Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

na luzie !!

achaj Data wysłania : dnia 30.12.2007
Czytany : 1548 razy
Treść :
proponuje Wam wątek poświęcony humorowi szeroko pojętemu, gdzie każdy mógłby wpisywać dowcipy, kawały i anegdoty zasłyszane, przeczytane lub samodzielnie ulożone. Jaśnie panującą Moderacje ;) upraszam aby nie piętnowała dowcipów w ktorych będzie nieco kolokwiałów...bo cóż wart jest ostry kawał bez odrobiny przekleństw.. zatem ja pierwszy....

amerykańska sonda wykryła na marsie prymitywną cywilizacje, wiec aby sie nie dać wyprzedzić ruskim na szybkiego sklecone ekspedycje. na poklad oprócz załogi upchano podarki w postaci paciorków lusterek coca-coli oraz broń z demobilu. kapsuła z łoskotem wylądowała pomiędzy stadem tubylców a dowódca wyprawy włączył przemówienie prezydenta USA zapewniającego o przyjaźni oraz checi udzielenia pomocy ekonomiczno militarnej. po przemówieniu załoga chwyciła za wory z upominkami i już chciła wychodzić gdy się okazało ze właz został zaspawany od zewnątrz, a tubylcy pooczeli się rozchodzić.. tak minęło 3 dni az tu nagle jeden z marsjan przeechodząc obok postanowił sprawdzic co słychac na pokładzie .. wali zatem w ów zaspawany właz i pyta ..

- ejjj żyjeta ??

- żyjemy - odpowiada dowódca

- to czemu nic nie robita tylko siedzita w środku

- a jakmamy wyjść skoro nas zaspawaliście.. my tu do was z prezentami a wy? ładnie to tak? - mówi dowódca..

- eee tam zaspawany właz - mówi marsjanin... - polacy jak tu byli tydzień temu to z zaspawanym włazem w pięc minut sobie poradzili a i prezenty dali...

- a co polacy mogli wam dać przecież u nich nic nie ma :D:D - szydzi kapitan..

- no nie wiem dokładnie co to było bo akurat byłem na polowaniu, ale ponoc nazywało się to "wpierdol" i wszyskim to dali ...
Odpowiedzi na wątek:
achaj Data wysłania : dnia 30.12.2007
taka stara fotograficzna anegdota mi się przypomniała.. a raczej stwierdzenie..

" prawdziwa sztuka w fotografii jest wówczas, gdy podczas robienia zdjęcia ktoś kopnie w statyw.."
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 30.12.2007
;]
Michał Garbala Data wysłania : dnia 30.12.2007
:D
thomas1687 Data wysłania : dnia 30.12.2007
he he:) dobre