Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie dawno temu nie pamiętam gdzie
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
lubię takie widoki..++
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
w koncu jakis ostry ssak:) ciagle tylko ptaszki...fajne zdjecie pelne dynamiki ...
zdjęcie Shodan na to:
jest klimacik !
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Skargi, zażalenia, prośby  

prosze o usuniecie mojego profilu

Samuraj Grześ Data wysłania : dnia 30.01.2009
Czytany : 2894 razy
Treść :
prosze o usuniecie mojego profilu
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 09.02.2009
foto.moon.pl punkt 9
44 Data wysłania : dnia 04.02.2009
zdaje się że nigdy nie było inaczej :)
roksana Data wysłania : dnia 04.02.2009
Nie bardzo rozumiem. Jeśli chodzi o elektryczność, to fachowca mam pod bokiem :). Ale zdaje sie, że zaczynamy ględzić bez sensu. A już na pewno nie na temat zdjęć. Ja już chyba zamilknę. Skocz pan do zdjęć i napisz kilka komów na temat
44 Data wysłania : dnia 04.02.2009
krzyżowanie się już wyszło z mody :D teraz mamy elektrykę
roksana Data wysłania : dnia 04.02.2009
Choćby nawet. Albo wodę mineralną pić. Żeby wiadomo było, że jesteśmy. Podobno niektóre grzyby mają nie dwie płcie, ale kilkadziesiąt. Zobacz pan ile byłoby tu możliwości krzyżowania się. Ja sama, a tu kilkudziesięciu facetów i każdy innej płci. Albo TY i jakieś kobitki, każda inaczej zagrzybiona. Obawiam się, że gadamy nie na temat i tylko patrzeć jakiegoś moderatora, który nie zna litości
pastwisko Data wysłania : dnia 03.02.2009
i co tam na tym boku, przysiady porobic dla tej zdrowotnosci ?
roksana Data wysłania : dnia 03.02.2009
:D Z kimś zawsze lepiej. Ale od czasu do czasu można wyskoczyć na chwilę na lewo. Dla zdrowotności. I żeby tego kogoś całkiem nie rozdęło, że ma nas już na własność :)
pastwisko Data wysłania : dnia 03.02.2009
najlepiej z kimś i pudełkiem do butów, ku zachodzącemu słońcu...
roksana Data wysłania : dnia 01.02.2009
Tommy ma rację. Albo po prostu zabrać się i iść sobie w siną dal
achaj Data wysłania : dnia 31.01.2009
b/k
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 31.01.2009
ale po co ta szopka - wystarczy napisac do admina- i konto zniknie bez kpin i osmieszania;]
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 31.01.2009
no jest i to duża...ale co chciałeś przez to powiedzieć?
storm Data wysłania : dnia 31.01.2009
W moim mniemaniu jest spora różnica między szczerością a głupotą...
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 31.01.2009
hahaha...a ja myślałem że to klocek powinien być twardy :D Jaaaa o czym my tu rozmawiamy. To nie Ciechocinek...no już nie chociaż kiedyś można była tak nazwać księżycową stację...według mnie przynajmniej. Teraz dużo trudniej o TWA więc i opinie dużo szczersze w większości przypadków. Na klatę to trzeba przyjmować a nie kasować ;p
jawa Data wysłania : dnia 30.01.2009
dlaczego sie nasmiewacie? a ze twardym byc trzeba to prawda, szczegolnie przy porannym klocku . . .
44 Data wysłania : dnia 30.01.2009
ja niestety nie mógłbym pokazać Ci moich, a to dlatego że w życiu nie zrobiłem żadnego :D mówisz że to ktoś taki, kogo nie rusza najlepsze zdjęcie? to już rozumiem - że to nie o mnie mówią :)
roksana Data wysłania : dnia 30.01.2009
PS.Szkoda, że nie mieszkasz w tym samym miasteczku; mogłaby ci pokazać jakieś zdjęcie
roksana Data wysłania : dnia 30.01.2009
Ja też nie wiem 44. Zdaje się że taki, którego nie rusza najlepsze zdjęcie. Ale ja w życiu takiego nie spotkała, chociaż jeśli chodzi o zdjęcia jestem zupełną amatorką i robię to dla czystej przyjemności.
2Fast Data wysłania : dnia 30.01.2009
papapppapapapapapapa :)
44 Data wysłania : dnia 30.01.2009
szkoda Samuraju Grzesiu, że odszedłeś. mam nadzieję że nie przez jakiegoś kretyna. Roksano to ja jestem ten eunuch podobno :( a nawet nie wiem co to oznacza :((
Strony : 1 2