Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 13451 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
ShiningBlack Data wysłania : dnia 05.03.2008
roksana nie moglas zauwazyc pewnych sytuacji, poniewaz w Twej galerii brakuje czegos, co prowokuje te sytuacje.. zdjec!
natalis.ddm Data wysłania : dnia 24.02.2008
faktycznie nie ma tarylla...ehh mogl choc zdjecia zostawic;/
ktos wie gdzie mozna go jeszcze zobaczyc?
achaj Data wysłania : dnia 21.02.2008
dziwne.. w przypadku tarylla raczej nie powinno być kwestii ze ktoś go pomyjami potraktował czy też uraził jego ego ;)docenianym byl wszak autorem.. nawet ja lubie jego prace choć twierdzę ze zbyt duzo chemii w niech było..

o ile sam tego nie zechce wyjaśnic sadzę że podjął dorosłą decyzje i nawet nie będę próbował domyślać się dlaczego odszedł. jedno mogę powiedzieć na pewno. odszedł bez skomlenia, udawanej traumy, i darcia szat w rozpaczy. oto dorosły człowiek.. i chyba nie będzie nadużyciem stwierdzenie, że świadomy swej fotograficznej wartości.
sela Data wysłania : dnia 21.02.2008
jovi ostatnio na DFV widziałem :) ja tam zostaje na moon i nie zamierzam się na nikogo obrażać, choć mogło by być więcej czasami komów pod zdjęciami jak narazie a jestem już sporo czasu mam sentyment po prostu do niego...
withinfun Data wysłania : dnia 21.02.2008
ech...co chwile ktos odchodzi...klotnie sa i beda ale nie wydaje mi sie zeby to byl powod do odejscia stad...jak dla mnie moon to najfajnieszy portal fotograficzny ;] rzeczywiscie coraz wiecej osob odchodzi,zwlaszcza tych wartosciowych,za to pojawia sie duzo ludzi wystawiajacych "gnioty"...moim zdaniem powinnismy im pomagac w robieniu coraz lepszych prac i nie "wyskakiwac z morda" a jak nie zrozumieja to trudno :D ja na moonie jestem prawie rok i od tego czasu dzieki wam wiele sie nauczylem...jeszcze niedawno nie wiedzialem zupelnie nic o fotografi :).......co do odchodzacych userow to ciekawe co sie dzieje z jovi......pzdr :)
2Fast Data wysłania : dnia 21.02.2008
Niechce przysmecac od rana ale taryll chyba sie obrazil i .. ech..
arczi Data wysłania : dnia 19.02.2008
roksana - akurat moje delikatne "narzekanie" dotyczyło kwestii aktywnych userów na moonie (uważam że bardzo mało) aniżeli samych "kółek adoracji" ;) Zresztą - mi moon się podoba i nie mam zamiaru rezygnować... czasami szkoda tylko że tak mało się tutaj dzieje (pomijając kwestie wypływających od czasu do czasu sporów/kłótni).... pzdr.
roksana Data wysłania : dnia 18.02.2008
E tam ... . Zrobił Wam tu ktoś cóś nie tak, czy tylko Wam się tak wydaje? Jeśli tak, to proszę; napiszcie o co idzie, kiedy, jak i za co. Jestem tu już kilka lat i jakoś nie zauważyłam takich momentów. Rożnie tu było, ale uważam, że na tle innych portali o fotografii, tu jest calkiem normalnie. A jak ktoś ma problemy, to proponuję najpierw poszukać ich żródła w sobie. Zresztą najlepiej przekonać się samemu; idżcie tam gdzie lepiej, gdzie piękniej; wrócicie tu z powrotem. Tylko ... może już nas tu nie będzie, może to będzie całkiem inny moon. Ale tak jest na świecie; wszystko się zaczyna, rozkwita i umiera. My też ...
arczi Data wysłania : dnia 18.02.2008
ShiningBlack - ha ha ha... "kólka wzajemnej adoracji" to były kiedyś... teraz jest 20-30 aktywnych osób - to mówisz albo o "mikro-kółeczkach" (takich np. 2-osobowych), albo o wielkim "samoadorującym się moono-kole" (z całej 20-osobowej społeczności moona).

A tak na serio - jak bym wiedział że TAKIE dskusje tu będą... i pociągnął kolejny plon za sobą - to nawet PRANY SZTACHETĄ PO PLERACH BYM TEMATU NIE ROZPOCZĄŁ!!!!

...ludzie... :(
ShiningBlack Data wysłania : dnia 12.02.2008
innooki na moonie rowniez sa kolka wzajemnej adoracji i plepaczy po plecach.
roksana mozesz mi wierzyc, ze nie zawsze ktos stanie w Twojej obronie.. zwlaszcza, jak wdepniesz pomiedzy adorujacych sie gogusi pomiatajacych pracami innych uzytkownikow :)
pozdro
roksana Data wysłania : dnia 06.02.2008
Innooki nie przejmuj się. Zawsze się tu zdarzały scysje, a niekiedy nawet niezgorsze awantury, ale moon i tak jest najlepszym portalem fotograficznym w sieci. Jeśli Cię tu ktoś złośliwie czy po chamsku napadnie, zawsze możesz być pewny że znajdą się tacy co staną w Twojej obronie. A Ty Fiber za to że Cię kobitka kantem puściła nie musisz napadać na całą naszą płeć. Tu nie żaden Dojczland tylko Polska i kobitki należy się traktować z szacunkiem, bo się może skończyć żle :)
innooki Data wysłania : dnia 06.02.2008
kurcze. jestem tu stosunkowo nowy, ale czytam tak sobie co piszecie i wierzyc mi sie nie chce. zajmuje sie fotografia od niedawna, wczesniej nigdy nie bylo czasu i funduszy.sprawia mi to ogramna radosc, jak i dzielenie sie siwtaem , ktory widze. kiedy zaczalem fotografowac, zalogowalem sie na kilka serwisow.szybko jednak stwierdzilem, ze w kazdym z nich istnieje grupa starych wyjadaczy klepiacych sie po pleckach. kiedy wrzucilem zdjecie i uswlyszalem cos w stylu_okrutna dominanta czerwieni:)-stwierdzilem , ze sie nie nadaje do patrzenia jak kilkoro ludzi robiacych srednie fotki roztacza wokol siebie otoczke doskonalosci. historia powtorzyla sie kilkokrotnie.a moon to pierwszy portal gdzie przyjeto mnie cieplo i ze zrozumieniem.nie chodzi o to , ze moje fotki sie podobaja, ale o formulowanie dlaczego nie. o kulture tutejszych bywalcow.o tolerancje. zatem zycze sobie i wszystkim wytrwalosci bo to jedyne takie miejsce w sieci.pozdrawiam.
fiber Data wysłania : dnia 03.02.2008
całuję niniejszym :-*
tekst o wódce był symboliczny, kto mnie zna, ten wie że alkoholu nie używam nawet w piwie... pozdrawiam. [end]
Wooojtas Data wysłania : dnia 03.02.2008
I tak was wszystkich kocham i apeluje do nie chowania kredek do plecaka, co do fibera.... niech mnie w obiekktyw pocaluje... szowinistyczna wodke dzis wypilem nie tracac nic z zasad trzezwego zachowania.... :)))
thomas1687 Data wysłania : dnia 03.02.2008
A kapusta rzecze smutnie:
"Moi drodzy, po co kłótnie,

Po co wasze swary głupie,
Wnet i tak zginiemy w zupie!"

JAN BRZECHWA
NA STRAGANIE
ShiningBlack Data wysłania : dnia 02.02.2008
"od strony rachunku strat i zysków" stwierdzam, ze nie warto brac udzialu w tej dyskusji...
achaj Data wysłania : dnia 02.02.2008
gdamianku.. jedni sie odzywają.. inni ujadają.. i chyba wiesz do kogo "piję" prawda.. ?
loki_p Data wysłania : dnia 02.02.2008
Jak ja lubię to forum :)

Buziaki dla wszystkich :)
gdamian Data wysłania : dnia 02.02.2008
wymiana uprzejmości między BAE i fiberem wyraźnie wskazuje, że coś jest nieteges. Osobiście sugeruję obrzucanie się błotem w mniej oficjalnym miejscu a przynajmniej nie w tym wątku.
BAE - swoją drogą mam nadzieję, że przytoczony przez Ciebie ustęp nie był jedynym, który Cię zaciekawił w tej dyskusji.
Achaj, u ciebie bez zmian? To mnie wcale nie dziwi, a nawet przypomina mi się takie powiedzenie, jak to gadał dziad do obrazu. W każdym razie, spróbuj to podejść od strony rachunku strat i zysków - wszak podobno od tego uzależniasz jak się do kogo odzywasz. Ale nie liczę na spektakularny sukces.
Wszystkich pozdrawiam :)
fiber Data wysłania : dnia 02.02.2008
pozdrawiam również :-)
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9