Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 13452 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
eco Data wysłania : dnia 02.02.2008
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
i jeszcze pojechali BlackAcidEvil że potrafi napisać, że jej coś do gustu nie trafia. najważaniejsze jednak, że potrafi napisać co myśli i to chyba dobrze. pozdr
achaj Data wysłania : dnia 02.02.2008
fiber.. proponuje abys już nic nie pisał tak po męsku ci proponuje.. a traumę po rozwodową możesz leczyc jak chcesz, nawet napojami o dużej sile rażenia ;) choc raczej nic nam do tego tu na forum... co innego priv..pzd
fiber Data wysłania : dnia 02.02.2008
no widzisz BAE coś Ty narobiła!?... eeeeehhh... kobiety... w sumie to moja ex też niczego sobie była, ale żeby jeszcze nie była taka pyskata jak Ty!!! :-(

Panowie! Zapraszam do mnie na integracyjną, szowinistyczno-męską wódkę, a jak już się nabzdryngolimy, to może jakiś akt-workshop? ;-)
Adonis Data wysłania : dnia 02.02.2008
zastanawiam się, kiedy kolejna taka wymiana zdań doprowadzi do rozpieprzenia (sensu stricto) tego forum...

@Woojtas: sprawdź czy wyczyściłeś buty, a wyluzowany jestem, dziękuję :-)

@achaj: ja też mam rodzinę w Rzeszowskiem, to oni z dumą opowiedzieli mi ten dowcip... a moja żona (ex!) też mnie nie lubi.
achaj Data wysłania : dnia 02.02.2008
fiber.. już choćby dla tego ze pochodzę z Rzeszowszczyzny.. już cię nie lubię.. o reszcie nawet nie warto pisać..
Wooojtas Data wysłania : dnia 02.02.2008
fiber - czlowieku wyluzuj.... lekko obora zapachnialo...
łeee... :-(

wszystkie takie same... podpuści, naobiecuje i co?: "pakuje swoje kredki i zmykam.."
:-p
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 02.02.2008
właśnie widać... wiesz co ciesz sie... pakuje swoje kredki i zmykam.. zadowolony? a ty dalej obrażaj sie na ludzi i cały świat za to ze ktoś Ci kiedyś napisał pod fota komentarz inny niż Ty byś chciał... masz pole do popisu..
żartujesz!!!
ja Was wszystkie KOCHAM. a teraz, już po szczęśliwym rozwodzie, to nawet UWIELBIAM! poważnie :-)))
jesteś żałosny ........ wszystkie kobiety traktujesz jak szmaty ?
uauuu... to zabrzmiało już jak poważna propozycja :-)

no w sumie to ostatnio zebrałem bardzo miłe doświadczenia z taką jedną naturalną blondynką... 28 marca ląduję na Okęciu w Warszafce i będę w Polsce 4 dni. co Ty na to? :-)
fiber jedź po mnie dalej proszę.. .. widać to jedyne co umiesz... :)
Pojechała przekupka podrzeszowska pohandlować do Krakowa na Tandecie. Po powrocie opowiada swoje wrażenia kolezankom:
" - Nie wyobrażacie sobie, jakie te baby w tym Krakowie pyskate... Jak się na mnie wszystkie naraz zaczęły wydzierać, to ledwo je zakrzyczałam!"
a i jeszcze jedno fiber.. czemu mieszasz pomiędzy mną a gdamianem..? czemu piszesz "P.S: czy gdamian też ośmielił się nie pochwalić któregoś z Twoich wielkopomnych dzieł?" !?!?!?! gdamian pisze rożne komentarze.. pod moimi fotkami i szanuje go za to..a ty sie w to nie wtrącaj bo widać, że nie masz nic do powiedzenia ... .. bez sensu... Ty chyba masz jakiś poważny problem chłopie... poszukaj dobrego lekarza :)
a gdzie Ty tu widzisz "cięte riposty"?!?!?!?!?!?!?!?!!!!!!!!!!! zresztą dlaczego wtrącasz sie miedzy mnie a gdamiana ?!? :) ja i gdamian jesteśmy na tyle dorośli, że sie dogadamy i ty nie musisz tego komentować jak Ci sie coś nie podoba to możesz sobie iść.. akurat za tobą płakać nie będę :) i lituj sie sam nad sobą.. a i jeszcze jedno widzę, że jesteś tak ograniczony, że dla Ciebie BLACK ACID EVIL to tylko jakaś tam płyta .. wiec Cię "odgraniczę" mój nik nie ma nic wspólnego z ta płyta.. :) .. żałosny jesteś.. jak zwykle zresztą :) i szkoda, że na moonie miejsce starych moonowiczów zajmują takie TYPY jak ty ... którzy prowokując do kłótni i czepiając sie inny osób w sumie bez powodu odstraszają nowych ludzi.. poza tym potwierdzasz to o czym od dawna mówiłam.. na moonie zaczyna oceniać sie zdjęcia po tym kto jest ich autorem.. a nie po tym co one ze sobą niosą.. smutne to bardzo :)
@BlackAcidEvil: Gratuluję! Twoje jak zwykle głębokie, "mistrzowskwo cięte riposty", skutecznie zniechęcają do zabierania głosu na takich portalach.

P.S: czy gdamian też ośmielił się nie pochwalic któregoś z Twoich wielkopomnych dzieł?

P.S'': "Blackacidevil" to była bezdyskusyjnie najgorsza płyta Danzig... on też tak uważa :-)

Pozdrawiam niezłośliwie, ale z uśmiechem politowania. ;-)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 01.02.2008
gdamian "National Geographic czy innego playboya" czytałeś kiedyś playboya i NG ? bo chyba Ci sie gazety pomyliły... ;)
achaj Data wysłania : dnia 01.02.2008
coż za głębia myśli.. Dromku zaimponowałeś mi..
Dromek Data wysłania : dnia 01.02.2008
smak zupy, której nie mam zamiaru kosztować jest mi tak samo odległy jak najbliższa naszemu układowi czarna dziura i jako taki ani on dla mnie dobry, ani zły...
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9