Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

UWAGA! Straszne... lub śmieszne... - jak kto woli...

arczi Data wysłania : dnia 09.01.2008
Czytany : 4651 razy
Treść :
Na stronie wykop.pl jest "wykopany" na główną stronę artykuł/link o wydawało by się bardzo ciekawym pasjonacie fotografii... Pan Gracjan przedstawia się poniższymi słowami:

"Nazywam się Gracjan Roztocki , moim wielkim hobby jest fotografia. Lubię mieć czynny kontakt z przyrodą. Uwielbiam podróżować, zwiedzać i wędrować poprzez różne ciekawe miejsca na świecie. Fascynuje mnie piękno, dobro i ciepło. Bardzo podobają mi się wielokolorowe barwy na świecie i różnorodność ...."

NO I TERAZ UWAGA! Pan Gracjan to jakiś "inny" człowiek... też lubię mieć "czynny" kontakt z przyrodą - ale te słowa sobie odrobinę inaczej wyobrażam niż Pan Gracjan...

TYLKO DLA LUDZI O MOCNEJ PSYCHICE, STRONA PANA LUCJANA:
roztocki.republika.pl

Nie bijcie mnie za ten link... ale nie mogłem sie nie oprzeć aby pokazać wam prawdziwego fotografa z "powołania" i jego "fotograficznego ABC"

:D :D :D

Pozdrawiam.
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2
natalis.ddm Data wysłania : dnia 11.01.2008
jestescie bardzo niegrzeczni smiejac sie z drugirgo czlowieka...zle dzieci...a fe;p
3-- Data wysłania : dnia 09.01.2008
Nie wiem co w tym strasznego, a tym bardziej śmiesznego.
Wooojtas Data wysłania : dnia 09.01.2008
O ja Cie krece... to nie jest mozliwe lol
achaj - również dziękuję... i uważaj w czasie wysiadania - co byś się nie potknął o nogę pana Gracjana ;)
pzdr.
achaj Data wysłania : dnia 09.01.2008
już dziś to powiedzenie cytowałem, zatem się powtórzę... " każdy orze jak może".. nic mi do tylka i fujarki p. Gracjana..

temat bez końca.. ja wysiadam, obowiazki niestety.. miłego dnia i dzieki za rozumny dialog.
..ooo!... miałem już nic nie pisać ale jak już Dali'ego przywołujesz (!!!) to może jeszcze napomknę że "dziwny" sobie Pan Gracjan może być - ja nie mam nic przeciwko dziwności... ale jak widzę w tej "dziwności"/odmienności zarys świadomego działania i pewnych przemyśleń/refleksji itp (!!!!)... W "twórczości" pana Gracjana nie widzę przejawów intelektu... ot - po prostu dokumentacja "tarzania się w błotku", "tarcia dupą o sianko" lub "rozkopywania piasku fujarką" :P
dziwny.. einstein tez był dziwny i dali był dziwny.. i munk.. wiem wiem nie ten poziom i nie ten intelekt.. no ale do czegoś trzeba odnieść.. kiczowaty jest do bólu nasz Gracjan a i może skrzywiony.. mi to jest obojętne.. póki ze swymi "upodobaniami" nie wchodzi mi do domu.. "dupą o sianko"..:D:D:D: dobre :D:D:
...a zresztą - tak jak napisałeś achaj - są różne dziwolągi na tym świecie... i w sumie nie warto na nich tracić czasu (a przynajmniej nie tyle co ja w tym temacie).
Pozdrawiam.!
achaj... achaj... ja już nie wiem... "robi kiepskie akty"? ...dla mnie to on trze du..ą o sianko albo fujarką robi dziurki w piasku... a na pewno nie robi "aktów" ... że wszystko dokumentuje przy okazji... heh... DZIWNY PAN GRACJAN...
tu jest lekarz od duszy potrzebny.. ;) arczi.. świat ..internet.. nawet życie dookola pełne jest takich Gracjanów.. Doda.. Wiśniewski.. Anderson.. to są gwiazdy, a czy robią coś innego.. no moze Wiśniewski się nie obnaza.. :D:D tego by jeszcze brakowało. Gracjan po prostu robi kiepskie akty..

I jak mówią słowa piosenki.. " biedny będzie głupcem, bogatego - ekscentrykiem nazwą"..
no chyba jednak obnaża się publicznie....
a jeśli chodzi o dzieci - to by mu się kajdanki należały a nie strona internetowa gdyby jeszcze angażował w to dzieci... zresztą sam wygląda jak takie przerośnięte dziecko... może jakaś choroba? Zna się ktoś? Mamy w końcu jednego lekarza na moonie....
a niech mu tam.. niech sobie żyje. póki czynnie nie napada nie ugania się za dzieciakami, nie obnaża sie publicznie .. jego wola się dzieje..
achaj - mówisz kompleks narcyza??... hmm... ja mówię jakiś zboczenie nieziemski (bliżej mu do masochisty: republika.pl ) :D :D

...na pewno nie naturysta - bo ci TAK "dziecinnie" i "infantylnie" nie wyglądają i nie obnoszą się ze swoimi upodobaniami w takiej "skali" jak Pan Gracjan....
ale o ile to nie jest jakas prowokacja artystyczna, bo i z czyms takim się już spotkałem, temu człowiekowi sprawia to wielką radość.. on nie chce robic wybitnych.. baa dobrych zdjeć.. nie zależy mu na poziomie powiedzmy to artystycznym... jemu frajdę (oby zdrową) sprawia sam fatk fotografowania siebie i pokazywania to innym. moze taki mały kompleks narcyza?
sela Data wysłania : dnia 09.01.2008
a widziałem już tego pana no fotograf pełną gębą lol
2Fast - a może by tak zachęcić Pana Gracjana do radosnej twórczości również na moonie???? Ha ha ha ha... oczywiście żartuję :D :D :D

pzdr.
2Fast Data wysłania : dnia 09.01.2008
dobrze ze tylko wrzucil link na forum bo jakby wrzucal te fotki do galerii to.. to by bylo zle.. KU PRZESTRODZE!!!!
Cholera... ale napisałem... teraz mnie Lucjan Rutkowski zatłucze :(((

OFICJALNE SPROSTOWANIE: chodziło mi o GRACJANA a nie LUCJANA przytaczając poniższe dwa linki....

;)
pan Gracjan.. nie Lucjan
nie no.. czlowiek się realizuje.. a ze w taki sposób? najbardziej podoba mi się ów czynny kontakt z przyroda gdy młodzieniec wytarzał się w błotku.. a zdrowe to a i ciekawe z punktu artystycznego, a i jaki kontakt bezpośredni.. no brawo panie Lucjanie ;)
Strony : 1 2