Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie * Rafał Zmuda na to:
ciekawy pomysł, niezle wykonanie
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
mosty to trudny temat do fotografii..
zdjęcie Rafał Zmuda na to:
hmmm jakos mi przypasowalo..moze by zrównoważyc to przepalenie od słonca z pr ...
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Off topic  

help!!

sela Data wysłania : dnia 08.10.2007
Czytany : 1631 razy
Treść :
witam moonowicze poszukuje materiałów czyli stron www, książek, e-booków, odnośnie przemysłu fotograficznego oraz jego specyfikacji. Z góry dzięki za pomoc... aha mogą być to tytuły książek albo linki do stron e-maila macie na moim folio albo zamieścić możecie tez poniżej....
Odpowiedzi na wątek:
piwo82 Data wysłania : dnia 12.10.2007
Niestety to co posiadam ma się nijak do tego czego szukasz :/ Ja mam materiały na temat samej fotografii, czyli technik fotografowania (poradniki, czasopisma itd). Jedyne co w tym momencie przychodzi mi do głowy to odesłanie Cię na stronę www.dpreview.com ze spisem wszystkich firm które będą się wystawiały na PMA 2008 (Photo Marketing Association). Są to największe targi fotograficzne na świecie. Idąc tropem tych firm może się czegoś dowiesz (a propos tego co wchodzi w skład przemysłu fotograficznego). Pozdrawiam :)
sela Data wysłania : dnia 12.10.2007
aktualnie szukam jakiejś dokładnej specyfikacji jak i co się najlepiej sprzedaje co w chodzi w skład tego przemysłu, mogą być jakieś artykuły o wykorzystaniu rożnych programach graficzny porównania zestawienia :D.
:)
w sumie możesz mi zapodać to co masz w pdf ja chętnie poczytam
w końcu licencjat pisze na ten temat ehh temat rzeka
piwo82 Data wysłania : dnia 11.10.2007
Mam trochę materiałów na temat fotografii w postaci PDFów i stron www, ale chyba nie do końca rozumiem o co prosisz. Gdybyś sprecyzował czego dokładnie szukasz to może coś by się znalazło :) Przemysł fotograficzny to pojęcie dość szerokie.