Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Woziwoda...
zdjęcie bandziol20 na to:
wyciąłbym lewą stronę i dół z nieostrym kamieniem, ptaszek sympatyczny, wy ...
zdjęcie Tatry Zachodnie bandziol20 na to:
b. fajne ujęcie :)
zdjęcie bandziol20 na to:
fajnie, tak duchowo :)
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Sprzęt  Zrób to sam  

prezentacja

pawelek196 Data wysłania : dnia 29.03.2008
Czytany : 2849 razy
Treść :
Mam taki problem. Robie prezentacje w powerpoincie i wrzucam muzyke na podklad, no i wsyztsko gra, ale gdy prezentacje zgra sie na plytke to muzyka nie gra bo element z muzyka jest czytany z dysku twardego a nie z plyty. Jak zrobic tak zeby nie zaleznie od tego do ktorego napedu wrzuce D:,E:,F: (czy wogole w innym kompie) muzyka grala w tle. zebym nie musial zmieniac w ustawianiach na kazdym inny kompie. pomoze ktos??
Odpowiedzi na wątek:
pawelek196 Data wysłania : dnia 30.03.2008
dzieki, bede mial jeszcze jedna sprawe, widzialem kiedys taka fajna prezentacje zdjec z muzyka, ktora byla w formacie mozliwym do otworzenia w zwyklym dvd player, nie pamietam juz czy to bylo avi, czy moze mpg czy cos innego. Chodzi mi o to w jakim programie, mozna taka prezentacje zrobic, czy moze poprostu ta prezentacje z power point da sie przerobic, Nie mam pojecia jak to sie robi, wiec licze ze ktos mi podpowie. Chcialem zrobic kuzynowi taki jakby teledysk z wesela, ktory moglby odtworzyc w telewizorze, niekoniecznie uzywajac kompa. czekam na jakies podpowiedzi. pozdrawiam.
Dromek Data wysłania : dnia 30.03.2008
Użyj opcji "spakuj na dysk CD" z menu "plik"
Program poprosi o wskazanie plików - musisz wskazać plik z muzyką - i całość spakuje (skompiluje) Ci się do pliku wykonywalnego, czyli otrzymasz prezentację w pełni przenośną.