Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 13448 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
roksana Data wysłania : dnia 12.06.2008
Nie przejmuj się Achaj, Small Town Witch ma rację; ty reprezentujesz większość naszego społeczeństwa :D PS. Ale Ty Small niesamowita jesteś ...
achaj Data wysłania : dnia 12.06.2008
widzisz roksano a ja myślałem że tu chodzi o to kto jest " wartościowy" a kto nie... ? tylko jak naczelny Segregato-r to ocenia.. wg jakich kryteriów.. czy według masy ciała... czy moze wg . wzrostu... a moze własnie według intensywności koloru grzebienia... a moze obmierza długość/głębokość przyrodzenia? i czy "wartościowy" znaczy... cenny..

a bezwartościowy ... to bezcenny? tyle pytań... tyle wątpliwości... a on jeden bidulka...
roksana Data wysłania : dnia 12.06.2008
O yes. Dajcie se już spokój, bo nie chodzi tu już o żadne poglądy na moona, tylko o takie męsko - kogucie nadymanie się, który ma większy grzebień. Wszyscy macie wielkie i czerwone, jak to koguty :)
eco Data wysłania : dnia 11.06.2008
bicesy naprężone? jeszcze tylko olejek i można brać udział w wyborach (czyt. cyrku) :) pozdr
ShiningBlack Data wysłania : dnia 11.06.2008
... i spadamy stad.
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 10.06.2008
pigulka. - w sumie to za achajem, tez nie lubie jak mi ktos cos narzuca i tu taki drobny poradox - mozna tez narzucac ( nie tylko poglady ale i SIEBIE ) tylko z drugiej strony kto wypina tego ... tylek;]] pozdro wymienilbym paranoję na manię;]
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 10.06.2008
fajnie;]
achaj Data wysłania : dnia 10.06.2008
nieee nie jestem młody.. no prawie już nie ;) przynajmniej tak w papierach ( tych co papierze je uczynili :D:D) stoi .. nie mam skłonności morderczych.. no może czasem bym jednemu z drugim buźkę obił ;) ale chyba każdy tak ma.. ale jedno mi pasuje.. nie lubie jak mi jakiś kurdupel mówi co mam lubiec a czego nie.. :D:D.. i tu chyba jest pies pogrzebion.. a jeśli dodamy do tego moje paranoiczne skłonności do prowokacji .. obnazają sie pewne zachowania i sytuacje.. zdrajcy??? są i będą.. i niech sobie żyją .. póki mogą :D:.. nie ogólnie porównanie do bani.. no ale to twoje mojej osoby postzreganie zatem niechaj będzie Will Szkarłatny :D:D mów mi tak jeszcze :D:D najlepszego :)
Radek S Data wysłania : dnia 10.06.2008
pl.wikipedia.org źródło takie se;) ale niektóre fragmenty wypisz wymaluj;);)
nooo dzięki za wsparcie.. lekkie :D:D czy narwany.. nie wiem.. raczej perfidny.. bo uwielbiam prowokować by ( podobno) wykształceni i "wartościowi" ludzie, staczali sie w dyskusji plując sobie w twarz. al e jak to dobrze byc ofiarą prawda? NASZOŚĆ ponad wszystko czy jakoś tak :D:D pzd

acha .. nie znam dobrze historii o robinie i jego wesołek kompani w rajtuzach biegającej więc wszelkie odniesienia nie maja znaczenia :)
ja to bym wolał, żeby popadało;) w borze jest jak w piekarniku;)..ale spacer tak czy siak wskazany.

Achaju :), każdy z nas ma jakiś brud za paznokciami:):);) tylko ja tak nie lubię jak wszyscy na jednego;) ("stąd moje lekkie wsparcie"), który czasem mógłby być nieco bardziej spolegliwy;);). A tak przy okazji kojarzysz mi sie z postacią Willa Szkarłatnego z Robin Hooda;);) on tez jakiś taki narwany był;);)
small town witch Data wysłania : dnia 10.06.2008
kiedy ja lubie...:/
najgorsze Radku jest to że ktoś może mieć "inne" niż .. jak to było... "wartościowi" ..... bywalcy, zdanie..
Adonis Data wysłania : dnia 10.06.2008
jeden "z tych kilku" się melduje:

dajcie wy sobie wszyscy na wstrzymanie... ładna pogoda jest... na spacer wyjść, pooddychać dusznym spalinowo-świeżym powietrzem... fotografii parę uczynić...
frustrację i wkurzenie przekierować na aktywność jakąś, hmmm?
small lepiej już nic nie pisz.. :D:D:D:D:D
small town witch Data wysłania : dnia 10.06.2008
jestes wiekszoscia
czy ktoś zapalił światło.. niczym ćmy.. albo istnieje jakis system powiadamiania.. choć brakuje kilku jeszcze.. podoba mi się zasada.. wszyscy lzą jednego.. to wolno.. jeden lzy wszystkich.. ooo to nie demokratycznie :D no ale właśnie większość MUSI miec rację.. błoto z ust .. znaczy z pod palców :D:D
ja się czasem zastanawiam co jest gorsze: szczerość (czasem niezbyt miła w formie) czy uprzejme "podsrywanie";)
bywa;) też mam problemy z tymi "odczasownikowymi";)
loki_p Data wysłania : dnia 10.06.2008
I poraz kolejny wyszła słoma z butów...
Dziwie sie tylko Szymonowi że na takie coś pozwala po raz kolejny. Jak ci bardziej wartosciowi ludzie maja pozostać na tym forum?
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9