Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie Warszawiak :) zdjęcie Królowa stawu
zdjęcie panorama Mojego Miasta #2 Wołodyjowski na to:
Sligo: aż słyszę, jak świszczą :)
zdjęcie Shodan na to:
jest git
zdjęcie amigamedia na to:
Tak jak piszesz,bo spiro fajnych kadrów zostało w poczekalni na dysku,bo tam c ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Fotografia  Wydarzenia  

Zaproszenie

achaj Data wysłania : dnia 12.03.2008
Czytany : 2115 razy
Treść :
Z nieukrywaną radością chciałbym zaprosić Was na wernisaż wystawy "Persona II" który odbędzie się 13 kwietnia o godzinie 18 w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Po wielu staraniach tajnych negocjacjach i snutych intrygach ;) udało się tą imprezę wydrzeć WDK w Rzeszowie.. Tematyka wystawy jest prosta.. Persona.. czyli Osoba.. osoba w portrecie. Na wystawę składać sie będą prace fotografów z kilku podkarpackich ośrodków a niewątpliwą atrakcją będą zdjęcia dwóch rzeszowskich fotografików. Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedziałem się że kilka moich prac kolejny raz weźmie udział w tym cyklu.

Mam świadomość że dla większości z was Mielec to odległy punkt na mapie ale wiem również że moon może poszczycić się mocną frakcją rzeszowska i było by mi bardzo miło was gościć, jak każdego kto zechce przyjechać..

mila atmosfera i napitki w zaprzyjaźnionej knajpce gwarantowane ;)
Odpowiedzi na wątek:
achaj Data wysłania : dnia 24.03.2008
Otrzymałem od organizatorów oficjalny plakat imprezy... oto on :

sprawdz.to

ponownie zapraszam wszystkich serdecznie.. :]
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 13.03.2008
okey :) więc będę czekać na info ;)
arczi Data wysłania : dnia 13.03.2008
BAE - jak bym jechał to oczywiście nie ma sprawy - dam Ci jeszcze znać bliżej terminu wystawy ;)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 13.03.2008
ja powiem tak... bardzo bym chciała - ale nie wiem czy będę wstanie... no i jeśli tylko arczi zgodzi się abym się z nim zabrała :D ..
achaj Data wysłania : dnia 13.03.2008
:) zatem będę czekać..
Do 13 kwietnia jeszcze trochę czasu... wolę tak dużo wcześniej planów nie robić ;) Teraz mogę tylko napisać że chętnie bym się pojawił.
arczi.. nic straconego.. co prawda obiecalem że przyjade do Rzeszowa na wspólne focenie.. ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś najpierw ty przyjechał do Mielca.. moze BEA da się namówić.. kurde no.. to raptem kilkadziesiat kilometrów.. nie cala godzina jazdy.. a jaka frajda by byla..
No Pan Zygmunt Kozimor to było by coś.... Dla zainteresowanych: www.zygmuntkozimor.art.pl

...i szczerze - nie dziwię się że Rzeszów nie chciał oddać tej wystawy... nawet nad tym trochę ubolewam (bo bym miał pod nosem i zaliczył bym na 100%)
udało się.. bo Rzeszów wcale nie był chętny pozbyć się wystawy a co do rzeszowskich fotografików..

nie mam 100% pewności co do Z. Kozimiora ale ponoć wszystko jest na dobrej drodze..

udział M. Drozda P. Olearka jest niemal pewny.. ( liczymy się z rożnymi sytuacjami) a na pewno ich prac..

po za tym będzie sporo prac wykonanych przez amatorów wcale nie gorszych a moze i lepszych .. zatem zapowiada się bardzo ciekawie..
Skoro piszesz: "mocna frakcja rzeszowska" oraz "dwóch rzeszowskich fotografików" to czemu piszesz również: "udało się tą imprezę wydrzeć WDK w Rzeszowie"????

Co do samej wystawy - jest jeszcze trochę czasu... może pojawię się? ...zobaczymy.... A zdradzisz kto z rzeszowskich "fotografików" ma się pojawić?