Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie Polowanie amigamedia na to:
Mój błąd,patol był przygotowany na zimorodka i pod wodą jeszcze miałem kam ...
zdjęcie Polowanie bandziol20 na to:
ech, chciałoby się węziej i wydłużyć w górę, trochę przyciemno, ostro ...
zdjęcie Ciepły podwieczorek Shodan na to:
gdybym to JA popełnił taki kadr, dałbym zdecydowanie mniej lewej i dałbym t ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Foto moon pl  Ogólne dyskusje  

Chowamy kredki do plecaka i...

arczi Data wysłania : dnia 29.01.2008
Czytany : 11637 razy
Treść :
...i uciekamy (to ładniejsze słowo - "uciekamy") z moona - motto ostatnich miesięcy na moonie :( Szkoda że tak się dzieje... wciąż lubię ten portal i nigdy przez myśl mi nie przeszło aby "swoje kredki chować do plecaka" i ewakuować się stąd... zwłaszcza że trochę czasu zeszło mi aby skompletować tornister pełen kredek... kolorowych kredek.... i tych mniej kolorowych również... :(

Po prostu czasami szkoda że nie można powrócić do niektórych zdjęć :( :( :(

.......
Smutne pozdrowienia dla
tych którzy jeszcze chcą tu być
.......
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9
dr3wno Data wysłania : dnia 30.12.2009
warto przypomnieć ten wątek...
Wedrujacy Don Quixote Data wysłania : dnia 26.06.2008
chyba zbyt serio do tego wszystkiego podchodzicie... moze nie wszyscy
eco Data wysłania : dnia 25.06.2008
a wiec winni być nie tylko "pyskatymi" ale także uważnymi - bo w końcu zdjęcia całe dwa tygodnie wiszą i cierpliwymi, bo jak zdejmą dadzą nowe ;p z uśmiechem pozdrawiam
eco Data wysłania : dnia 25.06.2008
a wiec winni być nie tylko "pyskatym" ale także uważnym - bo w końcu zdjęcia całe dwa tygodnie wiszą i cierpliwym, bo jak zdejmą dadzą nowe ;p z uśmiechem pozdrawiam
2Fast Data wysłania : dnia 25.06.2008
alez to prawo mlodosci byc pyskatym :) a jak mlodzi moga korzystac z wiedzy starszych jak ci 2 razy w tygodniu zdejmuja swoje fotki. Taki jest widac profil serwisu ze slabych fotek sie nie usuwa. A komentarze pod nimi kazdy pisze wedlug swojego sumienia i uznania..
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 25.06.2008
2fast jeśli "młodziki" nauczą sie korzystać ze starszych i będą mniej pyskaci to serwis zyska.. inaczej a nie to ani to nie będzie % .... mz
2Fast Data wysłania : dnia 25.06.2008
po mojemu to moze nawet lepiej ze na serwisie jest sporo mlodziezy - z czasem to napewno zaprocentuje. Lepsze to od poobrazanych na caly swiat mistrzow fotografii ktorzy wpadaja tylko po to by wysmiac kilka gniotow, rozpetac nowa awanture badz tez po raz kolejny zdjac swoje fotki z serwisu .. Od takiego postepowanie poziom napewno nie pojdzie w gore..Ja tez sie moge mylic. Z reszta..
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 25.06.2008
Istana - może dlatego, ze moon ostatnio zdominowali "artyści" i "znaFFcy" ??? może dlatego, że coraz mnie tu dobrych zdjęć a coraz więcej takich z niedzielnego pstrykania? a może dlatego, że ciekawe zdjęcia dostają 3/4 komentarze "dobre" a byle jakie z kawałkiem gołej d**y 10/15 "bardzo dobre" ?? ... jak dla mnie wszystko naraz.. no ale mogę sie mylić :) pozdrawiam i wcale sie mu nie dziwie :)
Istana Data wysłania : dnia 25.06.2008
taryll usunął swoje zdjęcia :((( dlaczego ???
roksana Data wysłania : dnia 13.06.2008
:)))
small town witch Data wysłania : dnia 13.06.2008
ja rowniez ubolewam moja glowa pozostanie na swym miejscu
roksana Data wysłania : dnia 13.06.2008
O proszę nie! Może cóś w zawieszeniu? Co my poczniemy, kiedy braknie nam Achaja? On żle nie myśli, tylko może nie potrafi tego odpowiednio wyartykułować. Zostanie nam tylko Jebsza. Jebsza, jak Ciebie tu braknie, to i ja cóś zrobie okropnego (jeszcze nie wiem co). A ty Achaj licz na mnie. Jakby cóś, to moge ci dostarczać niezbędne sprawy w paście od zębów. Mam pewną wprawę, kuzyn siedział 3 lata za niewinność i jak wyszedł, to nie mógł się mnie nachwalić.
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 13.06.2008
moja wypowiedź dotyczy kolegi achaja
Szymon Kosydor Data wysłania : dnia 13.06.2008
faktycznie się zagalopował, dostanie dwutygodniowy czas na przemyślenia ...
achaj Data wysłania : dnia 13.06.2008
raczyej to ty sie zagalopowałes dokonując próby podzialu.. choc obawiam sie że i tego nie pojmiesz.. bo albo jesteś zbty wartościowy.. albo zbyt "ślepy" albo zbyt "głupi".. to sie odnosi do twojej wcześneijszej wypowiedzi.. zatem traktuj to jako cytat !!
loki_p Data wysłania : dnia 13.06.2008
z tym kolego to sie chyba z lekka zagalopowałeś...
achaj Data wysłania : dnia 13.06.2008
przychodzi taki .... na moona dzieli ludzi na wartościowych i bezwartościowych i uwaza sie za człowieka inteligentnego.. już byli tacy.. dzielili wg rasy.. religii pogladów politycznych.. budowali komory gazowe.. getta..
loki_p Data wysłania : dnia 13.06.2008
A ja głupi sie zastanawiałem...

A tu wchodzi człowiek na moona, otwiera forum i widzi jak taki jeden wyzywa innych od chamów... Zwraca on głupi uwagę na ten fakt i co? I nic... Dalej jadą po ludziach z cynizmem pod przykryciem inteligenyji...
achaj Data wysłania : dnia 12.06.2008
:D:D: nie no kurde.. rozj.. mnie to... roksano :D:D:D cnoto :D:D:D
achaj Data wysłania : dnia 12.06.2008
kurde roksano.. jutrzenko .. a niedawno o mniejszość mnie posądzano.. zmówcie się do cholery

ps. to co ty reprezentujesz i ta no.. mniejsza oto jaka.. jest bardzo wzniosłe.. niemal eteryczne.. nieistniejące...nie ma.. próżnia...
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9