Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Jezus Maryja!

roksana Data wysłania : dnia 14.01.2009
Czytany : 2054 razy
Treść :
Któś tu pisał niedawno, że jest dużo nowych userów. Ze jest nas już 5 tysięcy. A przed chwilą pisał kom facet z numerem ponad 6 tysięcy. Oni się mnożą, jak króliki! Jak Araby w Izraelu! Co z nami będzie? Jeszcze trochę i musimy pomysleć o jakiejś konspiracji, czy ja wiem zresztą co. W każdem razie dobrze nie jest. To zaczyna przypominać "Ptaki", albo jakiś horror z karaluchami.
Odpowiedzi na wątek:
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 15.01.2009
no 2 Fascie - jeszcze troszke mój numerek 1817 bedzie "niski" - malo skostnialy sie czuje;]]]
Roksana - ale trzeba przyznac ze zycie WRÓCILO na moona;]]] ato chyba dobrze;]
2Fast Data wysłania : dnia 15.01.2009
niskie numerki wygina jak dinozaury :) chyba ze za ktoras tam fala mlodziezy ktos przekreci licznik i wtedy ten watek straci caly swoj sens.. znaczy,o * tyle :)
arczi Data wysłania : dnia 15.01.2009
Moon = zdjęcia...
więcej userów = więcej ciekawych zdjęć...
...i w zasadzie mi to pasuje.....

A ludzie z mniejszymi numerkami nie powinni się bać większej ilości zdjęć lub komentarzy na moonie... bo i tak w tym "natłoku" się odnajdą... prawda?
SiejeOwies Data wysłania : dnia 15.01.2009
armagedon
44 Data wysłania : dnia 14.01.2009
a może psychoza?
achaj Data wysłania : dnia 14.01.2009
zatem kobieto.. co ma mój numer do faktu że mam być cicho.. ?? wybacz.. ale traci to typowym dla ciebie banalem.. jakims kompleksem, czy też manią prześladowczą.. porównywanie liczby usherów moona do "ptaków".. no nie wiem czy jest sensowne.. natomiast porownanie tego stanu do horroru z karaluchami jest żałosne .. ale czego można sie po tobie spodziewac.. ?
nie rozumiem Cię ani trochę, nie wiem, oglądałaś Matrix? Ignorancja jest łaską...
Nic takiego nigdy nie napisałam. Ale niedługo będzie po spokojnym, kameralnym moonie. Nie wiem po jakiego diabła potrzebne jest Plfoto bis.
roksano, mówisz że ci z mniejszymi numerkami są lepsi, od tych z większymi?
ciekawe czy trafi się ktos tobie równy.. wątpię..;)
PS.Mnie też byłoby smutno bez Ciebie :). Jeszcze niedawno myślałam inaczej, ale na tle niektórych nowszych userów wyglądasz całkiem przyzwoicie.
o wiele rzeczy cię posądzam.. teraz do tej listy dopisze masochizm.. bardzo mi to pasuje do twojego wizerunku.. moze i jestem podobny do twoich sąsiadów ale myslę sobie że lepsze to niż bycie trupem ktoremu nikt nie powiedzial ze nie żyje..
Ty Achaj ze swoim numerem powinneś siedzieć cicho. Jesteś taki jak ci, co niedaleko mnie mieszkają; z podwójnym obywatelstwem. Jak bym mogła tu nie być, to już bym nie była. To nie znaczy, że wszystko mi się podoba."Tatusiu, rzygać mi się chce! Dziecko; nie mówi się rzygać mi się chce, mówi się; jest mi niedobrze. Ale mnie jest bardzo dobrze, tylko rzygać mi się chce"
roksano nie wiem co mogę poradzić innym, ale tobie jak nie pasuje.. bon voyage..

tak sobie myśle ze przez chwilę zrobi mi się smutno bez ciebie, o * taką chwile ;)
Myślisz, że króliki się mnożą jak faceci?