Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Chłód zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

to będzie dobre miejsce na to pytanie :D

pastwisko Data wysłania : dnia 02.12.2005
Czytany : 1748 razy
Treść :
jakiej muzy słuchacie i na jakim sprzęcie? bo ja mam radmora 5102 Stereo HiFi Quasi Quatro i 5102-TE Stereo HiFi Quasi Quatro i cztery kolumny w czterech rogach pokoju, i słucham sobie aphexa, squarepushera, auterchre, wagon christ i warpów a ostatnio eek-a-mouse i innych rootsów :D :D :D
Odpowiedzi na wątek:
gdamian Data wysłania : dnia 01.03.2006
wzmacniacz NADa, CD denona, głośniki Tannoy`a :P a słucham: radiohead, porupine tree, king crimson, nick cave, bjork, portishead, massive attack, sigur ros, ale także tristania, mettalica, therion, sisters of mercy, tiamat ALE także David Bovie, Eurythmics (to stare akurat) i duzo dużo innych. szeroko rozumiany jazz (jarreta uwielbiam, Stensona też, EST ((mniam)), ketila bjornstara także), poważkę też.... : monteverdi - nieszpory do Św Barabary mnie rozbarajają całkiem, Rachmaninov powoduje drżenia, a przy Rudolfie Ahle płaczę jak dziecko... oprócz tego czasem etno (muzyka oparta o styl klezmerski, uwielbiam Kapelę ze Wsi Warszwa, ostatnio bawiłem się bosko przy Romach ((Vera Bila & Kale)). I z Polskich kapel - voo voo, houk. A tak poza tym to jeszcze np asian dub fundation :P jest tego ZNACZNIE wiecej, bo uwielbiam muzykę. Jeśli kiedyś ogłuchnę, to się chyba od razu powieszę. I teraz pytanie do pastwiska - napisz coś więcej o tej muzie, którą wymieniłeś, bo nie znam i w żaden sposób mi się nie kojarzy... :->>>>
Dromek Data wysłania : dnia 01.03.2006
Słucham wszystkiego, zależy co akurat sąsiedzi puszczają Nie wiem na jakim sprzęcie tego słucham, bo głupio mi o to pytac :)
aga potrykus Data wysłania : dnia 01.03.2006
eeee jak tam slucha przez glosniki :D jakiej firmy czy costam to nie wiem :P a tak w ogole to : blues jazz rege raga troche hiphopu ,Barry'ego White'a lubiem bardzo :) ee no i jak mi sie coes jeszcze przypomni to jak nie zapomne to dopisze :P :D ;)