Ostatnio dodane zdjęcia
zdjęcie ptasi narcyzm zdjęcie Nowe pokolenie zdjęcie Urodziny rybaka
zdjęcie ptasi narcyzm Wołodyjowski na to:
Amigamedia: to nic nie da, mały wycinek z kadru 12 Mpx. Wiem i boleję. dzięki ...
zdjęcie ptasi narcyzm amigamedia na to:
Zestawienie luks,ale jakość jest bardzo kiepska.Masz RAWa,z tego,to wyślij mi ...
zdjęcie Nowe pokolenie amigamedia na to:
(:
Ostatnie komentarze

Forum

Forum  Giełda  Sprzedam  

Obiektyw Nikkor 28-80mm F/ 3.3-5.6 AF G

kravczak Data wysłania : dnia 08.09.2007
Czytany : 2322 razy
Treść :
www.skapiec.pl
Odpowiedzi na wątek:
jawa Data wysłania : dnia 12.09.2007
Mialem kiedys 28-100 G bardzo podobny i bylem zadowolony.Tyle ze spadl mi kiedys a bagnet plastikowy byl niestety:( Jako tani (i lekki) standard byl ok.
marut Data wysłania : dnia 10.09.2007
nie "jak wjadę na gwoździa", tylko "do wbicia gwoździa" czasami się może przydać, ale jak mówisz lekki to raczej się nie nada ;)
jarek_gazik Data wysłania : dnia 10.09.2007
Tyle, że to szkło się do portretu nie nadaje bo za ciemne :-( w sumie nie wiem doc czego się nadaje. Ja bym nie kupował. Co to znaczy "zapasowe", że niby jak wjedziesz na gwoździa to wymieniasz? Ja bym tego nie kupował.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 10.09.2007
Ja jedynie ustosunkuję się do uwagi Witka. Akurat mam szkło minolty 28-75 i moja Alfa ma krop 1.5. Mnie taki zakres idealnie odpowiada. Nie grozi mi przerysowanie przy szerokim końcu, a długi uwielbiam przy portretach. 50-tka typowa portretowa dla mnie jest nieakceptowalna - nie lubię tak małego dystansu. Tak więc do zakresu, czemu nie, jeśli ktoś lubi. Ale sam obiektyw jak się w rękę weźmie...no moim zdaniem przykręcanie szkła o wartości ....dziesięciu złotych do aparatu o wartości ...tysięcy złotych jest po prostu niestosowne.
marut Data wysłania : dnia 10.09.2007
a ma ktoś taki?
zastanawiam sie czy nie wziąć jako zapasowy, bo pieniądze niewielkie
witek.el Data wysłania : dnia 09.09.2007
Nie jest taki strasznie zły i naprawdę tanio. Tylko że do cyfrowego Nikona z cropem x1,5 ni przypiął, ni przyłatał. Właściwie nie wiadomo do czego miałby służyć.
jarek_gazik Data wysłania : dnia 09.09.2007
Idzi, takie g, chcesz do Nikosia D70 przykręcać?
Idzi Est Data wysłania : dnia 09.09.2007
kto sie na tym zna czemu tak tanio ? :)
Idzi Est Data wysłania : dnia 09.09.2007
pasowaloby to do nikona d70 ?