Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie no to zbliża się koniec zdjęcie Maluch w rzepaku zdjęcie
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
gratki, genialne ujęcie, świetne nasycenia barw i ostrość idealnym miejscu ...
zdjęcie fachowiec_1212 na to:
łał, magia, świetne zdjecie
zdjęcie Tam gdzie nie byłeś bajsza na to:
:) Dzięki
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  Ogólne dyskusje nie na temat  

gdzie jes jovi?

Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 08.11.2007
Czytany : 3652 razy
Treść :
zaczyna mi jej brakowac na moonie;[
Odpowiedzi na wątek:
Strony : 1 2 3
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 13.11.2007
to sie nam wynik wyswietlil;]]
natalis.ddm Data wysłania : dnia 13.11.2007
jak sie Wam tak na wspomnienia wzieło warto przypomniec stary watek foto.moon.pl ale dziwnie na tym starym moonie:)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 13.11.2007
dobrze Jovi.. będziemy grzeczni :D
jovi Data wysłania : dnia 13.11.2007
chciałam podziękować wszystkim za pozdrowienia i za pamięć a szczególnie korzystając z możliwości, duże buziaki dla mojego męża rx za pomoc w przygotowywaniu prac!

Przepraszam, że nie komentuję ostatnio..ale nie lubię pisać słów, myśli, na szybko....i proszę nie kłóćcie się a pomagajcie innym, tym którzy chcą od Was usłyszeć opinię, nie o sobie ale o swoim zdjęciu, co można ewentualnie poprawić....najgorsze jest tzw zaliczenie komentarza...czasami warto sobie odpocząć...

Pozdrawiam serdecznie
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 12.11.2007
prosze juz przestac;] wydaje mi sie ze sprawa zostala wyjasniona najlepiej jak to bylo mozliwe,i to powinno zakonczyc wszelkie dywagacje zainteresowanych prosze o zalozenie oddzielnych watków, BAE mam nadzieje ze kiedys dostrzezemy wszystko czego nam sie nie udalo. masz racje - mialo byc "mozesz sobie mnie nienawidzić" ale ja o tym nie musze wiedziec;]
roksana Data wysłania : dnia 12.11.2007
Ręce mi opadają, kiedy osoby, których zdjęcia tak podziwiam, piszą takie rzeczy o sobie. BAE, chociaż Ty daj sobie troche luzu, proszę Cię. Jak to się wszysto zmieniło. Głupio gadano kiedyś na moonie, kłócono się, ale przeważnie o zdjęciach i za chwilkę wszyscy byli znowu razem. Adonis, chyba Ty jesteś jedynie normalna. Tylko gdzieś się ciągle zapodziewasz ...
withinfun Data wysłania : dnia 12.11.2007
w pelni popieram ostatni post Michała Garbali...pzdr ;)
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 12.11.2007
mała uwaga .. nie napisałam, że Cie nienawidze.. tylko ze nielubie... a to roznica jest.. /wyjaśniam to, żeby potem nikt nie pisał, że bae pała nienawiścia do wszytskich i wszytskiego /
pewnie w życiu sie nie spodziewalas ze mnie uszczęśliwiasz, choć nie napisalas tego bezpośrednio do mnie to sobie przywlaszcze Twoje przeprosiny, a to ze mnie nienawidzisz Twoja PRYWATNA sprawa wazna ze przywrócilas mi wiare w Ciebie, bo ciagle uwazam ze jestes warta zachodu ;]] musisz tylko znalezc inny sposób na pozbycie sie nadmiaru adrenaliny bo ona wzmacnia wytrzymalosc ale zmniejsza percepcje, dla czytajacych w plecie wątku
jovi- wiem juz gdzie jest
BAE to prawdziwa lwica
a ja jestem zmeczony, ale zadowolony,
ps. ciekawe ile wiadarek zuzylas;]]]
Michał Garbala Data wysłania : dnia 12.11.2007
A ja myślę że skoro dowiedzieliśmy się gdzie jest jovi to można by już dać spokój tej rozmowie bo faktycznie może z tego wyjść coś niedobrego... pozdrawiam wszystkich! :)
Adonis może masz trochę racji.. i za kilka części wypowiedzi powinnam powiedzieć "przepraszam. Przepraszam. Ale mimo to nie zmienia to faktu, że nie zmienię swojego zdania na kilka spraw.. ale to już nie ważne... mam nadzieje, że jesteście zadowoleni..

b
Wooojtas Data wysłania : dnia 12.11.2007
Tylko jedno mi przychodzi do głowy czytając poniższe posty:

"Przyszedł zajączek do jeżyka i tak od słowa do słowa zajączek dostał w ryj".

Pozdrv. :)

I uśmiechnąć mi się, przecież:

"Jak narazie nie jest źle, jak narazie nie jest źle, jak na razie nie jest źle..." :)))
i ja sie poddalem wiec wygralas, mam wrazenie ze rozmawiam z dwiema róznymi osobami, to napewno Ty? w zyciu sie tak nie napisalem;]] i to po to tylko by stracic o kims bardzo wysokie mniemanie, jak latwo zauwazyc to nie ja zaczalem dyskusje ( na ten temat )na forum wiec przestan, zaprosilem Cie na prywatny kanal skypa ciagnelas ta dyskusje i obrazajac mnie czego ja nigdy nie zrobilem, jak widze z licznika to wiele osób to przeczytalo, wiele ma swoje przemyslenia pozostawiam to im;] mówisz ze Cie nie znam? masz racje ;] no to dalas sie poznac;]
masz racje ze traktowalem twoje foty malo delikatnie - to ze wzgledu na moje wysokie mniemanie o Twoim warsztacie ale tak samo traktuje profana Radka yska , jovi i wiekrzosc uzytkowników moona, z wyjatkiem kilku pierwszych fot kazdego nowego usera, i jak zauwazylas ludzi robiacych foty dzieciom - przepraszam za moje slabosci, na przyszlosc prosze bys przygotowala pare przykladów mego bezecenstwa, bym sie mógl ustosunkowac, masz równiez racje ze nie stawiasz mnie na równi z Radkiem powinien sie obrazic;]] wiesz mi potrafie byc duuuuuzo bardziej dosadny w moich wypowiedziach ale z uwagi z szacunku dla moonowiczów staram sie byc delikatny, pewien jestem ze jeszcze sie odezwiesz, bo honor Ci nie pozwoli tak tego zostawic;] z zalem pozdrawiam , ignorowaniem i brakiem argumentów niczego nie zdzialasz, zapraszam na SKYPA.
no i znow wyszlo jak zwykle ja jestem be a wszyscy inni sa bez winy.. super po prostu super........... .....
ysiek Data wysłania : dnia 12.11.2007
Adonis dobra chwila refleksji na koniec a może i to nie jest wcale koniec ??? pozdr.
Adonis Data wysłania : dnia 12.11.2007
sobie czytam... czytam i oczom się mi wierzyć nie chce...

Asiulku! Evil cudowna...

ty wiesz, jak bardzo cię uwielbiam Iskiereczko moja...
i ze względu na sympatię wielką do ciebie, muszę cię oblać zimną wodą krytyki:
- twój sposób wyrażania myśli -
zapewniam cię, że używając języka kolokwialnego, wulgarnego, powodujesz tylko pobłażanie i przypływ niesmaku oraz złości, kiedy obrażasz innych, a obrażasz faktycznie...
czy to jest celem, dla którego piszesz?

- zbyt mało dystansu do siebie -
nie czytaj krytyk pod twoim adresem tak, jakby były one zamachem na twoją osobowość, poczucie estetyki (a tak niestety czytasz, choć zamachem nie są), ale odczytuj je z dystansem - do piszącego, a przede wszystkim, z dystansem do siebie...

pamiętaj - na rzeczywistość nie składają się wyłącznie komentarze, posty i fotografie - za nimi kryją się ludzie, prawdziwi ludzie!

pamiętaj - znakomitą (bo i dyplomatyczną i korzystną) postawą w dyskusji jest przyjęcie możliwości
Ty możesz mieć rację, ja mogę się mylić.

(a tak poza wszystkim to strasznie się stęskniłam za tobą :*)

abstrahując od dyskusji - nawiązując do niej
jakoś smutno, kiedy ludzie księżycowi opuszczają Księżyc...
smutno i tak pusto...

mam nadzieję, że jeszcze tu kiedyś wrócicie...
parafrazując tytuł wątku, zapytam gdzie są i czy kiedyś wrócą

soy?
Angel?
gregs?
konrad?
karolina?
nikt?
Paweł Matyka?
Bydle?
lobo?
noneko keseh?
domowy100?
Gajoss?
Martyna Gajdzińska?
mandinka?
pastwisko?
bajsza???

kto jeszcze odejdzie po jednej z podobnych kłótni?...
smutne...
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 11.11.2007
Tom nie rozśmieszaj mnie......... i nie wypowiadaj się o mnie tak jakbyś mnie znal.. bo gówno o mnie wiesz......... może lepiej zajmij się swoja rodzina niż komentowaniem i ocenianiem innych.. może to Ci wyjdzie lepiej... a na szacunek hm.. szanuje ludzi, Ciebie na początku tez szanowałam i sam to dziś spaprałeś/ poza tym, poza tobą jakos nie za specialnie ludzie skarżą sie do mnie, że ich nie szanuje.. oo bidulku jesteś 1wszy? o joj/... aha i jeszcze jedno gdzie ja cię te parę razy obraziłam?? bo jakoś nie widzę... co to, że powiedziałam iż liżesz niektórym tyłki na moonie to uznałeś to za obrazę.. o jej.. przykro mi, że robisz wszystko zęby tak to wyglądało i zęby ktoś miał takie wnioski jakie ma .. i wiesz co.. robisz ze mnie ta zła.. ale sam nie jesteś bez winy... bo ja nie czepiałabym sie Ciebie bez powodu.. jak sam powiedziałeś.. "akcja = sie reakcja" :) ... narazie..

a i jeszcze jedno... tu powinnam przeprosić Radka S.. za to, że na początku postawilam go troche na Twoim poziomie.. przepaść między wami jest ogromna.. on porozmawiał sobie ze mną prywatnie .. bez szopki i bez użalania się publicznie... i wiesz co.. chciałam tą bezsensowną rozmowe zakończyć.. zakopaniem toporu wojennego... ale po ostatnim poście.. niechce już z Tobą rozmawiać...
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 11.11.2007
widzisz jakie to proste wystaczy powiedziec ze sie kogos nie lubi , obrazic go pare razy, pomówic go o wiele i ciagle miec szacunek do samej siebie, pozazdroscic
a mówia ze to faceci maja twarde serca, poblemów zycie mi dostarcza zbyt wiele zeby twoj stosunek do mnie jakos mnie obchodzil, najbardziej przejmuje sie wlasnym zyciem (czyt. mojej rodziny) jedyne co mnie obchodzi w tej sprawieto to ze KTOS moze byc zadowolony z siebie po takim wystepie, a chyba jestes;]]
to ze nie mnie lubisz (co powinno wytlumaczyc innym Twoje zachowanie) dalo sie wyczuc bez pisania o tym., jak rowniez brak podstawowego szacunku który nalezy sie kazdemu;]
BlackAcidEvil Data wysłania : dnia 11.11.2007
szacunek dla samej siebie mam zawsze.. ale dla kogos takiego jak Ty nie bardzo... w ogole o czym ty mowisz czy ja mowie ze ktos ma sie mnie bac? czlwieku masz jakis problem? nie lubie Cie odkad pojawile sie na moonie - i po tym co dzis powiedziales.. to sie nie zmieni
Tom Wolczyk Data wysłania : dnia 11.11.2007
a zapytalem tylko gdzie jest jovi ;]]].
BAE mam nadzieje ze jeszcze kiedys, jak juz ochloniesz i staniesz na wsokosci wyznaczonego przez siebie poziomu - nabierzesz sil i zjesz porzadny posilek ( bys miala czym wymiotowac) postanowisz dalej mnie obrazac, zastanów sie czy wystarczy Ci.......-- np. czasu i szacunku dla samej siebie, pozdrawiam
nie wszyscy sie Ciebie boja]]
a co do lizania dupy tonie widze powodu po co mam to robic na moonie i prosze pozwól ze zachowam swoje zycie seksualne dla siebie;]
Strony : 1 2 3