Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie Chłód zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku
zdjęcie no to zbliża się koniec bajsza na to:
Koniec?
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

źle się dzieje... bardzo źle

BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 10.11.2007
Czytany : 2065 razy
Treść :
wiadomosci.onet.pl ... niechce doczekać dni gdzie takie bestialstwo będzie nazywać się "sztuką" .... zabić takiego to mało........... yh
Odpowiedzi na wątek:
SoulRebel Data wysłania : dnia 12.11.2007
chory jest ten swiat. brak slow ktore powinny cisnac sie na usta, tylko piesci zaciskaja sie tak mocno. pociejacy jest fakt ze gdy przyjdzie pora to "artysta" dostanie to na co sobie zasluzyl...
arczi Data wysłania : dnia 12.11.2007
...aha... jeszcze dla Was kilka komentarzy z innych miejsc sieci do tego "newsa":

1."zalać dziada w betonie, zostawić tylko łeb na wierzchu i wyeksponować w galerii" 2."... i postawić miskę z jedzeniem metr od niego..."

1."Wiecie co ja bym zrobił? Przywiązałbym mu do szyi kawał szynki i zamknął z moim dobermanem na 30 minut w łazience :) Potem wystawiłbym go na balkon, żeby wszyscy sąsiedzi mogli oglądać moją sztukę :)" 2."I takim zachowaniem sprowadziłbyś się do jego poziomu."

1."Żadnej zasranej reakcji ze strony odwiedzających. To jest człowieczeństwo? Ja nie rozumiem, pierwsza osoba, która to widziała miała pieprzony obowiązek to zgłosić. Audyt wart swego artysty, bodajby zdechli."

1."czasami trzeba poświęceń dla sztuki." 2."to weź sie poświęć artysto"

:D Pozdrawiam.
arczi Data wysłania : dnia 12.11.2007
Jedna z petycji - aby odebrać "Panu" Guillermo Habacuc Vargas możliwość wyjazdu na wspomniane Biennale Ameryki Centralnej:

www.petitiononline.com

...proponuję też napisać jakąś petycję o przywiązanie sznurkiem do ściany ww. jegomościa w jakiejś "renomowanej" galerii sztuki na Kostaryce (bo w Polsce to by długo na tym sznurku nie pożył)...

A tak już zupełnie na serio... to ludzie potrafią być naprawdę żałośni.... :(

pzdr.
natalis.ddm Data wysłania : dnia 11.11.2007
brak slow
skierowanie do psychiatryka i dla niego dla fanow.tyle
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 11.11.2007
zgadza się.. ale nie wiem już co mnie bardziej zabolalo.. pomysł tego pomyleńca czy... czy obojętność ludzi.. którzy na to pozwalali...
Opyrchał Wojciech Data wysłania : dnia 11.11.2007
Uważam że zabicie takiego pajaca to wyświadczenie mu przysługi. Zdecydowanie proponuje tortury poczynając od tego co zafundował biednemu zwierzakowi.
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 11.11.2007
withinfun nie Ty jeden :)
withinfun Data wysłania : dnia 11.11.2007
z checia bym tego "artyste" do takiego sznurka przywiazal.....
Michał Garbala Data wysłania : dnia 11.11.2007
jak??? pytam jak można zrobić coś takiego???????? "zabić takiego to mało..." BAE ma racje!
rsp75 Data wysłania : dnia 11.11.2007
Zdecydowanie dołączam sie do zdania Dromka.
Dromek Data wysłania : dnia 10.11.2007
jeśli to jest sztuka, to ja wolę w dalszym ciągu trzaskać swoje gnioty i niech mnie opatrzność trzyma z dala od sztuki