Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Znikam sobie

Rybson Data wysłania : dnia 24.11.2005
Czytany : 1887 razy
Treść :
Z powodu przeprowadzki która czeka mnie w tym miesiącu niestety znikne na jakiś czas z Moona :( ,mam nadzieje ,że jakoś szybko załatwie sobie net... .
Z tego też powodu chciałem pozdrowić wszystkich Moonowiczów !!!!!!!.Udanych prac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) .Rybson ;)
Odpowiedzi na wątek:
danieczek Data wysłania : dnia 30.11.2005
Ryba wracaj geju !!!
Rybson Data wysłania : dnia 29.11.2005
Dzięki Bubu :) .
Wiesz Jebsza mimo iż uważam że jestes nieźle trzepnięty i nie wiesz co to szacunek do innych osób to Moon bez Ciebie był by zupełnie czym innym i niewidze go bez Ciebie ;).A co do tego co napisałem to jest kilka osób które poznałem właśnie tu i chciałem się jakoś pożegnać ,a skoro Ciebie to nie interesi to juz tylko twuj interes i napisanie tego co napisałeś uważam za bezsensowne wcinanie nosa w to co masz w zasadzie tam gdzie słoneczko nie dochodzi ;P ,aha i nie uwazam się za jakiegoś tam niewiadomo jakiego artyste ,poprostu lubie to miejsce w sieci. Pozdr .
pastwisko Data wysłania : dnia 26.11.2005
ja mam osobiście nadzieję, że ja ty nas opuścisz jebszo nardroższy, to conajmniej na miesiąc foto.moon zmieni barwy na czarne, a dopuszczane będą jedynie bw...
Jebsza Data wysłania : dnia 25.11.2005
no i co z tego że sobie znikasz ?? mamy się polakac czy co ? a może na msze dać ? bez sensu, teraz nie kazdy pisze o sobie a to że ktoś znika, a to że wyjeżdza, bez sensu, a moze rzeba bylo dac ogloszenie do gazety ze znika wielki artysta, moze poliscja zzorganizowala by jakies poszukiwania, moze prezydent oglosil by stan wyjatkowy
ThePesH Data wysłania : dnia 25.11.2005
albo taniej internetcafe :P wracaj szybko gałganie !
bubu Data wysłania : dnia 24.11.2005
Miłej bezkolizyjnej przeprowadzki i udanych przeprowadzkowych fotek :) i szybkiego netu :) Pozdrawiam