Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie Król poranka
zdjęcie Jarek Bukowski na to:
uuu..grubo! pięknie! rzuć trochę światła: czym robione? analog?pozdr. Jarek ...
zdjęcie Też mam ptaszka - a co? Jarek Bukowski na to:
foto.moon.pl)
zdjęcie Też mam ptaszka - a co? bajsza na to:
hi, hi
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

Jak umieścić strone www na serwerze?

Michał Garbala Data wysłania : dnia 04.11.2007
Czytany : 2692 razy
Treść :
Witam! Jestem w trakcie "montowania" swojej stronki... jeszcze duuuużo mi zostało ale można powoli się dowiadywać... Może ktoś zna jakieś darmowe serwisy gdzie można umieścić stronkę no i co najważniejsze jak to zrobić...??
Odpowiedzi na wątek:
dzięki wielkie!
Kat Data wysłania : dnia 04.11.2007
... dokładnie tak jak napisałem
Potem w WCommander klikasz FTP wpisujesz Nowe Połączenie, Nazwę hosta (adres twojej strony) hasło i ... kopiujesz kod strony z twojego dysku na serwer. I gotowe.

Tylko nie wpisujesz Nowe Połączenie (bo już je masz) łaczysz sie z serwerem i kopiujesz albo wszystko jeszcze raz albo (podstrony) tylko to co aktualizowałes/dodawałeś na swoim kompie.
Musisz pamiętac że musisz skopiowac oprócz kodu źródłowego strony także pliki graficzne tj. .gif lub .jpg czyli swoje fotki. P
a w takim razi jak dokonywać aktualizacji swojej strony??
sela Data wysłania : dnia 04.11.2007
ha na OVH nie ma reklam xD nic nie doczepiają tylko ze 60mega ale w symie ja mam ponad 200 fotek i jest ok dopiero 30 mega mi zajeło aha i na ovh mozna mieć baze danych MySql 2mb
Michał K. Data wysłania : dnia 04.11.2007
ja mam na yoyo.pl k-michal.yoyo.pl 150MB miejsca...pliki wrzuciłem przez Filezilla....jedynie mnie wkurza reklama yoyo
sela Data wysłania : dnia 04.11.2007
w sumie jest wiele darmowych serwisów jak 8, ovh, prv , czy cba, ale trzeba wiedzieć czego się szuka :) następnie wrzucasz na serwer i teraz w Windowsie najlepiej chyba przez Total Commandera a w linuxie przez Gftp chyba najlepsze programy do tego. Aha pamiętaj ze na stronie plik html musi mieć nazwę index.html :) aby strona działała :) no a resztę napisał Kat :)
Kat Data wysłania : dnia 04.11.2007
jest masę darmowych serwerów, poszukaj w necie.
Do przesłania gotowej strony na serwer ja uzywam Windows Commander moim zdaniem jest najlepszy do tego.
A jak to zrobić? Logujesz się na darmowym serwerze, wybierasz adres strony, wybierasz hasło przez które będziesz miał do strony dostep.
Potem w WCommande rklikasz FTP wpisujesz Nowe Połączenie, Nazwę hosta (adres twojej strony) hasło i ... kopiujesz kod strony z twojego dysku na serwer. I gotowe.
Pzdr