Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

moon = choroba psychiczna;]

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 22.12.2007
Czytany : 2294 razy
Treść :
mam pierwsza od cholera wie kiedy wolna sobote i co robie ciesze sie jak glupi bo moge caly dzien siedziec i sie gapic na cudze fotki na moonie, to juz chyba choroba;]
Odpowiedzi na wątek:
rsp75 Data wysłania : dnia 24.12.2007
Widze, ze nie tylko ja jestem chory :P
Wesolych Swiat dla wszystkich chorych.
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 24.12.2007
wesolych - " zajęcia z serii np. spacer bez aparatu";]]] jak tu ukryc aparat na pasterce;]
Tommy_G Data wysłania : dnia 24.12.2007
potwierdzam że wciąga.. ja dziś w pracy zamiast o robocie i świętach to na moonie fotki przeglądam :) Tak czy owak aby tradycji stało się zadość, to Wam wszystkim Wesołych Świąt życzę
bubu Data wysłania : dnia 24.12.2007
:) moon wciąga :) może trzeba założyć klub AM Anonimowych Moonowiczów :) zajęcia z serii np. spacer bez aparatu :) pobaw się z psem nie robiąc mu zdjęć, spróbuj nie myśleć co potem ktoś o tym napisze :) wyjdz z domu bez aparatu świat się nie zawali
roksana Data wysłania : dnia 23.12.2007
Wesołych i Szczęśliwych Świąt życzy Wam też chora psychicznie na moona Roksana :)
Pedros Data wysłania : dnia 23.12.2007
dokladnie Adonis - Wesolych Swiat dla wszystkich..
Adonis Data wysłania : dnia 23.12.2007
albo są, tylko że nie w pełnym świetle, a w cieniu...

pozdrawiam was kochani, życząc aby owa choroba psychiczna rozwijała się należycie :))
gdamian Data wysłania : dnia 23.12.2007
chyba jestem starym użytkownikiem, bo już widziałem już takich, którzy deklarowali dozgonną miłośc do moona, i już ich tu nie ma. Powiedzmy, że to rodzaj uzależnienia, potrzeba identyfikacji, przynależności. W większości przypadków ten okres mija. Jeśli i wtedy tu zxostaniesz, no to szacuneczek :)
Wooojtas Data wysłania : dnia 22.12.2007
A zatem to choroba...
2Fast Data wysłania : dnia 22.12.2007
moja zona swierdzila u mnie podobne objawy hihiih Oby tak dalej :)
Michał Garbala Data wysłania : dnia 22.12.2007
Tom - żeby wszystkie choroby psychiczne miały takie objawy jak Twoja! :D
sela Data wysłania : dnia 22.12.2007
tom spoko ja pierwsze co robie jak odpalam kompa sumie w 3 kolejności to internet i sprawdzam co tam na moon