Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  

gdzie sa moderatorzy ? zeby g... selekcjonowac,

ysiek Data wysłania : dnia 29.03.2008
Czytany : 4491 razy
Treść :
nie wiem który raz już jest poruszany tego typu temat ale naprawdę powinien sie ktoś zainteresować poziomem prac wystawianych ostatnio tutaj przez różnego rodzaju usserów zróbmy to dla ich dobra żeby mogli się rozwijać i i robić porządne zdjęcia a nie wystawiali jakiś bezwartościowy chłam nie wiem już co napisać bo pomysłów było wiele ale poprostu brakuje zdecydowanej moderacji MSZ mam nadzieję że będzie jakiś odzew ze strony Szymona żeby znalazł chwilę i powołał jakiś sztab kryzysowy i przywrócił dawny poziom serwisu bo naprawdę widzę że księżyc pomału zaczyna wypadać z układu słonecznego i zaczyna gdzieś się oddalać w otchłań która go pochłonie, tak coś mnie naszło to pewnie przez to że coraz mniej ciekawiej sie tutaj dzieje a szkoda że zaczyna to tak wyglądać jak wygląda pozdr.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4
achaj Data wysłania : dnia 02.04.2008
odwagi bracie ... (siostro) jakie to żałosne w taki sposób to robic z za zasłony nowego konta .. a ty piszesz nudne.. zatem po co ?
acha... pamięc mam dobrą i niczego się nie wypieram.. wszak czarno na bialym stoi .. ehhh dzieci
zieeew... Data wysłania : dnia 02.04.2008
Nudne to sie już robi...

Achaj krótka pamięć?
foto.moon.pl
oj i umknęło mi w sumie najważniejsze...

Dromek napisał " Natomiast w tym i innych wątkach są epitety kierowane do konkretnych osób, lub dość precyzyjnie wskazujące kogo autor miał na myśli." czy możesz mi wyjawić kto został tak precyzyjnie naznaczony ??
a tak kończac.. proponuje rownie rzetelną analize zdjeć.. bo znów moderator wykasuje wpisy twierdząc że to jest portal fotograficzny a nie psychologiczno socjologiczny chociażby
niczego podobnego nie napisalem ze przynosi ujme.. choc w Twoim przypadku jest zabawnym to co piszesz.. no ale wolno ci.. gdamianowi też.. choc to nie jest takie jednoznaczne.. ale ..

podobają mi sie uniki.. jakie wykonujesz.. jak starasz sie zachowac twarz.. tylko widzisz.. ja pewne rzeczy rozumiem.. raczej powinienem prawda.. inteligentny cynizm jakim się poslugujesz wart jest wysokiej noty..

zastanawiam sie tylko po co?
Dromek Data wysłania : dnia 02.04.2008
Po pierwsze - nie przepraszam, bo nie mam za co
Po drugie - jeśli uważasz że przepraszanie w jakichkolwiek okolicznościach przynosi przepraszajacemu ujmę i musi się wstydzić swego gestu.... Mogę Ci tylko pogratulować
widzisz Dromku.. nozyce przemawiają.. smutne.. a ty przepraszasz... wstyd :(
gdamian Data wysłania : dnia 02.04.2008
wklej lepiej jakieś zdjęcie. Niektóre twoje produkcje naprawdę mi się bardzo podobały - np reportaż z gaszenia pożaru w lesie
gdamian Data wysłania : dnia 02.04.2008
Dromku, nie dokarmiaj :D
jak to pieknie działa.... jestem pod wrażeniem... beret z glowy... i gratuluje schematyczności .. to takie przewidywalne.. pozdrawiam serdecznie
Dromek Data wysłania : dnia 02.04.2008
Określenia "Troll" użyłem w dość szerokim kontekscie, nie kierując go do żadnej konkretnej osoby, ani nie wskazując nia nikogo (nawiasem mówiąc miałem na myśli sposób bycia grupy niż zachowanie jednej osoby).
Natomiast w tym i innych wątkach są epitety kierowane do konkretnych osób, lub dość precyzyjnie wskazujące kogo autor miał na myśli.
Czym innym jest nazwanie zjawiska niż obrzucnie kogoś wyzwiskami.
Jeśli ktoś (niewymieniony wszak przeze mnie) poczuł sie dotknięty Trollem....
Trochę mi to przypomina powiedzenie: "Uderz w stół, a nożyce..."
Alfie masz racje.. ale skoro wcześniej bez emocji przeszly takie epitety jak.." pajac" "popapraniec" "idiota" "troll" to kretyn wydaje się być pestką.. milej zabawy :)
Alf Data wysłania : dnia 02.04.2008
no nie powiecie mi, że komentarze niektórych osób w stylu "kretyni" są normalnym standardem, bo jeśli tak to faktycznie jest świetnie i tylko chwalić
Wedrujacy Don Quixote Data wysłania : dnia 01.04.2008
jakie sa standardy??
roksana Data wysłania : dnia 01.04.2008
Panie Alf, to idż pan stąd, jak się panu nie widzi. Myślałam, że pan jesteś inny (znaczy normalny) ...
roksana Data wysłania : dnia 01.04.2008
No to się zgódż. Panie Alf. Umrzemy, kiedy pana braknie. Qrde, jeszcze chwila i będę gadała od rzeczy. E tam, jeszcze zobaczę fotki small .... :)
Alf Data wysłania : dnia 31.03.2008
tu muszę się niestety zgodzić, że poziom niektórych osób odbiega od standardów. Może faktycznie nie warto zagrzewać tu miejsca.
rsp75 Data wysłania : dnia 31.03.2008
To ja sie bede wypowiadal, dodam tylko, ze z takich powodow opuscilem fotoik.
samopas Data wysłania : dnia 31.03.2008
ysiek,
jeżeli trafisz na taką fotkę, która Twoim zdaniem,
nie pasuje do poziomu MOONA,
napisz autorowi, żeby zamienił fotkę na zdecydowanie lepszą...
samopas Data wysłania : dnia 31.03.2008
ostatnie wypowiedzi dają Wam odpowiedź :
dlaczego tak się dzieje na Moonie...
to nie sprawa moderacji, lecz kultura zachowania na portalu userów,
świadczy o poziomie tegoż Portalu,
zwróćcie uwagę ile można zamieszać w pojedynkę,
tylko nie zapominajcie, że to Wasz zasługa...
Strony : 1 2 3 4