Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie ...
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
zdjęcie Legal na to:
świetnie wszystko siedzi w kadrze;nic nie pocięte - rewelacja, to bardzo trudn ...
zdjęcie Sligo na to:
czyli skowronek..
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  

Użytkowników : 6403 i nudy ???

ysiek Data wysłania : dnia 15.06.2009
Czytany : 2667 razy
Treść :
???
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
ysiek Data wysłania : dnia 22.06.2009
a więc można wyciągnąć jeden wniosek że nuda to pojęcie względne i dla każdego wygląda to inaczej i co najciekawsze każdy ma rację w swoich wypowiedziach tak mnie się przynajmniej wydaję, bo jak to napisał samopas dla niego ja jestem nudny a dla mnie ktoś jeszcze inny i nic podejrzewam się nie zmieni w tej kwestii aczkolwiek brak mi tutaj od jakiegoś czasu dyskusji które panowały tutaj swego czasu, mam nadzieję że kiedyś to sie zmieni i moon ożyje jak żył dawniej :) ale nie ma co sie rozwodzić wszak to wszystko zależy od zalogowanych tutaj użytkowników pozdrawiam wszystkich
rsp75 Data wysłania : dnia 21.06.2009
albo kiepskie bo wtedy jest burza pod fotami :P
samopas calkiem dobrze to rozwinal :)
Mariusz1962 Data wysłania : dnia 20.06.2009
róbcie dobre zdjęcia to nie będzie nudy
samopas Data wysłania : dnia 20.06.2009
ysiek,
powiadasz nudny...

np. :
rozejrzyj się wokół siebie,
wiesz, że Twoich fotek w zasadzie nie oglądam,
bo wiem czego można się spodziewać ... (nudne ?)

ja też jestem nudny,
z tym swoim wywalaniem fotek...
nawet nie wiem ile ich miałem na moonie

nudni są userzy
i te ich komentarze pod fotkami...

i te fotki coraz mniej ciekawe...
nie chce mi się tych fotek ostatnio komentować
bo nie są zbyt interesujące,

ponadto te komentarze niewiele znaczą, bo autorzy, albo są tak zadufani w sobie, że krytyczny kom ich nie dotyczy,
albo, ich wogóle nie słuchają...
na palcach jednej ręki można wyliczyć tych userów
którzy traktują to poważnie i coś z tego wnioskują
na swoją korzyść...

i tylko zastanawiam się - co ja tu jeszcze robię...:)
ciekawe pytanie...
może ktoś z Was też sobie zadaje takie pytanie ?

witek.el - z tym kombinowaniem na obecną sytuację,
to chyba przesadziłeś ...:)
rsp75 Data wysłania : dnia 19.06.2009
Tom zajebiscie rozwinal temat, az trudno z nim sie nie zgodzic !
ysiek Data wysłania : dnia 19.06.2009
ot Tom dobrze prawi :) pozdr.
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 18.06.2009
stary moon - nowy moon ;] stary moon przezywal swoje piekne chwile bo wlasnie wtedy wchodzily lustrzanki, nowe obiektywy, aparaty, programy ,itp - wszystko bylo ciekawe nowe;] ludzie przesiadali sie z analogow na cyfrowki i pisali o swoich doswiadczeniach - wymieniajac poglady;] uczyli sie od siebie. wszystko bylo nowe i ciekawe;]
Nowy moon - co takiego nowego pojawilo sie ostatnio w fotografii? - tysiace nowych posiadaczy sprzetu ,który jeszcze 3 lata temu byl uzywany jedynie przez pro. miliony fot, ktore zaczynaja sie powtarzac zalewajac portale. sfrustrowani pseudo artysci (z droim sprzetem i bez osiagniec) czekajacy jedynie na pochlebstwa i nie tolerujacy krytyki, saminie nie potrafia nic napisac bo nie maja podstaw wiedzy. ot co nuda bo wszystko juz napisano, nuda bo brak szerszej gamy "artystow" a jesli juz to brak dla nich wyrozumialosci;]
Starocie sie wypala, bo ile razy mozna tlumaczyc - wyjasniac te same bledy;] wszyscy wiec wisza zalogowani w nadziei , ze pojawi sie jakis Jezus, nawiedzone guru, ---- a tu nic - wiec nuda tylko sie w dupe podrapac;] czasem ktos sie zjerzy, naubliza drugiemu;] a potem nuda - jak w "rejsie" tylko mniej smiesznie;] co z tego wyjdzie moze jakies zacmienie - ciemnogród, czarna dziura - a szkoda - wystarczy odrobine checi;]
rsp75 Data wysłania : dnia 18.06.2009
Ja sie nie spieram bo jestem amatorem i ucze sie od innych ;)
witek.el Data wysłania : dnia 18.06.2009
No właśnie; userzy. Jeszcze nie tak dawno Karolina, Small Town Witch, Gregs. Można było się kłócić i spierać co jest OK, a co bez wódki nie razbierosz. Ale chodziło o zdjęcia. Tak sobie myślę, że teraz może tylko Achaj coś koło tego kombinuje. PS.Jasne, że podoba mi się "stary Moon"; każdy lubi kiedy młodszy był i bystrzejszy. Życzę sobie żebym czytając komentarze rozumiał je jednoznacznie, dwuznacznie, albo nie rozumiał wcale. :D.
rsp75 Data wysłania : dnia 18.06.2009
eee tam,
moona tworza jego userzy,
ja jestem tu codziennie,
staram sie komentowac,
poki ja tu bede moon bedzie zyl :):):)
dr3wno Data wysłania : dnia 18.06.2009
jedyna rada.. ktos szybko musi zwołac 44 na moona.. zeby bylo sie z kim klocic..
achaj Data wysłania : dnia 17.06.2009
a z tego co wiem.. to moon umierał juz w ten sposób kilka razy.. a jakoś żyje.. panowie

to chyba wam sie nudzi.. skoro uważacie ze jest źle.. że to agonia.. moze jakąś recepte macie? .. chcialem sie rozebrać to mnie tato żoną postraszył.. nie? to nie :P:P:P
ysiek Data wysłania : dnia 17.06.2009
już Użytkowników : 6418 i dalej nudy :) pozdr.
storm Data wysłania : dnia 17.06.2009
Jestem tu zarejestrowany od kilku lat, a od pół roku jestem na moonie codziennie... Jeśli nie zajdą tu jakieś poważne zmiany, to miejsce umrze - w bólach, powoli. Z drugiej strony rozumiem, że Szymon ma także rodzinę i nasze marudzenie niewiele go obchodzi. Co tu dużo mówić... Użytkowników: 6403 i nudy!!!
ysiek Data wysłania : dnia 17.06.2009
nudy nudami ale jak ktoś będzie coś wiedział na temat tego szkła Tamron SP AF 10-24 mm f/3.5-4.5 Di II LD Aspherical (IF) to w ramach nudy może coś kliknąć chętnie sie zapoznam :))) pozdr.
natalis.ddm Data wysłania : dnia 16.06.2009
lol
ysiek Data wysłania : dnia 16.06.2009
o proszę "księdzu" czuję się niemal jak "Don Juan" gdzie skromność i pokora :) pozdr.
Adonis Data wysłania : dnia 15.06.2009
:)
achaj Data wysłania : dnia 15.06.2009
lepiej nie chciej pokazać.. co będzie jak się spodoba?:)
ysiek Data wysłania : dnia 15.06.2009
i co mi że się rozbierzesz jak nawet żonie nie będę mógł Cię pokazać :P pozdr.
Strony : 1 2