Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 13449 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
roksana Data wysłania : dnia 10.06.2008
Dzięki panie Radek za pouczenie. W swej naiwności uznałam "występujący" za przymiotnik :)
small town witch Data wysłania : dnia 10.06.2008
jeden
ukucnal pod stol
i ocalal
achaj Data wysłania : dnia 10.06.2008
Radku.. niech miernota się jednoczy.. łatwiej będzie łeb hydrze ukrecić.. smoły jeno wiecej trza bęzdie :D:D ale dam rade..
Radek S Data wysłania : dnia 10.06.2008
to tak nie po rycersku;)
wszyscy na achaja!!!!!!!!!!!!!1
gdamian Data wysłania : dnia 10.06.2008
czy ktoś może coś z tym zrobić? jeśli tak, to dziękuję, jeśli nie, to trudno. sam sobie go sz wystawia swiadectwo.
nie dajmy sie achajowi
stworzmy front do walki z jego niedowidzeniiem
zatem o co ci chodzi buraku??
papierzu ty :)
achaj nie będę odpowiadał na twoje zaczepki ani z tobą dyskutował. ani na temat zdjęć, ani jaka dziś pogoda. dla mnie jesteś tu trollem. a ja nie będę karmił trolli ani leczył niczyich kompleksów. Co i innym zalecam. Przecież to niebywałe, żeby taki za przeproszeniem "achaj" mógł mi obrzydzić moona :)
"papierz" (facet wytwarzający papier?)
wahahahaha
Radku.. roksana widać tez jest wzbÓżona :D:D:D
Radek S Data wysłania : dnia 10.06.2008
no jeśli już się czepiamy;) to "nie występujące";) a nie ta druga wersja;););)
uwielbiam jak to robisz;) .. choć przyznaje ci racje.. ale to chyba efekt uboczy tematu.. :(
roksana Data wysłania : dnia 10.06.2008
Fajny pomysł! Stawiam na tego z najdłuższym obiektywem. "Cham do kwadratu", albo "na wskroś prosty", dobreee! Przeciwieństwo, to pewnie pierwiastek z chama na wskroś krzywego. Tylko nie wiem co znaczy ten "papierz" (facet wytwarzający papier?) i "świetożkowatość (może: stożkowatość?). Dziwne to jakieś słowa i w jezyku polskim niewystępujące.
SiejeOwies Data wysłania : dnia 10.06.2008
będziecie się rzucać obiektywami, najlepiej Lkami bo im cięższe tym bardziej będzie bolało ;>
Faście.. bic.. ? nie no daj spokój.. zły pomysł.. już większej krzywdy nie można co poniektórym wyrządzić :D:D
2Fast Data wysłania : dnia 10.06.2008
to ja proponuje zmieni nazwe planowanego `zlotu` na powiedzmy `ustawka` :)))) moderator bedzie pomagal rannym a transmisje sprzedamy do polsatu i zbijemy wielka kase :)))
SB zawsze można samemu usunąć.. nawet z calym zdjeciem.. wówczas nie bedzie widać że jesteć chamem i prostakiem pisząć chocby alfabetem morsa.. ACHUJ.. a tłumaczenie że sie pomyliłeś o jedną kropke... jest tak samo prawdziwe.. jak to ze jesteś papierzem... moze zaczniemy tak sie do siebie zwracać.. moze ja odwdzięcze ci się hiszpaniskim..iho puta.. i też udam ze pomyliłem się... nie kolego.. nie tędy droga..

pod płaszczykiem cynizmu i świetożkowatości jesteś chamem do kwadratu udającym niewiniatko.. nawet gdamian jest mniej chamski.. choć on jest na wskroś prosty co pewne rzeczy tlumaczy..

szkoda ze to zdjecie zniknęlo.. była to fajna historia.. zaczynajaca się od twojego.." miszczu" ... :(
ShiningBlack Data wysłania : dnia 10.06.2008
a komentarze, ktore sie pojawiaja czesto sa chamskie i obrazliwe, na co moderatorzy caly czas przymykaja oczy (no bo przeciez jak wymoderujemy taki koment, to juz bedzie tylko 9 komow/h) :))
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9