Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
zdjęcie Tam gdzie nie byłeś bajsza na to:
:) Dzięki
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

Legion nam sie obrazil???

Wooojtas Data wysłania : dnia 24.01.2008
Czytany : 1828 razy
Treść :
Czy mi sie wydaje czy Legion-dunamicznej-niezgody zniknal ze swoimi kotinolami?? :(
Odpowiedzi na wątek:
ShiningBlack Data wysłania : dnia 10.02.2008
kolka wzajemnej adoracji sa do dupy..
Radek S Data wysłania : dnia 25.01.2008
Chciał to wykasował zdjęcia, jego sprawa. Nie podobały mi się w większości te rozmazane koty i nie wstydziłem sie tego napisać, więc specjalnie nie będę płakał po kotinolkach;). Taki już, ze mnie zły człowiek;)
mihau Data wysłania : dnia 25.01.2008
Legion dał się niestety ponieść emocjom i dał się wciągnąć w bezsensowną dyskusję, nie rozumiem tego. Robiąc takie foty pokazuje, że ma ogromne poczucie humoru i szkoda, że nie udało mu się być ponad jakieś głupie przytyki. Szkoda, bo tu na moonie fajnie się oglądało jego prace. Tym bardziej nie rozumiem strony atakującej. po co? 2Fast masz rację szkoda pisania.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 25.01.2008
dawać mi numer gg do legiona.. ja se z nim pogadam w 4 oczy.......... :> /foch/ jak on mógł to zrobić ?!?! oO
Ludzie nie uciekajcie, bez klotni, zycie za krotkie by sie klocic, wystawiajcie co macie,przyjemnie sie oglada pomysly....

P.S.
Zabrzmialo jak apel...
2Fast Data wysłania : dnia 24.01.2008
ja jestem w stanie zrozumiec ze niektorzy lubia krwawe dyskusje, glupkowate gierki slowne, pokazy oratorstwa ale czego naprawde nie rozumiem to, to ze ci ktorzy za tym nieprzepadaja daja sie wciagac w tego typu idiotyczne dyskusje a na dodatek traktuja to ze smiertelna powaga. jezeli kiedys `powiem sobie dosc` to napewno nie z powodu ze atmosfera nie jest juz taka jak kiedys tylko powiem wprost ze poprostu mi sie znudzilo. Duzo bym tu mogl jeszcze napisac ale chyba juz mi sie nie chce.. zostawie to tym co w imie dobrej fotografii potrafia pisac, krzyczec i bog wie co jeszcze a w mojej obronie nich staja wszyscy ktorych takie zachowanie bulwersuje, zlosci albo obraza uczucia religijne. nara
jarek_gazik Data wysłania : dnia 24.01.2008
Powoli pustoszeje mój zbiór ulubionych autorów. Nie ma Bajszy, nie ma legiona. Dobrze, że Pastwisko wrócił, ale czy zostanie? Moon się zmienił. Bardzo się zmienił. Myślę, że Szymon coś wymyśli. Może powrót moderatorów, wycinanie gównianych fotek, banowanie za chamskie komentarze. Gdy wrócił Pastwisko światełko mi się zaswieciło z napisem "nadzieja", a tu masz babo placek. Jak to mówił mój kolega: "wszystko to gówno, a co nie gówno to siki". Zły jestem, lepiej mi dziś pod rękę nie podchodzić.
Adonis Data wysłania : dnia 24.01.2008
nie pozostawiłeś bez komentarza -- skomentowałeś, obrażając przy tym...

dobrze ci?
ShiningBlack Data wysłania : dnia 24.01.2008
a co niby mialoby pojsc ? bo nie jestem w temacie;]
achaj Data wysłania : dnia 24.01.2008
dziecinna adonis.. pozostawię bez komentarza..
Adonis Data wysłania : dnia 24.01.2008
gratuluję więc Towarzystwu Nawzajem-słownej Mastrubacji...
gratuluję!

usatysfakcjonowani?
*legion_dynamicznej_niezgody oczywiscie przepraszam za literowki....