadomo...
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
MaciekWachowski Data wysłania : dnia 30.07.2009
jesli mam czas na oglądanie zdjęć innych to i napisze kilka słów od siebie... niestety nie zawsze jest mi to dane...
Wooojtas Data wysłania : dnia 29.07.2009
czasem czas jest czasem jest ochota, czasem cos sie wystawi, czasem nie wystawi czy jak bede mial polroczna czy roczna rozlake z moonem to mam z niego wyleciec?? czy zmuszanie kogos do klepania czegos na sile ma sens?? Raz sie chce, raz sie nie chce. Przeciez to nie zadna konkurencja ni przymus, tylko pole do eksperymentow... pozdrv.
Tanatos Data wysłania : dnia 28.07.2009
bierzmy przyklad ze storma, dr3wna, achaja i jarka_gazik: od nich zawsze mozna liczyc na komentarz, podtrzymuja ducha moona ;)
mihau Data wysłania : dnia 28.07.2009
Myślałem co by tu jeszcze mądrego napisać, ale small i profan wyczerpali mz temat, myślę podobnie jak oni :)
profan Data wysłania : dnia 28.07.2009
Hej mam tych komentarzy ponad 5 tysięcy i jakoś nie chce komentować czasami powtarzających się do bólu zdjęć i kadrów,obróbek zwłaszcza, kiedy nie widać postępów. Nie których po prostu nie chcę (przerosty wartości nad treścią) , nie po mojej linii fotograficznej. Nie wspomnę miny jednej userki, która jest niereformowalna, najgorsza rzecz . Pozdrawiam :)P
roksana Data wysłania : dnia 27.07.2009
Popieram small; niech każdy komentuje według swego widzimisię i tyle. No. A po za tym Adonis ma rację. A poza tym ... sama nie wie
small town witch Data wysłania : dnia 27.07.2009
mowisz ze wiecie jak to dziala, achaj ...smiesznie, a wracajac do tematu jarku ,nie mozesz kazac sie angazowac w moona ,zreszta to chyba najmniejszy problem tej strony
jarek_gazik Data wysłania : dnia 27.07.2009
Ach, niestety, myślałem, że choć jedna z osób które miałem na myśli coś tu napisze. Niestety. Nadal kilku moich faworytów jak tygrysy dyskutuje pod swoimi fotami, a zdjęć innych (choćby genialnych wręcz) nie zaszczyci nawet słowem. Taki lajf. Wolę tutaj podejście szacownego Achaja który jest aktywny niż kogoś kto ma w pupie i traktuje moona jak picasa.web. Dotychczas moimi bredniami raczyłem wszelkie fotki które wg mnie na klepnięcie w klawiaturę zasługiwały (omijam jedną galerię z szacunku dla sztuki fotograficznej autora, jednakowoż moje osobiste urazy sprawiają że nie potrafię niczego konstruktywnego napisać). Chyba najzdrowsze podejście ma Elessar - to chyba najlepsze rozwiązanie. Myślę że można wątek na tym zamknąć.
achaj Data wysłania : dnia 27.07.2009
Faście.. o co ci w ogóle chodzi.. ?? teraz to juz cię zupełnie nie rozumiem..

obaj chyba nabawiliśmy się już skrzywienia kręgosłupa siedząc przed komputerem.. i obaj doskonale wiemy jak to działa..

jednak z całą determinacją będe twierdził że pomysł aby "karać" lub wywierać jakakolwiek presję na osoby mało/wcale komentujące jest wymysłem chorego człowieka.. jest to pomysł zły absurdalny .. po prostu głupi.. i to by było tyle na ten temat..pozdrawiam dnia milego życząc..
2Fast Data wysłania : dnia 27.07.2009
Nie wierze, achaj, ze niepotrafisz wylowic/docenic chocby pozytywnym komentarzem kogos, kto mimo ze na razie nie bylyszczy lecz stara sie odszukac pewne rzeczy, stworzyc cos, kogos, komu fotografia sprawia radosc i kto powoli, nawet bardzo powoli ale sie rozwija. To chyba w tym wszystkim najwazniejsze. Jestesmy pewna spolecznoscia.. czasem sa klotnie, dyskusje, czasem sa wyglupy i spoko jest. Nie chcialbym bysmy zamienili sie w bezduszne maszyny do oceniania czegos tak malo wymiernego jak fotografia. Z za zdjec wygladaja konkretni ludzie - czasem mili i uczynni a czasem arogancy i chamscy.
Jednych lubie bo potrafia posluzyc rada, docenic starania (niekoniecznie moje) , wniesc cos do tego co tu robimy (co niezaczy ze musi sie to przekladac na ocene ich fotek) a i inych nie lubie bo ich styl bycia na serwisie poprostu mi nieodpowiada. I wcale nie dlatego ze sa cisi.. (sprobuj skrytykowac ich fotki to zobaczysz jak glosno potrafia krzyczec) To otwarty serwis - mamy takie same prawa do swoich zdan.
Takie moje widzimisie
Takie moje zrozumienie tematu - moze bledne.. kto wie
Pozdrawiam serdecznie
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 26.07.2009
ubaw mam;]]] zauwazyliscie ze na post Jarka odpowiedzieli w zasadzie jedynie ci co komentowania "sie nie wstydza" a reszta jak zwykle woli sie zajac soba;]

to bardzo madre slowa warto o nich pamietac;]]] :

"w tym wszystkim zapominacie o jednym.. autor to jedno.. a fotografia to drugie.. jak dla mnie to drugie jest ważniejsze.. choc przyłapauje się że nie zawsze ;) "

bardzo na miejscu

a co do tematu - wszystko zalezy jeki mam dzien;]
zgodze sie z Adonis.
rsp75 Data wysłania : dnia 26.07.2009
A zreszta, róbta co chceta, jak foto fajne to wyrazam swoja opinie, jak do dupy to nie pisze :P
I brzydze sie TWA !!!
A zreszta, róbta co chceta, jak foto fajne to wyrazam swoja opinie, jak do dupy to nie pisze :P
>b>I brzydze sie TWA !!!
jawa Data wysłania : dnia 26.07.2009
pozwol kazdemu komentowac co i jak chce, chcesz zostac moonowym policjantem?
dr3wno Data wysłania : dnia 26.07.2009
w sumie to za smalltown. i bedzie spokój
small town witch Data wysłania : dnia 26.07.2009
dla mnie to bez znaczenia, niech kazdy komentuje wedlug wlasnego widzimisie
zenicki Data wysłania : dnia 26.07.2009
Ja komentuję tylko te fotki, co do których jestem pewny swego zdania. A zmuszanie do komentarzy może się skończyć nieszczególnie. Pod każdym gniotem: "CUDNE!!! :)))". Takie moje zdanie.
dr3wno Data wysłania : dnia 26.07.2009
ja nie powiedziałem ze kogos nie lubie, tym bardziej ze nie komentuje moich zdjec:)
achaj Data wysłania : dnia 26.07.2009
pachnie to wszystko jakąś zemstą.. osobistymi urazami.. brakiem zrozumienia tematu..

w tym wszystkim zapominacie o jednym.. autor to jedno.. a fotografia to drugie.. jak dla mnie to drugie jest ważniejsze.. choc przyłapauje się że nie zawsze ;)

w bardzo smutny sposób udowadniacie.. jednych lubimy.. bo komentuja nasze zdjecia.. inni są bee, bo są cisi..

to zmora nie tylko tego portalu..
Mialo byc:
Ale Dr3wno ma racje i osoby omijajace foty tez staram sie omijac :P
Strony : 1 2