Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Szymonie

achaj Data wysłania : dnia 24.01.2009
Czytany : 2299 razy
Treść :
... moze ustanowisz nowy standard.. który ... jest używany jest tu .... i ówdzie.. a zablokuj możliwość komentowania zdjęć przez krytyko-eunuchów.. (wg starej greckiej sentencji)...
Odpowiedzi na wątek:
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 27.01.2009
dziękuje :) pozdrawiam
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 27.01.2009
rozpatrzyłem :)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 26.01.2009
Szymonie.. pisałam do Ciebie na gg w jednej sprawie... byłabym wdzięczna jakbyś ja rozpatrzył pozytywnie... pozdrawiam
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 26.01.2009
Takiej opcji nie będzie, wynika to z prostej przyczyny, o której napisał loki_p. Nawet poszedł bym dalej - to że ktoś nie robi zdjęć nie znaczy, że nie moze się wypowiadać - niekoniecznie musząc się znać ( o ile nie pisze kompletnych bzdur nie na temat lub nie prawdziwych )
44 Data wysłania : dnia 26.01.2009
no widzisz kolego achaju czy nie lepiej Ci teraz na sercu? wyrzyciłeś wszystko z siebie i możesz isć dalej :) podaj przykład konkretnie o czym mówisz, czy tak sobie tylko o mnie prawisz bez powodu?
achaj Data wysłania : dnia 26.01.2009
popełniłem drobną pomyłkę.. pomyliłem Senekę (bo sądziłem że to cytat z niego) z Boyem-Żeleńskim, ale biorąc pod uwagę ze akurat cierpiałem na chorobę przywleczoną do naszegp cudnego kraju przez ex-już prezydenta z filipin .. czuję sie usprawiedliwiony ;)

a leciało to tak..krytyk i eunuch z jednej są parafii obaj wiedzą jak, żaden nie potraf...

a przynajmniej jakoś tak ;)

drogi kolego 44 czy jak sie tam zwałeś jeszcze.. moze tydzień dwa temu.. bo odnosze dziwne wrazenie ze twój styl wypowiedzi jest mi bardzo znjomy..

pisałem ogólnie.. a że podpadasz pod paragraf którego pomysl utworzenia postuluje..trudno i przykro mi zarazem.. nie mam w zwyczaju kogoś zbytnio faworyzowac .. a zasługi kogoś innego umniejszac..

zatem zdejmujać i miętosząc beret.. pozdrawiam serdecznie :)
achaj Data wysłania : dnia 26.01.2009
loki... generalnie zgadzam sie z toba.. tylko widzisz.. co innego mówić o muzyce .. oswojej wobec niej preferencjach.. a co innego krytykowanie kompozytora lub jego utworu.. delikatna aczkolwiek znamienna różnica..
small town witch Data wysłania : dnia 26.01.2009
nie lubie sie doklejac do cudzych kom ,ale loki ma racje
loki_p Data wysłania : dnia 26.01.2009
To że ktoś nie robi/pokazuje zdjęć nie oznacza że się na fotografii nie zna.
Nie trzeba też być muzykiem żeby móc wyrazić swoje zdanie o jakiejś piosence.
Nie popadajmy w paranoje.
ysiek, achaj, może sprecyzujcie swoje problemy, bo nie wiem czy to o mnie piszecie, czy tak ogólnie. jak ja mam do kogoś problem to piszę prosto do niego, a nie tworzę jakichś "eunuchów" cokolwiek to znaczy. :)
ysiek Data wysłania : dnia 26.01.2009
ale nie jestem za wyciągiem z regulaminu onephoto.net i wydaje mi się że po prostu użytkownicy jak to achaj napisał o nich "krytyko-eunuchy" jak już piszą to niech piszą coś związanego z fotografią a nie totalne brednie i będzie wszystko ok, pisać każdy może tylko jak już pisze to niech pohamuje swoje nadprzyrodzone zdolności intelektualne pozdr.
yes, we can! poczytajcie własne komy... nie no uśmiałem się naprawdę... TWA heheeeeeehehhhehehe ludzie czy wy ślepi jesteście? chcecie zmieniać świat, to zacznijcie od siebie. i nie będę wyszukiwał dowodów bo widać je na każdym kroku. stormwatcher a Roksanę lubisz np? jezu po co ja to wszystko piszę...
storm Data wysłania : dnia 25.01.2009
CDN

Odpowiedź na pytanie:Co oznacza skrót TWA?

TWA to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, czyli grupa osób wzajemnie wysoko oceniających swoje zdjęcia, wzajemnie komentujących swoje zdjęcia "sympatycznie i zawsze pozytywnie" bez względu na ich jakość. Nielubiane zjawisko przez większość autorów ceniących uczciwość i jasne zasady.
storm Data wysłania : dnia 25.01.2009
Wyciąg z regulaminu onephoto.net - tak z ciekawości zajrzałem
:)

Odpowiedź na pytanie: Kiedy będę mógł oceniać?

Gdy będziesz miał w portfolio minimum dziesięć zdjęć (zdjęcia wymoderowane się nie liczą). Prawo do oceniania może zostać zablokowane, jeżeli nie będziesz przestrzegał Kodeksu Etycznego. Zapytaj moderatora kiedy będziesz miał przywróconą możliwość oceniania, nie licz jednak, że nastąpi to szybko. Redakcja zastrzega sobie możliwość trwałego zablokowania oceniania.

Odpowiedź na pytanie: Dlaczego zablokowano mi ocenianie bez ostrzeżenia?

Oto możliwe powody:

* oceniałeś w ramach odwetu

* oceniałeś sam siebie z innego konta

* oceniałeś nieuczciwie

* podpadłeś administracji

Potraktuj to jako ostrzeżenie. Możesz napisać w tej sprawie do Admina.
ysiek Data wysłania : dnia 25.01.2009
popieram również pozdr.
sela Data wysłania : dnia 25.01.2009
popieram ...
mikry Data wysłania : dnia 25.01.2009
po prostu popieram
2Fast Data wysłania : dnia 25.01.2009
skoro juz sa to niech zostana ale nowym `specjalistom od gumowych dzwonkow` stanowcze Nie!
Tak, zdaje sobie sprawe jak male sa szanse zeby temat przeszedl..
achaj Data wysłania : dnia 25.01.2009
jeśli juz to bez wyjatku...szczególnie w tym przykrym zapachu.. czemu stare ma być lepsze?
2Fast Data wysłania : dnia 25.01.2009
choc tacy ludzie z pewnoscia dodaja kolorytu serwisowi to jedna w wiekszosci przypadku wiecej z nimi problemow niz pozytku..
Popieram pomysl z ale z jednym malym wyjatkiem - wyjatkiem o zapachu Rexony :)
Pozdrawim serdecznie