Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Giełda  

nikon D60 z nikkorem 18-553,5-5,6G ED II

hose Data wysłania : dnia 30.06.2008
Czytany : 1938 razy
Treść :
Mam do sprzedania Nikona D60 z obiektywem Nikkor 18-55 f/3,5-5,6G II ED. Sprzęt jest nowy, na liczniku 0 zdjęć. Na życzenie sprawdzę sprawność sprzętu. W pudełku wszystko jak fabryka dała praktycznie nie dotykane w oryginalnych folijkach. Aparat jest wygraną w konkursie fotograficznym, ja korzystam z troszkę wyższej półki więc nie jest mi potrzebny.
Chcę za niego 1550zł
Zapraszam, taniej nie ma na allegro..:)

Możliwość odbioru osobistego w Poznaniu

Mail poczta@foto-vip.pl
tel. 509473209
GG 6015313 (nawet gdy niedostępny)
Odpowiedzi na wątek:
witek.el Data wysłania : dnia 03.07.2008
... Euromega, Fotoceny, Fotozakupy, Agito, ...). Ja mam do sklepu Fotozakupy ze siedem razy bliżej niż do Poznania, więc gdybym chciał kupić D60, to chyba bym jednak nie jechał dalej, żeby kupić drożej.
witek.el Data wysłania : dnia 03.07.2008
Może na Allegro nie ma taniej, ale w sklepach jest (np. : w Foto - Plus, FotoExpert,
maleh Data wysłania : dnia 30.06.2008
aparat już mam ale zaciekawił mnie obiektyw "18-553" wchodzę... a tu zwykły kit.... a już liczyłem na jakieś nowe cudo techniki o gabarytach dużej gaśnicy ;) jedna spacja, a taka różnica... ;) pozdr.
piwo82 Data wysłania : dnia 30.06.2008
Witam pana Hose :) Nie spodziewałem się że znajdę Pana tu na moonie. Mieliśmy okazje się poznać na majowej sesji ślubnej pana Przemka w Kórniku. Pozdrawiam :)