Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Dźwirzyno
zdjęcie amigamedia na to:
Fajne.
zdjęcie amigamedia na to:
Z łąk.Czasami z domu,ale przeważnie to kadry naturalne.
zdjęcie amigamedia na to:
Lux.
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Wydarzenia  

Grafiki Aarona Turnera (ISIS) i występ Josha Grahama (NEUROSIS) we Wrocławiu.

Marta3 Data wysłania : dnia 07.04.2009
Czytany : 1644 razy
Treść :
Asymmetry Festival
Termin: 17.04/19.04 – 24.04/26.04
Miejsce: ODA Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław

Dwóch wybitnych muzyków: Aaron Turner, który podczas Asymmetry Festival wystąpi z projektami: Mamiffer i House of Low Culture oraz Josh Graham, który zagra w składzie A Storm of light, zajmują się również, z dużym powodzeniem, projektowaniem graficznym. Prace Turnera w limitowanej wersji będzie można nabyć w trakcie imprezy.
Na Asymmetry Festiwal we Wrocławiu po raz pierwszy w Europie wystąpią długo wyczekiwane zespoły reprezentujące nowoczesne formy rocka, metalu i elektroniki: Minsk i House Of Low Culture. Razem 27 projektów z 11 krajów. Żadnego z nich nie da się wrzucić do jednej szuflady, ale łączy ich wysoki poziom artystyczny, niebanalność i twórcze, muzyczne poszukiwania.

Szczegółowy program festiwalu na
www.asymmetryfestival.pl
www.firlej.wroc.pl

Aaron Turner - muzyk, piosenkarz, grafik i założyciel wytwórni muzycznej Hydra Head Records. Ukończył School of the Museum of Fine Arts w Bostonie. Znany jest jako gitarzysta i wokalista post – metalowego amerykańskiego zespołu Isis. Oprócz muzyki artysta zajmuje się również grafiką artystyczną. Prace Tunera zmierzają w kierunku abstrakcji i surrealizmu, ukazując dziwne, na poły fantastyczne krajobrazy oraz różnorodne struktury. Artysta projektuje okładki płyt, plakaty oraz t-shirty dla zespołów skupionych wokół Hyde Head Records( m.in. Isis, Pelican, Boris).

Strona artysty: aaronbturner.blogspot.com


Josh Graham - wokalista, gitarzysta, znany ze współpracy z Red Sparowes, Battle of Mice i.t.p. Jest on również uznanym reżyserem teledysków. Artysta dba o oprawę wizualną koncertów zespołu Neurosis, dla którego nakręcił niesamowite dvd: ” The sun that never sets”. Zajmuje się grafiką komputerową, projektuje okładki płyt.

Strona artysty: www.suspendedinlight.com