Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 13455 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
sela Data wysłania : dnia 29.01.2008
oj Bajszy to mi brakuje :(
achaj... tylko jest jedno "ale"... moon to co najwyżej niewielki głazik w tej wielkiej rzece.... nie ma tu zbyt wielu aktywnych użytkowników i każda strata jest jednak widoczna....
achaj Data wysłania : dnia 29.01.2008
ludzie odchodzą, ludzie przychodzą.. tak było jest i będzie. ktoś kiedyś trafnie napisał że portale tego typu ją jak wielki głaz w rzecze, a ludzie to woda która je obmywa, przez chwile by popłynąć dalej.. należy zrozumieć że ktoś ma bardziej lub mniej poważny powód do odejścia.. życie nie zna próżni i to jest pocieszające.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 29.01.2008
:) Natalis, jeśli kogoś lubię, to nie ma znaczenia czy jest nowy czy stary. Moon przeżyje każdy exodus - ale będzie to już inny moon. Pamięta ktoś jeszcze Bajszę? Nie wróciła.
natalis.ddm Data wysłania : dnia 29.01.2008
hmmm szczerze to meczy mnie troche to gadanie o tym ze wszyscy odchodza... no dobra brakuje Wam tych zdjec ale tak mi sie wydaje ze jak "kocha to wroci" (patrz pastwisko) a jak ktos chce uciekac to moze zanim zniknie niech powie dlaczego? bo troszke tego nie rozumiem...
Jarku piszesz ze jestes tu dla osob ktore lubisz i jak one odejda Ty takze-tzn ze nie ma szans bys polubil kogos nowego (czy moja nadinterpretacja?)
Pozdrawiam.
tiaaaa.... zmieńmy wszyscy piaskownicę....
loki_p Data wysłania : dnia 29.01.2008
Ja zabieram zabawki i ide do innej piaskownicy ...
jarek_gazik Data wysłania : dnia 29.01.2008
Nie jestem na żadnym innym portalu. fotki robiłem wcześniej będę je robił zawsze. Na moonie jestem ze względu na osoby które lubię. Jeśli one odejdą - ja też to zrobię.
Michał Garbala Data wysłania : dnia 29.01.2008
nie jestem tu tyle co większość ludzi, nawet jeszcze roku nie mam na moonie... ale spodobało mi się tu, nawet bardzo! Wiadomo że wszędzie gdzie się "spotykają" ludzie powstają spory... Mogę mieć tylko nadzieję że będziemy starali się te spory sami rozwiązywać bez pomocy Szymona czy moderatorów... Jeśli chodzi o komentowanie to staram się pisać prawdę o zdjęciu i nikogo nie obrażać ale czasem się zwyczajnie nie da... No bo np. kiedy ktoś napisze obiektywny komentarz do zdjęcia (i nie jest on pochwaleniem zdjęcia) a autor tego foto odgryza się w sposób nieprzyjemny... Było wiele takich sytuacji, sami wiecie!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Moonowiczów i życzę im (sobie też) wyrozumiałości...
sela Data wysłania : dnia 29.01.2008
fakt mało coś ostatnio na moon osób komentuje szkoda :( ja tam nie uciekam z niego mam sentyment do moon tyle czasu tu spędziłem :) co najwyżej rozpościeram swe macki na inne portale ale na moon będę ...
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9