Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Plan urlopów wakacyjnych

Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 17.06.2008
Czytany : 3422 razy
Treść :
Witam,

W związku z ostatnimi ekscesami w serwisie kilkunastu użytkowników...
Przeczytałem kilka(naście/dziesiąt) postów, komentarzy pod zdjęciami itp itd. i w związku z tym apeluję do Was, nie obrzucajcie się nawzajem obraźliwymi komentarzami. Ludzie ! to nie jest ring (tak, pamiętam taki wątek) - opanujcie się. Uszanujcie innych użytkowników, którzy nie chcą uczestniczyć w jatkach. Odnośnie kilku osób zaczynam się zastanawiać po co tak naprawdę tutaj wchodzą - czy dla fotografii czy dla "mordobicia".
Poza tym proszę postronne osoby o nie dolewanie oliwy do ognia (myślę, że te osoby doskonale wiedzą, że to o nich mowa).

Następujące konta zostały zablokowane do 25 czerwca:
achaj,
ShiningBlack,
gdamian,

Na pewno znajdziecie teraz możliwość aby "porozmawiać" innymi drogami niż to forum.

Poza tym za wulgaryzmy koleżanki:

small town witch,
Adonis,

także dostają urlop na powyższy okres.

Jeśli ktoś ma obiekcje czy wątpliwości to zapraszam do dyskusji na maila - na każde odpowiem - nie obiecuję, że "z miejsca" ale odpowiem.

Takie akcje jak się tutaj ostanio dzieją powodują, że czasami się sam sobie dziwię że utrzymuję ten serwis i że jeszcze chce mi się cokolwiek na nim robić. Mam wprowadzać nowe funkcjonalności, po to żebyście się mogli wygodniej naparzać... ?

Jednocześnie chciałbym przeprosić wszystkich, że nie zawsze mam czas interweniować w odpowiednim momencie.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
achaj Data wysłania : dnia 07.07.2008
".. z paleniska na Adonis iskiereczka mruga... chodź opowiem Ci bajeczkę.. bajka będzie długa.. "
Adonis Data wysłania : dnia 07.07.2008
moja ulubiona książka!
:))
achaj Data wysłania : dnia 07.07.2008
".. Kubuś Puchatek szukał Prosiaczka w głębokiej i ciemnej jamie.... ale im bardziej szukał.. tym bardziej Prosiaczka tam nie było... "
ShiningBlack Data wysłania : dnia 07.07.2008
.---..-.-...-..-. i .--.....-..---.-.-...-.--.-----.--.-.-. :))
achaj Data wysłania : dnia 02.07.2008
ok... można otworzyc już okna.. nieco świerzego powietrza powinno dobrze zrobić :D:D:D
ShiningBlack Data wysłania : dnia 02.07.2008
niestety cala zaistniala tutaj sytuacja pokazuje glownie jedna sprawe: na moonie istnieje ogolne przyzwolenie moderatorow na chamskie i plytkie obrazanie innych uzytkownikow, ktorzy broniac sie przed tym procederem, dostaja po uszach tak samo, jak prowodyrzy tychze sytuacji.
pozdrowienia dla wszystkich, a zwlaszcza dla tych, ktorzy sie w tym polapali :P
roksana Data wysłania : dnia 26.06.2008
Nie wiem. Ale myślę, że lubisz mnie. Tak jak ja Ciebie. A Miłość ..........
? To zdradzieckie uczucie. Ale tu chyba nie miejsce na takie rozważania. Bo możemy dostać po 2 tygodnie. I będziemy musiały odsiedzieć je razem. Razem, wyobrażasz sobie? :)
Adonis Data wysłania : dnia 26.06.2008
Roksano! ty wiesz, że cię kocham, prawda?
roksana Data wysłania : dnia 26.06.2008
Panie Achaj, kogo to obchodzi. Natomiast Ty Adonis ... Jesteś dobrą, kochaną dziewczyną. Może za bardzo skomplikowaną i piętrową, jak na mnie. Ale zwykle WYDAJE MI SIĘ, że Cie rozumiem. Staram się. W każdym razie ... Myślę, że możesz na mnie zawsze liczyć ...
achaj Data wysłania : dnia 26.06.2008
mam złe wieści.. wróciłem.... choć coś się skończyło... ;):D:D
Adonis Data wysłania : dnia 26.06.2008
już mogę...
więc - zdaję sobie sprawę z naruszenia zasad, jednak moim usprawiedliwieniem jest fakt, że zawsze z namysłem używam każdego słowa... zawsze...

a, że sprawy mają się tak, a nie inaczej -- w tym miejscu, jeśli mogę, odwołuję wszelką agresję moją sprzed kilku tych dni...
roksana Data wysłania : dnia 23.06.2008
Panie Oprychał, nie przychlebiaj się pan Adminowi
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 23.06.2008
Admin uczynił co uznał za słuszne. Dobrze że jakis porządek próbuje wprowadzać. Oby tylko odpowiednie osoby wiedziały co za co i dlaczego akurat tak.
roksana Data wysłania : dnia 19.06.2008
Uważam że Orlandox ma rację. To prawda, że nie powinniśmy się dać prowokować i odpowiadać złem za złe. Ale każdy z nas jest tylko człowiekiem. I dlatego istnieje kara nawet za słuszną obronę. Ale kara powinna być zróżnicowana. Więc MZ dziwne jest, że w awanturze nie rozróżnia się napastnika. Ale to tylko moje zdanie. Admin wie więcej
sela Data wysłania : dnia 19.06.2008
jak w wojsku ch** ale jednakowo i nikt nie narzeka bo wszyscy mają tak samo :) jeszcze raz cieszę się z działalności admina
natalis.ddm Data wysłania : dnia 19.06.2008
omg ludzie obrzucaja sie miesem przez neta hahaha co za paranoja ten swiat...
ale przyznaje racje adminowi, ze zareagowal...nie sledzilam przebiegu klotni to nie wiem kto jaka mial w tym role ale mz to dobrze ze sie karze wszystkich uczestniczacych...w ten sposob sie nikogo nie pominie:)fakt ze jest to niesprawiedliwe ale...kto powiedzilal ze swiat jest sprawiedliwy?
Dromek Data wysłania : dnia 19.06.2008
Lepiej za późno niż wcale
Pozdrawiam Admina
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 18.06.2008
* ... zgodzę się z orlandox ... ale nie we wszystkich kwestiach (dla sprostowania)
Elessar Telcontar Data wysłania : dnia 18.06.2008
z tego co wiem to SB z pewnością się bronił jak mógł przed achajem i to skutecznie nie pozwalał się obrażać więc powinno się go oszczędzić...teraz prawdopodobnie się obraził (poczuł niesprawiedliwie potraktowany) i usunął (prawie) wszystkie foty możliwe że rezygnując z FM. Więc zgodzę się z orlandox i proponuję następnym razem karać tylko agresorów i robić to częściej przy każdej perfidnej prowokacji...pzdr.
orlandox Data wysłania : dnia 18.06.2008
Administratorze, jednak wielka szkoda, że masz taki falstart, docierały do Ciebie informacje o tym co się dzieje, w tym moje, chociaż nigdy nie dostałam zwrotnej informacji. Osobiście wydaje mi się, że tylko działanie tu i teraz ma sens,a bywało znacznie gorzej. Mam satysfakcję wielką, że w końcu achaj został przymknięty, bo nigdy wcześniej nie było moim zdaniem użytkownika, który tak obrażał innych i dziwię Ci się, że nie zrobiłeś tego wcześniej, a blokowanie innych, którzy stawiali odpór i nie pozwalali sobie na robienie z siebie idiotów jest jak dla mnie pójściem na totalną łatwiznę. Wielka szkoda,że nie zmusiłeś wcześniej achaj do usunięcia szyderczego wpisu odnośnie gdamiana z jego profilu. Jesteś administratorem więc nie pozostaje mi nic więcej jak tylko wyrazić swoją opinię. Rozumiem ale nie zgadzam się, takie moderowanie nie spełnia moich wymagań. Pozwoliłamsobie na tą uwagę jako jeden z starszych, chyba już raczej byłych użytkowników moona.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Strony : 1 2