Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

może jest ktos kto pomoże...

natalis.ddm Data wysłania : dnia 30.12.2007
Czytany : 1963 razy
Treść :
Cześć. To nie jest żaden łańcuszek.. to po prostu prośba ode mnie. Bardzo proszę o pomoc. Otóż w Poznaniu jest aktualnie moja mama, która choruje na białaczkę. Obecnie jest po drugiej chemioterapii i ma bardzo mało płytek krwi, co zagraża jej życiu. Codziennie musi dostawać nowe. Niestety w Poznaniu mają braki we krwi. Mamie jest potrzebna każda krew, bo grupa nie ma tutaj znaczenia. Chodzi o płytki, które są syntetyzowane z tej krwi. Wiem, że nie Jesteś z Poznania, ale jeśli masz tam rodzinę, kogoś ze znajomych, nawet z GG i chciałabyś/chciałbyś pomóc to bardzo proszę poinformować te osoby, przekazać tą informację, być może ktoś jest krwiodawcą, albo będzie miał chwilkę i chęć oddania krwi. Poniżej podaje bardzo istotne w tej kwestii dane:

Jeśli dana osoba zechce pomoc, to powinna się zgłosić do Punktu/Stacji Krwiodawstwa na ulicy Marcelińskiej i tam oddając krew powiedzieć, iż oddaje ją dla Pani Ireny Krystians, która leży w szpitalu na ulicy Szamarzewskiego 84 na oddziale hematologii.

Za każda pomoc, choćby przesłanie informacji z góry bardzo bardzo dziękuję!!!

Pozdrawiam

Waldemar Krystians

Być może jest ktoś z Poznania i ma możliwości zeby oddac krew, moze znacie kogos kto pomoze...
Odpowiedzi na wątek:
Adonis Data wysłania : dnia 18.01.2008
na prośbę natalis podaję poniższe informacje:

aby dedykować komuś krew, należy zgłosić się do dowolnego Punktu Krwiodawstwa i przed zabiegiem poinformować lekarza o takim zamiarze oraz przekazać dane osoby chorej
następnie zaświadczenie, które się otrzyma trzeba koniecznie wysłać listem poleconym na adres szpitala lub wysłać faks
(numer faksu na oddziale hematologii szpitala w Poznaniu: 061 8549356)

cały zabieg trwa 5-7 minut i nie jest niczym strasznym, oczywiście dawcę wcześniej się bada (ciśnienie, poziom hemoglobiny, ogólny stan zdrowia),
a po oddaniu krwi, ów on może posilić się kawą lub jedną z ośmiu czekolad, które otrzyma od Punktu Krwiodawstwa...

pozdrawiam
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 01.01.2008
bardo chcialbym pomóc, ale jestem zbyt daleko;] mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze;] pozdrawiam