Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

Na rozluźnienie atmosfery...

3-- Data wysłania : dnia 27.12.2007
Czytany : 4716 razy
Treść :
...słowa strzelić komuś fotkę nabierają zupełnie nowego znaczenia...;)

img87.imageshack.us
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3 4 5
roksana Data wysłania : dnia 11.01.2008
Hehehehehe :) Myślisz pan że mie też trzeba coś z uszami zrobić ? :D
gdamian Data wysłania : dnia 11.01.2008
i tu mnie rozgryzłaś, niestety. nieustannie nie mogę się pogodzic z rzeczywistością. Ciągle bym coś naprawiał, prostował wyjaśniał i leczył. Ot, taki pozytywista. U tu, panie, świecowania uszu trzeba :)
roksana Data wysłania : dnia 11.01.2008
Panie Gdamian, zawodzisz mię pan jako lekarz. Człowiek widzi jakieś tam kosmate rzeczy, pan od razu każdego chcesz leczyć. My są z panem Achajem inne i jeszcze może Szakalot, inne my są, prosze przyjąć do wiadomości że widzimy jakieś pare razy więcej od was.
djbobo Data wysłania : dnia 11.01.2008
:))) nawet sie 3--- nie spodziewal , ze to rozluznienie nabierze zupelnie innego wymiaru pt. swobodna, bezinteresowna wymiana kopow we wszystkich kierunkach ....

Achaju to ze ktos ma inne zdanie niekoniecznie znaczy, ze masz go zabic, ma do tego praWO, my tylko sobie tutaj rozmawiamy, ja to nawet cenie nie ktore spostrzezenia :]

Gdamianie mily z Ciebie gosc i fajne sie wzbudzasz na slowo 'dohtor' ;]
.. 'niestarannosc' jest spowodowana tym , ze dyskusja ewoulowala w czasie .. i nie pamietam co mailem do Ciebie pewnie nic :] , czesto masz racje rowniez, dobrodusznosc twa mie wzruszyla

fajnie , ze mozemy sie tu poznawac, ALE sorki, te glany sa rzeczywiscie na poziomie 16 letniej panny z okresem ... ... stad i moj blad w ocenie wieku pewnego jegomoscia ;]
achaj Data wysłania : dnia 11.01.2008
a co to znaczy "zdenerwować"..chyba piszesz z autopsji.. kompromitować.. twoje towarzystwo mnie nobilituje :]
:) z przyjemnością stwierdzam, że wystarczy, żeby Cię troszkę tylko zdenerwować, a już się całkiem kompromitujesz. Pa. całuski.
achaj Data wysłania : dnia 11.01.2008
misiu kosmaty, konowale od siedmiu boleści.. gdybyś tego wszem i wokół nie głosił, pewnym bym był że swym własnym pacjentem na oddziele dla cierpiących "na duszy chorobę ", jesteś. jeśli pozom twojego leczenia jest równie wysoki jak poziom twej fotografii to trwoga mnie ogarnia. nie rozumiem.. po co się szarpiesz.. wszak nikt cię o zdanie nie prosił, nikt nie wywoływał.. chyba po prostu tego potrzebujesz...
tak pięknie sobie ludzie dokuczają, i mnie tu nie ma???? co za niedopatrzenie. ALe to pewnie dlatego, żem myślał iż to dyskusja o źle płynącym z agresji i że się wyczerpała. Ale okazuje się, że nie :D No to kogo by tu... OK
1. djbobo - przeczytałem z uwagą Twoje wpisy, w tym zastrzeżenia co do mojej wypowiedzi ale w ząb ich nie rozumiem. Piszesz w sposób nieuporządkowany i niestaranny - nieczytelny dla mnie. WIęc nie mogę się odnieść.
2. Achaj - TY masz czterdzieści na karku???!!!! Chłopie, przysiągłbym (oceniając Twoje wypowiedzi), że 16.
3. nie chce mi się dalej pisać tym bardziej, że co spojrzę na światłe myśli Achaja, to znów mi się chce go wyśmiać :)
roksana Data wysłania : dnia 10.01.2008
Do mię? Chcesz się Djbobo ze mną pobawić "w doktora"? :) Trochę z tego wyrosłam, trzeba sie było z ćwierć wieku temu zgłosić, ale Cię jeszcze wtedy chyba na świecie nie było ...
djbobo Data wysłania : dnia 10.01.2008
gapulku to do Ciebie promyczku bylo :)))) Achaj to zdrowy chlop tylko niedospany ;]
roksana Data wysłania : dnia 10.01.2008
Masz Achaj, masz, już ja się znam na ludziach. PS.A u lekarza ty nie był z tym ziewaniem? Może to grożne nie jest, ale lepiej dmuchać na zimne ...
2fast.... wiwat angloamerykanska glupawka .... i co milutko? czy ty czasem jeszcze do przedszkola nie chadzasz?
twoje dolegliowsci z pewnoscia da sie leczyc ... dowiedz sie moze nie jest zbyt pozno ;]
achaj Data wysłania : dnia 09.01.2008
reksono.... ziew tym razem do kwadratu.. bo ja nie mam problemów ni kompleksów .. bo wiesz....
roksana Data wysłania : dnia 09.01.2008
PS.A jakbys miał jakieś problemy z Zaratusrtą, to pogadaj sobie z Adonis :D
roksana Data wysłania : dnia 09.01.2008
Całkowicie za Adonis. Panie Djbobo, abstrahując od słuszności pana wywodów, przytoczę panu słowa eforów spartańskich z V w.pne. na podobne słowa ; "początku twojej mowy nie pamiętamy, a końca nie rozumiemy". Skup sie pan trochę, jak chcesz być traktowany poważnie. Panie Achaj, a panu niech się nie wydaje, że możesz pan tu wybierać, kto ma prawo pana oceniać, albo że pan tylko możesz nazywać kogoś ignorantem. Mnie pan bardzo pasujesz, bo przez pewien czas nie miałam tu rozrywki, ale niektórych możesz pan zdenerwować. Widzisz pan, nie wszyscy mają tak lotny umyśl jak ja , albo pan :D
2Fast Data wysłania : dnia 08.01.2008
Serdecznie sie usmialem :) Panie SS-komando, daj pan juz spokoj.. hahahahahhaa
djbobo Data wysłania : dnia 08.01.2008
jak to ktos zauwazyl

'klamstwo wypowiedziane tysiac razy jest juz prawda' wiec nie dodawajmy swojego do tego tysiaca

:]
djbobo Data wysłania : dnia 08.01.2008
Adonis :) nie kazdy urodzil sie krasomowca jak ty :)
a
1. wcale nie bezuzyteczna, bo mam nadzieje pobudzi do refleksji kogos procz ciebie
2. fakt, ale mimo pozorow niebylo nastawione na obrazanie, przepraszam [ to narzedzie czesto tu uzywane i sie udzielilo]
3. rowniez niechcacy :[ , jak wyzej , ale przeciez moze rowniez motywowac do tego aby sprawdzic jak jest naprawde, jesli sie nie wie [ja przynajmniej tak robie, aby nie wprowadzac kogos w blad gdy sie czyms podpieram]

dzieki za odwiedzinki
pozdrowka
dj :]
Adonis Data wysłania : dnia 08.01.2008
djbobo!
pomyśl - może warto byłoby napisać esej, felieton
lub nawet poważną rozprawę na temat wszelakiego zła wynikającego z:
używania broni, rozmawiania o broni,
kolekcjonowania broni,
wykorzystywania broni w grach i zabawach przeróżnych...

proponuję tę ujednoliconą formę pisarstwa, ponieważ ta, którą się poniżej posługujesz
jest bezużyteczna (a tak bardzo drażniąca),
przesycona emocjami (a także obraźliwa),
deprymująca autora (czytelników traktująca jak idiotów)

przemyśl to i zważ, że człowieka zabić można również długopisem, płytą CD lub nawet gałązką drzewa wierzbowego...
Strony : 1 2 3 4 5