Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
zdjęcie Tam gdzie nie byłeś bajsza na to:
:) Dzięki
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

bezkrólewie - demokracja czy anarchia

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 24.11.2007
Czytany : 1952 razy
Treść :
smutne, ale bez wyrazniejszej obecnosci moderatorów moon-owi zaczyna zagrazac anarchia,
bardzo mi przykro jarku_ jestes ostatnia osoba która powinna byc tak okreslana;]

FabianD napisał(a) dzisiaj o godzinie 18:04:43
jarek weź sobie gazik ! nie lubie chamstwa i prostactwa a ty na moonie je reprezentujesz, można kogos karcic, uczyć ale trzeba język polski sznować i troche kultury w sobie mieć żeby sztukę zachować pozdrawiam cię milutko

do poczatkujacych na moonie - wlasnie takie osoby jak jarek_ sa najwartosciowsze dla rozwoju waszej twórczosci, rozsadek i jego brak w wypowiedziach jarka_ byl i jest dla mnie motywacja;]]]
Odpowiedzi na wątek:
gdamian Data wysłania : dnia 27.11.2007
nie może mi to przejść przez klawiaturę ale jednak MUSZĘ to napisać - ROKSANA MA RACJĘ!!!!! jeśli nie podoba nam się jakieś zdjęcie, to jest tysiąc sposobów by dać temu wyraz nie upokarzając autora. A pisanie, że gniot, w moim pojęciu takim upokarzeniem właśnie jest. Równocześnie zaznaczam, że nic nie usprawiedliwia chamstwa.
Michał Garbala Data wysłania : dnia 26.11.2007
Pani Roksano, dobrze żeśmy do takiego wniosku doszli...
roksana Data wysłania : dnia 26.11.2007
Panie Garbala, zawsze wiedziałam, że pan jesteś uosobieniem grzeczności ... :)
Dlatego ja zawsze staram się uzasadniać dlaczego wg mnie foto jest słabe. Ale są takie że nic innego nie da się napisać... i to dość często się takie zdarzają niestety! Nie mówię że ja mam nie wiadomo jak dobre zdjęcia... mam pod kilkoma napisane "gniot" ale wtedy nie obrażam tego kto to napisał tylko staram się wyciągnąć od niego informacje dzięki której się dowiem czemu tak napisał... To chyba wszystko :)
Oczywiście, że nie może. I ja nie jestem przeciw temu, co spotkało Fabiana D. Takie i tym podobne zachowanie powinno być tępione wszelkimi przyzwoitymi sposobami i to nie tylko tu. W tym wypadku jestem całowicie za pana decyzją. Przy okazji wspomniałam tylko o niegrzecznym traktowaniu publikujących zdjęcia, które uważamy za słabe. Pomijając już to, ze w historii sztuki takie "słabe" rzeczy bywały ileś tam lat póżniej uznawane niekiedy arcydziełami :), to jest po prostu brzydkie i poniżające. Naprawdę, nie trzeba używać słów "gniot", "dno", albo "czy ten portal tak się naraził". Chyba wystarczy, że napiszemy, że to nie jest naszym zdaniem dobre i uzasadnimy to.
Wg mnie jarek mógł na początku napisać co by zrobił żeby było lepiej i tą rację należy roksanie przyznać ale znowuż jarek nie obraził tym co napisał innego usera... nie napisał nic o chamstwie i prostactwie tak jak FabianD i dlatego został zablokowany i tu Moderator wg mnie zrobił dobrze... Nie ma nic złego kiedy użytkownicy prowadzą wymianę poglądów pod zdjęciem ale niech robią to kulturalnie!!!
Moderator Data wysłania : dnia 26.11.2007
czy osobista wolność słowa może być wytłumaczeniem na poniżanie godności drugiej osoby ?

pozostawię bez pointy

ale chętnie wysłucham uwag innych userów na temat moderowania
Popieram wszystkich, oczywiście za wyjątkiem Moderatora. Nie, żebym była za tym panem wykluczonym na chwilę, ale tak z zasady. Bo jestem za wolnością słowa :). I cóś jeszcze na ten temat powiem. Otóż taka głupia reakcja na krytykę jest karygodna. Ale pomyślmy chwilę, co my mówimy, jak niekiedy obrażamy własne JA ludzi, którzy tu nam pokazują swoje fotki. W ich mniemaniu niezwykłe. A w naszym dno, byle co. Pomyślmy, czy naprawdę, żeby im powiedzieć prawdę, musimy ich obrażać? Czy naprawdę musimy pisać GNIOT, czy "obraza dla moona"? Adwersarz Jarka Gazika, Fqabian D zachował się beznadziejnie, nie ma na to zadnych usporawiedliwień. Ale powiem Ci Jarek, że gdybym tu dała pierwsze i niezbyt zudane djęcie, A Ty byś tak napisał, to czułabym do Ciebie uraz. Przecież potrafisz inaczej, jesteś inteligentny facet; tak żeby zrozumiano, a żeby minimalnie bolało, nie?
sela Data wysłania : dnia 25.11.2007
chyba nie temacie jestem ale za Michałem ...
withinfun Data wysłania : dnia 25.11.2007
popieram poprzednikow
rsp75 Data wysłania : dnia 25.11.2007
"wyrażajmy się kulturalnie i rzeczowo" - dobrze napisane, popieram w 100%.
Michał Garbala Data wysłania : dnia 25.11.2007
zatem wyrażajmy się kulturalnie i rzeczowo a wszystko wróci do normy... pozdr!
natalis.ddm Data wysłania : dnia 24.11.2007
co do ostaniego akapitu w 100% z aTomem:)
Moderator Data wysłania : dnia 24.11.2007
i właśnie z tego powodu FabianD został zablokowany - piszę to także tu na forum, żeby było to informacja dla wszystkich, że na moonie nie będą toloerowane przypadki obrażania userów, nawet bardziej niż zdjęcia wątpilwej jakości i wartości